Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Adam Berger

Adam Berger

Bytom

Adam Berger z zamiłowania programista i odkrywca nowych technologii w świecie krypto walut i nie tylko.
Odbywał staż w Urzędzie Miejskim w Bytomiu, jako Technik Informatyk.
Pracował w Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, jako pomoc Technika Laboratorium.
Autor książek pt. "Sto Pytań i Odpowiedzi Podczas Rozmowy o Pracę IT", „Menager Wydobycia Krypto Walut”.
Zdobył certyfikat PHP Innovation Award for the PHP package.
Napisał i wydał program na Androida pt. "Symulator Gier Liczbowych" dostępny w Google Play.
Charakteryzuje się dociekliwością, co niejednokrotnie jest mu wypominane.
Prowadzi Blog IT badaos.pl
Lubi oglądać filmy dokumentalno naukowe i programować różne aplikacje.
Lodów czekoladowych nie potrafi odmówić.
Uwielbia podróżować i zwiedzać, w szczególności Polskie klimaty.
Interesują go filmy, sport, muzyka, programowanie, literatura informatyczna, literatura SF.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

140 PLN z 2900 PLN

3 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.09.2018.

"Za Czarnym Aniołem"

O projekcie

Cześć, kilka słów o projekcie.

      Jestem osobą bardzo ambitną, zaraz się o tym przekonacie, jak przeczytacie do końca ten laborat. Można powiedzieć że jestem osobą z wybujałą wyobraźnią, choć może, tak nie do końca :)

 Przeczytajcie powieść, a dowiecie się, czy jest tak, jak piszę, czy też nie.

      Napisałem jak do dotąd dwie książki, pierwsza z nich to „Sto Pytań i Odpowiedzi Podczas Rozmowy O Pracę Programisty PHP, MYSQL, HTML, HTML 5”, a druga, to „Manager Wydobycia Krypto Walut” tematyka odbiega od tematu, którym się teraz zajmuję, lecz można kilka filozoficznych ulepszeń świata, z pogranicza fantastyki naukowej znaleźć na moim blogu www.badaos.pl i zaznajomić się, do czego jestem zdolny, w takiej tematyce.

     Dobrze, teraz o czym jest powieść. 

     Opowiada o losie kilku bohaterów, głównymi bohaterami są Alex Rozenberger i Alan Farni.

Pierwszy z nich, czuje się odpowiedzialny za los naszej planety Ziemi i stara się powstrzymać zło, które zapanowało na Świecie. 

Jest tym dobrym bohaterem :)

Drugi to bardzo mądry szachtaniec...

    Kolejnymi bohaterami występującymi w powieści są między innymi Gina Bishop i Edward,Szachtańcy, przedstawieni w książce „Za Czarnym Aniołem” jako ludzie o bardzo dużej inteligencji, przekraczającą tą naszą ludzką, dotychczasową. Uzyskali ją w sposób nie naturalny w trakcie eksperymentów. 

     Więcej, w jakich i jak tego dokonali w samej powieści. 

      Szachtańcy są bohaterami negatywnymi, czy tak ich można nazwać i ocenić, pozostawiam wam, czytelnikom do rozważenia, ja im wystawiłem taką ocenę z mojego punktu widzenia, jako autora :)

        A wszystkiego możecie się dowiedzieć, za sprawą gangu Czarnych Aniołów, który to znalazł tajemniczą przesyłkę z przyszłości, wysłaną przez Alexa Rozenbergera, przeznaczoną dla prezydenta Herkoksa.

     Jak to przeważnie bywa, w śród ludzi inteligentnych i odpowiednio zmodyfikowanych, Szachtańcy zapragnęli opanować  Świat.

 Czy im się to udało, zachęcam do przeczytania książki „Za Czarnym Aniołem”.

