Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Urszula Kaczor

Urszula Kaczor

Sedziszow Małopolski, Rzeszów, Poland

Jestem autorką fotografii "Adventures in Wonderland", z którym odwiedzam co miesiąc inne miasto.
Ludzie mówią o mnie 'Pozytywnie zakręcona" i myślę, że chyba faktycznie coś w tym jest.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1310 PLN z 6000 PLN

35 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

21%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.11.2018.

Mój Zaczarowany Świat w Obiektywie Aparatu

O projekcie

W związku z rozwojem mojego projektu "Adventures in Wonderland", zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc w zakupie obiektywu do aparatu Sigma.

W trakcie tworzenia kolejnych zdjęć do albumu, doszło do przykrego zdarzenia, w którym ucierpiała modelka i obiektyw aparatu.

Fotograf stojący na drabinie robił zdjęcia, ta niespodziewanie zachwiała się i przewróciła na modelkę. W czasie upadku obiektyw uderzył z impetem o podłogę i niestety rozsypał się. W ten sposób straciłam narzędzie do pracy i nie mogę dalej tworzyć inspirujących zdjęć.

Bardzo proszę o wsparcie finansowe, nawet najmniejsza kwota ma znaczenie. Potrzebuje 6 tys złotych na nowy sprzęt, który pozwoli mi realizować swoje marzenia.

Wierzę,że z Waszą pomocą uda mi się osiągnąć ten cel :)

“Adventures in Wonderland”, innymi słowy “Przygoda w Krainie Czarów”- to zdjęcia, które są kumulacją moich własnych doświadczeń i częstokroć nieokiełznanej wyobraźni. Tematyka przedstawionych fotografii to głównie refleksja, która przede wszystkim nawiązuje do poszczególnych etapów mojego życia. Projekt jest pełen emocji i uczuć, które towarzyszyły mi w mojej drodze ku dorosłości. Jak wszyscy doskonale wiemy drogi nie zawsze bywają usłane różami :) Zmierzając do celu napotykałam na swojej drodze smutek, radość, gniew doświadczając przy tym tę samą liczbę wzlotów jak i upadków. Przyznam szczerze, że trudno mi wyrazić to wszystko jedynie słowami, dlatego też w tym celu przygotowałam serię szesnastu zdjęć, które są  “metaforycznym” odzwierciedleniem mojej historii.

Cały projekt powstawał w ciągu dwóch lat. 

Z fotografiami "Adventures in Wonderland" od stycznia 2018 roku odwiedzam różne miasta Polski. Organizuje w nich wernisaże, a zdjęcia przez cały miesiąc dostępne są dla mieszkańców. Odwiedziłam już: Sędziszów Małopolski, Rzeszów, Jasło, Nowy Sącz, Jaworzno, Przemyśl. Obecnie "Adventures in Wonderland" przebywa w Leżajsku, ale już połowa przyszłego roku jest zajęta.

Mogę śmiało powiedzieć, że mój projekt cieszy się uznaniem wśród oglądających. Często po wernisażach słyszę, że ludzie utożsamiają się z moimi fotografiami i chcą więcej :) 

Brak mi słów, aby opisać jak bardzo z tego powodu jestem szczęśliwa, bo nabieram coraz to więcej siły i pomysłów, aby tworzyć dalej :)

 

Obecnie chciałabym zrobić zdjęcie w zimie, na tle śniegu, w długiej kolorowej sukience, którą właśnie zaczełam tworzyć, bo jej zrobienie na pewno zejdzie mi około 3 miesiące, dlatego działam już dziś :)

 

W "Adventures in Wonderland" każdą fotografie projektuje sama, szyję każdą kreacje, która jest wykorzystana w zdjęciach oraz tworzę, każdy rekwizyt niezbędny do osiągnięcia zamierzanego efektu. Natomiast fotografem oraz osobą, która pracuje przy obróbce komputerowej fotografii jest mój chłopak Waldemar van Deurse.

 

"Zapraszam, więc do mojego Zaczarowanego Świata. Pozwólcie, że zabiorę Was w podróż do Świata Magii, wypełnionego po brzegi nostalgią i refleksją."

Dziękuję każdemu z osobna za pomc w realizacji moich marzeń :)

Dzięki Wam do kolekcji fotografii "Adventures in Wonderland" dołączy kolejne piękne dzieło! Tym razem w zimowej odłsonie :)

Harmonogram projektu:

do 30 listopada 2018- trawa zbiórka

do 21 grudnia 2018- zakupie obiektyw oraz prześlę wszystkie nagrody

do 28 lutego 2018- zrobię zdjęcie i przygotuję je już w wersji ostatecznej

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.11.2018 22:10