Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Freeborn Brothers

Freeborn Brothers

Rzeszów

Freeborn Brothers to rzeszowski zespół muzyczny, który nieustannie od kilku lat podbija światową scene muzyczną.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4419 PLN z 6500 PLN

48 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

67%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 13.02.2020.

Z muzykami przez Brazylię

O projekcie

Cześć!
z tej strony zespół Freeborn Brothers!

   Chcemy zarejestrować materiał video, na którego podstawie stworzymy serial/vlog muzyczno-podróżniczy, coś, czego na polskim rynku jeszcze nie było! Chcemy zabrać Was – widzów, razem z nami i pokazać, jak wygląda trasa koncertowa od kuchni. Często nie jest lekko i trzeba się dobrze nakombinować, aby osiągnąć wyznaczony cel. Czasami jest super i czujemy się jak królowie życia. Chcemy Wam to pokazać!

   Trasa koncertowa zabookowana, lecimy w lutym. To, co widzimy i czego doświadczamy podczas tras koncertowych często ciężko opisać. To trzeba zobaczyć, stąd pomysł na ten projekt!

   Jesteśmy rzeszowskim zespołem, który już od sześciu lat z powodzeniem koncertuje po całej Europie. Zagraliśmy grubo ponad 600 koncertów. Graliśmy: na festynach dla rodzin, dla roztańczonych Katalończyków podczas ich protestów, w wioskach cygańskich, na imprezach dla transseksualistów, dla sześciotysięcznej publiczności na Colors of Ostrava, czy dla pięciu starych Węgrów w Csongradzie. Odwiedziliśmy większość krajów na starym kontynencie, teraz pora na Amerykę Południową!

   

 

 

 


   Nie mamy wielkiej ekipy produkcyjnej. Jesteśmy w tym sami! Własnymi siłami szukamy sponsorów, finansujemy, planujemy logistycznie, kręcimy, montujemy, piszemy scenariusze, a do tego wszystko tworzymy i gramy naszą autorską muzykę.

   Na załączonym diagramie widzicie, jak wygląda finansowanie naszej produkcji, nie są to zawrotne sumy, ale nie jest to również mała kwota. Dużą część już mamy, brakuje nam troszkę i dlatego prosimy Was o pomoc w realizacji tego szalonego przedsięwzięcia.

 


   Bohaterami serialu będą członkowie zespołu oraz ludzie spotkani na trasie. Planujemy wymianę doświadczeń nie tylko muzycznych, zapytamy ich, jak żyje się w Brazylii, czy słyszeli kiedykolwiek o Polsce i poprosimy, żeby powtórzyli nazwę naszego miasta Rzeszowa. Pierwszy sezon serialu będzie miał 10 odcinków.

Poniżej możecie zobaczyć ile da się zarobić grając na ulicy w Rumunii:oraz jak wygląda największy sklep muzyczny w Europie:

lub też możecie skorzystać z rady jak zwiedzić Londyn za 2 funty:

 

 

 

albo po prostu posłuchajcie jak gramy:  

 

Możecie w każdej chwili się z nami skontaktować wchodząc na naszą stronę internetową Freeborn Brothers lub Facebook
Zachęcamy do udziału w naszym projekcie i dziękujemy wszystkim za zainteresowanie!
Projekt będziemy realizować w dniach od 4go do 26go lutego na terenie Brazylii. Wszystkie nagrody zostaną wysłane po naszym powrocie czyli 27go lutego. Dodamy, że nagrody wyślemy z Polski (wysłanie ich z Brazyli byłoby ryzykowne i kosztowne).

 

 

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 13.02.2020 22:10