     Klimat książki jest utrzymany w świecie AntyUtopijnym, więc dla miłośników gatunku Fantastyki Naukowej, będzie to książka nr 1 na liście do przeczytania. Podpiąłem pod klimat całej powieści, tak jak to się robi, w takich powieściach, trochę, nowej technologii „Blockchain”, „Astrofizyki” oczywiście kwanty, lecz nie tylko, szybkiego uczenia, dość świeża jak na pozostałe nauki „Andragogika”, „Matematyka”, oczywiście liczby pierwsze, sami oceńcie, czy teorie wygłaszane przez najmądrzejszych ludzi na świecie „Szachtańców”, są prawdziwe, a może, nie mają pojęcia, o czym mówią, a uważają się za najmądrzejszych :)  

    Chciałem także tą książką wprowadzić nowy nurt literatury Fantastyki Naukowej oprócz wydarzeń AntyUtopijnych zawartych w powieści, nazwałem go Humanoid World. Którym głównym zamierzeniem jest przedstawianie świata zarządzanego z jednego miejsca określoną grupą urządzeń humanoidalnych, dronowych, połączonych z sztuczną inteligencję i dodatkowo przeprowadzanie modyfikacji genetycznych w strukturze ludzkiego DNA. Może on być także odbierany przez czytelnika jako Cyberpunk i może nawet taki jest. Pozostawiam to waszej ocenie. Moja książka będzie połączeniem dwóch tego typu nurtów literatury, pierwszy to Antyutopia, jako podstawowy nurt, a drugi Humanoid World (Cyberpunk). Mam nadzieję, że przypadnie wam do gustu, taki podział, jaki wprowadziłem. Może nie wszystko jest jasne z tego co napisałem, ale po przeczytaniu mojej książki, stanie się klarowne i zrozumiałe. Dlatego zachęcam do przeczytania "Za Czarnym Aniołem". 

Pragnę także dodać nowy znak interpunkcyjny do naszego języka Polskiego, którego mi brakuje na co dzień, podczas pisania dialogów bohaterów, opisujących ich myśli. Dzisiejsze dialogi sprowadzają się do znaku myślnika, a myśli także. Wydaje mi się, że trzeba to zmienić i dodać taki znak interpunkcyjny, żeby wyróżniał dialog od konstruowania myśli danego bohatera. Nie neguję dzisiejszej pisowni, ale staram się przejść, do płynniejszego czytania pomiędzy nimi i nie zastanawiania się, czy to była myśl bohatera, czy jego dialog. Podam to na przykładzie.

     - Mam nadzieję że się uda. - Alan ma plan i za razem myśli jak go zrealizować.

     -! Pierwsze co, to będzie trzeba wybić gdzieś w powietrze.

Taki znak -!  będzie oznaczał wypowiadanie myśli bohaterów, co sądzicie o pomyśle, czy zadomowi się u nas na stałe w Polskim słowniku interpunkcji. Chętnie wysłucham wszystkie opinie na ten temat, a w szczególności prof. Miodka. 

   Teraz najważniejsze, chcę aby ta książka, osiągnęła sukces, dzięki wam, ale także dzięki treści przekazanej z mojej wyobraźni.

     Czekam na wasze opinie, po przeczytaniu „Za Czarnym Aniołem”, czy jest jakakolwiek szansa na takie wyróżnienie, ja myślę że tak. 

 

Powieść w klimacie Antyutopijnym, odbywa się w różnych czasach, początek całej historii zaczyna się w roku 2155 w trakcie toczonych walk z Szachtańcami, którzy już częściowo przejęli władzę nad Planetą Ziemią. W kolejnych wątkach możesz dowiedzieć się, w jaki sposób Szachtańcy uczyli się, żeby uzyskać pewien sposób wiedzy. Były robione dla nich specjalne systemy nauki, więcej w samej książce :)

Kolejną ciekawą rzeczą, jest fakt, jak powoli dochodzili do władzy i jak ją potem umiejętnie wykorzystywali, żeby uzyskać wyznaczone cele. 

