Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Mirosław Kardaś

Mirosław Kardaś

Szczecin, Polska

Nazywam się Mirosław Kardaś, urodziłem się w 1966 roku i odkąd pamiętam moją pasją było programowanie i elektronika. Ostatnie 10 lat życia poświęciłem tej pasji co zaowocowało tym, że udało mi się już napisać trzy książki z cyklu nauki programowania mikrokontrolerów w języku C oraz technik programowania. To właśnie dzięki czytelnikom i ich sugestiom mogą powstawać pomysły na kolejne publikacje. W związku z powyższym chciałbym zrealizować kolejny swój projekt, którego celem jest ukończenie i wydanie kolejnych książek z serii o której wspomniałem. W międzyczasie zakończył się pomyślnie drugi nasz projekt na PolakPotrafi o nazwie REDBOOK. Mam nadzieję, że z Wami szanowni czytelnicy uda się zrealizować jeszcze więcej pomysłów.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

102741 PLN z 26000 PLN

625 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

395%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.10.2016.

Projekt YELLOWBOOK

WYSYŁKA NAGRÓD !

Dodano 14.11.2016, godz. 16:24

Bardzo uprzejmie proszę wszystkie osoby, które do tej pory nie odpowiedziały na maile wysłane z naszej firmy ATNEL aby to uczyniły jeśli mamy prawidłowo wysłać nagrody. Spośród 645 osób do tej pory skontaktowało się z nami około 600 osób, pozostałe 45 w ogóle nie odpowiada na nasze maile. Wysyłka nagród tych które są na stanie, jak np licencje na programy rozpoczęła się już dawno (ok 3 tyg temu) i praktycznie wszystkie osoby, które wcześniej podała nam dane adresowe - przesłała na nasz e-mail, już się cieszy i cierpliwie czeka aż z produkcji zejdzie książka YELLOWBOOK. Zgodnie z zapowiedzią na PP, pierwszy nakład z drukarni otrzymamy 28 listopada i rozpoczniemy wysyłki nagród. Ale zaznaczam, tylko do osób które prześlą do nas swoje dane. BARDZO PROSZĘ kontakt z naszą firmą na adres:

biuro@atnel.pl

szczególnie jeśli ktoś nawet nie otrzymał od nas żadnego maila. Czekamy wciąż na kontakt z ok 40 osobami.

Jeszcze raz dziękuję za wsparcie - czekam na kontakt ze strony tych którzy tego jeszcze nie dokonali.

M.Kardaś

Dodano: 11.01.2017, 14:23
  stangrom
stangrom
Licencja dotarła do mnie już dawno temu, a książka jeszcze nie.
Mam cierpliwie czekać , czy może coś jest nie tak ?
Dodano: 16.11.2016, 23:03
Mirosław Kardaś
Mirosław Kardaś
Jeśli licencje już dotarły no to znaczy że na pewno otrzymaliśmy dane adresowe ;) Jeśli ktoś wysłał dane zgodnie z prośbą z naszego maila - do nas na adres sklep@atnel.pl i nie było żadnej zwrotki że coś poszło nie tak - to też powinny dane dotrzeć. Jeśli Pan Mateusz wybrał np tylko nagrodę w której nie było licencji to proszę na razie spokojnie poczekać aż się pojawi u nas książka. A zawsze w razie czego można napisać maila bezpośrednio do Pani Anety aneta@atnel.pl w naszej firmie, bo ona zajmuje się obsługą klienta w tym zakresie i dopytać ją czy dane dotarły itp itd
Dodano: 15.11.2016, 16:41
  Michał Przymusiński
Michał Przymusiński
Znaczy, że jak dostałem licencję już to mogę nie wysyłać znów danych w oczekiwaniu na książkę :) Chyba, że Mirku masz taką możliwość aby podać nicki osób które się jeszcze nie odezwały. Pozdrawiam.
Dodano: 14.11.2016, 22:16
  Mateusz Tocha
Mateusz Tocha
skąd wiadomo czy skontaktowałem się poprawnie, nie dostałem żadnej wiadomości zwrotnej ?

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.10.2016 15:03