Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Marcin Rutkowski

Marcin Rutkowski

Białystok, Poland

Zajmuję się produkcją filmów, głównie wideoporadników, teledysków i reklam. Od 2013 roku tworzę materiały na YouTube, natomiast od 2019 prowadzę własną działalność filmową. Przez lata zebrałem spory zasób wiedzy, którą chętnie się dzielę.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

10 PLN z 5000 PLN

1 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.02.2021.

Youtube Maker - kurs YouTube od zera

O projekcie

Krótko o mnie

Hej, z tej strony Marcin, od kilku lat zajmuję się produkcją filmów. Niedawno otworzyłem też nowy kanał na YouTube poświęcony filmowaniu. Coraz częściej przychodzą do mnie różni Twórcy z pytaniami o odpowiedni sprzęt lub pomoc z oprogramowaniem do montażu.

 

Większość mojej wiedzy pochodzi z YouTube i chociaż ta platforma pełna jest świetnej treści to znalezienie wszystkiego co potrzebne może trwać lata. Dlatego postanowiłem zebrać moją wiedzę w jednym miejscu w postaci kursu online.

 

O projekcie

W kursie dowiesz się jak założyć kanał, o czym nagrywać filmy, jaką kamerę, obiektyw, mikrofon, czy oświetlenie zakupić. Nauczysz się też obsługi OBSa, Gimpa i Davinci Resolve, dzięki czemu nie wydasz, ani złotówki na oprogramowanie potrzebne na start.

 

 Zawartość kursu

Końcowa zawartość kursu będzie zależeć od Twoich i innych uczestników potrzeb, przygotowałem jednak spis treści proponowanych przez ze mnie treści:

 

Na co wydam pieniądze?

Zbiórka ma przede wszystkim pokazać zainteresowanie tematem, jednak kwota 5 tys. złotych nie wzięła się z nikąd. Główną część inwestycji będą stanowić:

  • Oprogramowanie WP Idea - 999 zł
  • Hosting filmów Vimeo - 768 zł/rok
  • Domena i serwer - 400 zł/rok
  • Koszt mojego czasu 2400 zł (kurs będzie powstawał minimum miesiąc, muszę mieć za co go przeżyć ;) )
  • Koszty dodatkowe na nieprzewidziane wydatki - 500 zł

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.02.2021 18:06