      Książka ukazuje także, nowe technologie, które jeszcze w naszych czasach nie istnieją, jedna z nich jest "Ridzger" „blockchain”, ma innowacyjne zastosowanie patrząc z perspektywy minionych dni, może już niedługo, zastąpi dowód osobisty, jaki znamy i nie tylko.

      Kolejną jest innowacyjny Internet, nazwany w książce „Za Czarnym Aniołem”,  „Zetaret”,  Internetem między gwiezdnym, chcesz się dowiedzieć, jak działa, jakie ma zastosowania i kto z niego korzysta, przeczytaj powieść Fantastyki Naukowej „Za Czarnym Aniołem”. W książce jest więcej takich perełek, nowych technologii i ich zastosowania w przyszłym świecie, choć bohaterowie używają ich, jakby były czymś normalnym i są w ich czasach normalne. 

     Chciałem także zwrócić uwagę, na dość ciekawe wydarzenie historyczne, które miało miejsce w Anglii w roku 1225, trochę u nas mało znane, jest nim powstanie i stworzenie "Wielka Karta Wolności" poczytajcie dla czego powstała i do kogo była kierowana.

       Poruszony został temat wielkiego wybuchu kosmicznego, pewien Szachtaniec ma odmienne zdanie, na jego temat i dokładnie tłumaczy, jak według niego, było inaczej, a może tak naprawdę było

Oceń tą sytuację według siebie, kto ma rację, czy dzisiejsi naukowcy, czy nadzwyczaj mądry szachtaniec profesor Alan Farni.

      Występuje także instytucja Naxa ( Agencja kosmiczna ), która to dostała ogromne wsparcie finansowe, chcesz się dowiedzieć, na co je przeznaczyła, zachęcam do przeczytania książki :)

     Występują organizacje zrzeszające hackerów, choć przez krótki okres czasu, pewna organizacja zrzeszające hackerów o nazwie "Help", chcesz się dowiedzieć jakich technik hakerskich użyli i co zhakowali, przeczytaj książkę, warto :) 

 

      Wszystkie te rzeczy, które wymieniłem, stanowią jedną wielką spójność, przedstawiające losy bohaterów występujących w powieści.

      Pomóż mi wydać książkę w formie papierowej, aby trafiła, do większego grona odbiorców i czytelników, ale także przy okazji przeczytaj, jak może wyglądać świat za parę lat, w którym przyjdzie mieszkać niektórym z nas, albo i nie :)

      Wielu autorów w tej tematyce, dokładnie przewidziało, co może się wydarzyć za 50 lat, ale także za 200 lat, choćby chyba najbardziej znany Juliusz Verne, który przewidział niektóre wynalazki, dużo, dużo wcześniej, zanim je zbudowano.

      Moje koncepcje, może kiedyś, też się do takich będą zaliczać, albo i nie :)   

     Mam nadzieję, że książka spełni twoje oczekiwania, ja uważam ją, za godną polecenia, ukazującą świat taki, jaki, może nastąpić przez ingerowanie w niektóre aspekty nauki,  bez przemyślanych koncepcji i dostarczania broni, przez broń, mama na myśli, nie tylko broń palną, ale także umysłową, która może stanowić większe zagrożenie, niż ta wymieniona wcześniej.

      Zadania które sobie postawiłem, podczas pisania powieści były, przedstawienie w dość realny sposób, co może się wydarzyć i jakich technologii świat użyje, żeby zmienić porządek, który teraz obowiązuje i jest raczej schematyczny. 

     W moim wymyślonym świecie, nic nie może być, nie przemyślane, Szachtańcy takich błędów nie popełniają.

     Wydaje mi się, że wszystkie te koncepcje, paradygmaty, są bardzo interesujące dla przyszłego czytelnika, ale nie tylko.

     Czas na dokończenie książki, który sobie ustaliłem to 2 miesiące.

       Powieść jest napisana prawie w całości, obecny stan znaków napisanych bez spacji to 400 000, mogą być jeszcze jakieś korekty, raczej w górną stronę, jak uznam jakąś część historii za bardziej istotną i rozbuduję ją, o dodatkową treść. Na pewno zostanie ukończona do momentu trwania zbiórki. Wymieniłem poniżej rozdziały, które już są napisane. 

