Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

milenadutkowska

milenadutkowska

Łódź, Polska

Milena Dutkowska -Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Autorka scenografii teatralnych między innymi do "Jedynego Wyjścia" w Teatrze Słowackiego w Krakowie i "Komedii o niemej żonie" w Teatrze Wielkim w Poznaniu. Obecnie studentka Reżyserii Filmowo-Telewizyjnej na Wydziale Radia i Telewizji w Katowicach. Jej film pt. "Dzień dobry" był wyświetlany na ponad 20 festiwalach w kraju i za granica. W 2015 roku film zdobył pierwszą nagrodę na Festiwalu Filmów Niezależnych Kiloff w Katowicach oraz Wyróżnienie na Festiwalu Opolskie Lamy.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

215 PLN z 6000 PLN

5 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.09.2016.

Zagraj ze mną

O projekcie

Film krótkometrażowy pod tytułem "Zagraj ze mną" jest produkcją Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, zrealizowaną przez studentów tej szkoły.

Profesor Filip Bajon objął projekt swoją opieką artystyczną.

Film opowiada historię rodzeństwa, które spotyka się po pięciu latach. Oboje próbują podtrzymać swoją relację w konwencji dziwacznych zabaw. W hermetycznym, pełnym żartów świecie wydają się być niepokonani. Do czasu kiedy w ich życiu pojawia się ktoś trzeci. Ktoś, kto nieświadomie obnaży prawdziwe motywacje bohaterów... 

 

 https://vimeo.com/156922108

 

Jaśmina Polak

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Nagrodzona w kategorii Debiut Aktorski na Festiwalu Filmowym w Gdyni  w 2014r za rolę Oli w filmie pt. „Hardkor disco” w  reż. Krzysztofa  Skoniecznego.Aktorka Narodowego Starego Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie.

 

 

Marek Nędza

Absolwent PaństwowejWyższejSzkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.Zdobywca ZłotejMaskizanajlepsząkreacjęaktorskąmęskąw sezonie 2012/ 2013 – rolaIwanawspektakluKaramazowwreż. J. Orłowskiego. Aktor teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi.

 

Patryk Szwichtenberg

Student IV roku PWST w Krakowie. Obecnie można go zobaczyć w spektaklu dyplomowym pt. „” Jestem Vipem” w reż.  Konrad Imielii oraz „Międzynami dobrze jest” w reż. Agnieszki Glińskiej.

 

 

 

Ekipa składała się z profesjonalistów pracujących na codzień w branży filmowej oraz studentów wyżej wymienionej Szkoły

 

 

Milena Dutkowska

Reżyser, autorka scenariusza i scenografii do filmu.

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Autorka scenografii teatralnych między innymi do "Jedynego Wyjścia" w Teatrze Słowackiego w Krakowie i "Komedii o niemej żonie" w Teatrze Wielkim w Poznaniu. Obecnie studentka Reżyserii Filmowo-Telewizyjnej na Wydziale Radia i Telewizji w Katowicach. Jej film pt. "Dzień dobry" był wyświetlany na ponad 20 festiwalach w kraju i za granica. W 2015 roku film zdobył pierwszą nagrodę na Festiwalu Filmów Niezależnych Kiloff w Katowicach oraz Wyróżnienie na Festiwalu Opolskie Lamy.

 

 

Igor Połaniewicz

Autor zdjęć do filmu.

Studiował sztukę operatorską na Wydziale Radia i Telewizji w Katowicach pod opieką Marcina Koszałki i Adama Sikory, a doświadczenie zdobywał pracując na planach reklamowych oraz przy filmach fabularnych, między innymi: Miasto 44 i Obywatel. Podczas swojej aktywności zawodowej zrealizował zdjęcia do wielu reklam, teledysków, filmów dokumentalnych i filmów krótkometrażowych, część z nich już podczas swoich studiów. W 2014 r. uhonorowany cenioną nagrodą w branży reklamowej - KTR Young Directors, za autorski booktrailer do książki „haiti” M.Wrońskiego. W 2015 r. został nominowany za film Obcy do Nagrody Polskiego Kina Niezależnego im. J. Machulskiego i wgrał w kategorii najlepsze zdjęcia. W 2104 r. jego zdjęcia za film Obcy zostały wyróżnione na Węgiel Film Festiwal.

 

 

Joanna Śniegucka

Kierownik produkcji

Absolwentka Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku Organizacjia Produkcji Filmowej i Telewizyjnej. Obecnie studentka PWSTiTV w Łodzi na tym samym kierunku studiów magisterskich. Na swoim koncie ma realizacje kilkunastu filmów krótkometrażowych które wyświetlane były na czołowych festiwalach filmowych w kraju i za granicą.

 

Na co zbieramy?

Naszym aktualnym celem jest ukończenie filmu. Po wielomiesięczniej pracy przeprowadziliśmy okres zdjęciowy, zmontowaliśmy i udżwiękowiliśmy film. Przed nami długi i bardzo kosztowny okres postprodukcji, w którego skład wchodzą m.in.: postprodukcja obrazu, kolor korekcja, elementy graficzne, zgranie dźwięku i dużo innych. Właśnie ten etap produkcji chcielibyśmy sfinansować z Waszą pomocą.

 

Film był finansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej, Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz z środków własnych.

 

Film będzie prezentowany na festiwalach krótkometrażowych filmów fabularnych w Polsce i za granicą. W dalszej perspektywie może również trafić do dystrybucji telewizyjnej.

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.09.2016 18:06