Cel jaki jest wyznaczony dla tego projektu, jest osiągnięcie progu 2900

Środki zebrane, chcę przeznaczyć na druk, okładkę, korekty itp.

  • Projekt okładki.
  • Złożenie tekstu.
  • Druk.
  • Tatuaż
  • Korektę książki.  

Część wydrukowanych książek, zostanie dostarczona dla wspierających tą akcję, za którą bardzo dziękuję wszystkim którzy wezmą w niej udział.

 

Czy już rozumiesz, jak pisałem na samym początku, że jestem osobą bardzo ambitną :)   

     Jeżeli tak, to rozumiesz też, że wspomagając, tę książkę, wspomagasz nie tylko samą powieść, ale także coś, co może przerodzić się w ogromną historię, znaną na całym świecie, a ty będziesz współautorem tego sukcesu, a być może, twoje nazwisko znajdzie się, na jednej z kartek w środku tego dzieła. 

     Masz taką samą myśl jak ja, to pomóż mi i powiec o książce swoim znajomym, a także udostępnij link w mediach społecznościowych, Niech ludzie dowiedzą się, kto to są Szachtańcy :)

     Pytanie, czy warto zainwestować w mało znaną osobę, jakim ja jestem, pozostawiam wam i waszej głowie, ja uważam że warto :)  

Jest to wersja robocza, bez poprawek i treść może się zmienić.

Link do pierwszego rozdziału książki „Za Czarnym Aniołem

                                                                            ------------>Za Czarnym Aniołem <------------

 Zależności Liczby Pierwsze: 

Różnica Max Skok Pętli LiczbaPierwsza - Liczba Pierwsza +
1 0 1 2
4 1 7 11
6 4 23 29
8 14 89 97
14 5 113 127
18 68 523 541
20 54 887 907
22 34 1129 1151
34 27 1327 1361
36 965 9551 9587
44 647 15683 15727
52 393 19609 19661
72 1159 31397 31469
86 10971 155921 156007
96 16444 360653 360749
112 742 370261 370373
114 9387 493113 492227
118 62586 1349533 1349651
132 550 1357201 1357333
148 45617 2010733 2010881
154 176162 4652353 4652507

Spis Treści

Pouczenie

. 1

Wszystkie wydarzenia, osoby, miejsca w opowiadaniu Fantastyki Naukowej „Za Czarnym Aniołem” są fikcyjne, zmyślone i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Czytając powieść możesz zostać przeniesiony w świat o którym nie masz pojęcia i możesz mieć wrażenie, że jest nadzwyczaj prawdziwy, do tego, do którego jesteś obecnie przyzwyczajony, może to także powodować syndrom Czarnego Anioła. Pamiętaj o pouczeniu.

Rozdział 1Anglia Wielka Karta Wolności1

Rozdział 2 Tajemnicza Przesyłka Z Przyszłości5

Rozdział 3 Wpływy Polityczne Gangu Czarnych Aniołów.. 20

Rozdział 4 Przekaz Obiektostopwy. 28

Rozdział 5 Internet Między Gwiezdny. 39

Rozdział 6  Mutacja Genowa Nadi +++. 52

Rozdział 7 Przyśpieszona Nauka Andragogika. 63

Rozdział 8 Aleja Bzu. 73

Rozdział 9 Obrazkowość. 79

Rozdział 10 Rozmowa O Kosmosie. 88

Rozdział 11 Posiłki Syntetyczne Dla Szachtańców.. 99

Rozdział 12 Ośmiornica Basenowa. 107

Rozdział 13 Zabawa U Bishopów.. 118

Rozdział 14 Ridzger Jako Sposób Na Przyszłość. 126

Rozdział 15 Przedszkole Szachtańców.. 148

Rozdział 16 Organizacja BIA SZACH.. 158

Rozdział 17 Terex1 Transmutacje Epigenomu. 173

Rozdział 18 Doktorat, Kataliza Cyrkonu Na Uran. 194

Rozdział 19 Katalizator Uranowy. 216

Rozdział 20 Plan Nowego Początku Wszystkiego. 233

Rozdział 21 Liczby Pierwsze Zależności245

Rozdział 22 Operacja Tajfun. 261

Rozdział 23 Nagroda Anioła Roku. 275

Rozdział 24 Londyn, Organizowanie Zalążka LondonPiur. 300

Rozdział 25 Tworzenie Dronów Drążących. 314

Rozdział 26 Wylot Na Orbitę Ziemi336

Rozdział 27 Powrót Na Ziemię. 365

Rozdział 28 Walka O USA

dcn...

Syndrom Czarnego Anioła powoduje u osoby objętej tym syndromem, uczucie i widzenie wszystkich rzeczy dziejących się na Ziemi w sposób sprowadzający się, do wizji unicestwienia jej.  

Będę was także powiadamiał, co dzieje się u bohaterów, podczas zbiórki i pisania kolejnych etapów książki. Zostanie ukończona na czas. 

 

Książka ma ambicje takie, żeby dzięki tej powieści, narodził się najwspanialszy film Fantastyki Naukowej ostatniego Dwudziestolecia Filmu Na Świecie z mnóstwem Oskarów, między innymi dzięki wspierającym. Nie uważam za razem, że filmy z tego okresu były słabe, wręcz przeciwnie, ale inspiracja tej książki, niech je przebije :) 

     Oprócz tego, widzę też świetną pożywkę dla gier komputerowych i pewnego polskiego studia, które jest znane z pewnej gry, gdzie także była inspiracją książka.     

   Trzymam kciuki za powieść "Za Czarnym Aniołem", aby mogła stać się, także taką inspiracją, dla ludzi z branży filmowej, gier komputerowych, ale także, żeby sam czytelnik miał satysfakcję z czytania o bohaterach występujących w powieści.

     Zastanów się, czy warto ! , udostępnię pierwszy rozdział i na jego podstawie podejmij decyzję, czy książka jest warta twojej uwagi !

 Pierwszy rozdział nie odzwierciedla całej książki, ale pokazuje klimat w jakim będzie odbywać się powieść. 

      Jeżeli kampania uzyska 200% zbieranej kwoty, wyślę do osób wymienionych w nie których nagrodach, tatuaż umieszczony na Kubku, noszony na prawej piersi przez Gang Czarnych Aniołów, w książce także będzie widoczny.

         Przeczytasz książkę, to będziesz wiedzieć, jakie ma znaczenie symboliczne i jaką wielką wagę oznaczał, dla gangu. Powiem tylko tyle,  był ich talizmanem, a przed czym chronił...

Proponowani przeze mnie aktorzy, do obsadzenia bohaterów z książki:

Obrońca ludzkości Alex Rosenberger –>Jean-Claude Van Damme

Gang Czarnych Aniołów Ruda –> Julia Roberts lub Deirdre Quinn

Gang Czarnych Aniołów Arhi -> Sean Penn

Gang Czarnych Aniołów Merik -> Justin Bartha

Professor Zerchof ->  Jon Voight

Rodzice Alana Farniego Diana ->Diane Kruger, Marox->Liam Neeson

Szachtaniec, profil naukowy Alan Farni -> głosowanie

Szachtaniec, profil naukowy Gina -> Emma Watson

Szachtaniec, profil naukowy Celine -> Natalie Portman lub Sandra Bullock

Szachtaniec, profil polityczny David ->Tom Hiddleston

Szachtaniec, profil wojskowy Edward -> Robert Downey Jr

Senator McDard -> Michael Caine

Prezdent USA Herkoks -> głosowanie

 

Proponowani aktorzy, czy pasują do tych postaci, oceń sam, przeczytawszy książkę.

Pomarzyć można :)

Nie bierzmy tego zbyt poważnie, jak i całej tej książki, postacie są fikcyjne i nie mają, nic wspólnego z żeczywistością, pamiętasz pouczenie. 

Dziękuję za wsparcie, które jak myślę, będzie płynąć z waszej strony szerokim łukiem, jak Wisła szeroka i głęboka :)

        Proszę także przemyśleć, jak dobrą inwestycją, może być zainwestowanie w kupno niektórych praw, które pozwolą nakręcić film, stworzyć grę komputerową, na podstawie powieść "Za Czarnym Aniołem", która może zwrócić się kilkukrotnie, podczas takiej inwestycji. 

         Odstąpię niektóre prawa uzgodnione podczas spotkania, pierwszej osobie, która złoży taką propozycję i wpłaci odpowiednią kwotę wsparcia, wymienioną z boku kampanii. Nie zwlekaj taka okazja, może się nie powtórzyć :)

Wrócę tutaj, teraz, do wspomnianego wcześniej Tatuażu. 

Wyślę kubki do 2 miesięcy od zakończenia kampanii, jeżeli osiągnie odpowiedni pułap procentowy, czyli 200%.

Dziękuję za wsparcie.

Nazywam się Adam Berger i jestem autorem powieści "Za Czarnym Aniołem".

Pełnię w tej kampanii rolę, pełnego zespołu.

Dane kontaktowe:

adam.berger.developer@gmail.com 

Adam Berger z zamiłowania programista i odkrywca nowych technologii w świecie krypto walut i nie tylko.

Z zawodu Technik Ekonomista z nutą precyzyjnych ekonomicznych wyliczeń.

Odbywał staż w Urzędzie Miejskim w Bytomiu, jako Technik Informatyk.

Pracował w Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, jako pomoc Technika Laboratorium. 

Autor książek pt. "Sto Pytań i Odpowiedzi Podczas Rozmowy o Pracę IT", „Menager Wydobycia Krypto Walut”.

Stworzył kilka klas w języku PHP dostępnych na stronie www.phpclasses.org 

Zdobył certyfikat PHP Innovation Award for the PHP package.

Napisał i wydał program na Androida pt. "Symulator Gier Liczbowych", "Kryształowe Karty" dostępny w Google Play.

Charakteryzuje się dociekliwością, co niejednokrotnie jest mu wypominane.

Prowadzi Blog IT www.badaos.pl 

Lubi oglądać filmy dokumentalno naukowe i programować różne aplikacje.

Lodów czekoladowych, nie potrafi odmówić.

Uwielbia podróżować i zwiedzać, w szczególności Polskie klimaty.

Interesują go filmy, samochody sportowe, sport, muzyka, programowanie, literatura informatyczna, literatura SF i jeszcze coś by się znalazło.

Ryzyko jest zawsze, choć takiego nie przewiduję, lecz musicie brać takie pod uwagę, jako wspierający. 

Termin wydania, wynosi od 3 do 4 miesięcy, jeżeli nie wyjdą jakieś problemy o de mnie nie zależne. Mam nadzieję, że nie zamkną wszystkich drukarni i nie wykupią wszystkich kubków w Polsce :)

 To też, jakieś ryzyko ;)

Mogę powiedzieć, że ewentualne ryzyko, może być z opóźnieniem oddania książki do druku, przez jakieś nie przewidziane zdarzenia losowe, o których teraz nie wiem. 

Zrobię wszystko, żeby książka się ukazała, w jak najszybszym z możliwych terminie, zaraz po zakończonej zbiórce funduszy na wyznaczone cele.   

Jeszcze raz wszystkim wspierającym kampanię i książkę "Za Czarnym Aniołem" dziękuję i życzę powodzenia.

Szachtańcy Górą :) 

Media o Twoim projekcie:

Sukces kampanii crowdfundingowej

www.fxmag.pl | 2018-08-06

Do naszej redakcji zgłosił się Adam Berger, autor zbiórki prowadzonej aktualnie na innej platformie crowdfundingowej - polakpotrafi.pl

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.09.2018 22:10