Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Bogusław Szedny

Bogusław Szedny

Warszawa, Polska

Bogusław Szedny - architekt szczęśliwego życia.
Moją inspiracją jest wizja, aby ludzie na Ziemi byli bardziej szczęśliwi. W życiu przeszedłem przez sporo cierpienia, co pozwoliło mi wyciągnąć wnioski i z zakompleksionej osoby, stać się pełnym wewnętrznej radości mężczyzną.
Zbiorem doświadczeń i przemyśleń są dwie moje książki: „XII sugestii. Przewodnik do szczęśliwego życia” oraz zbiór wierszy „Inspiracje”. Głęboko wierzę, że szczęśliwe życie jest dostępne dla każdego. Szczęście bowiem, to nie stan posiadania - ale stan umysłu.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6618 PLN z 5000 PLN

121 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

132%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.04.2017.

XII SUGESTII - przewodnik do szczęśliwego życia

O projekcie

Witajcie Kochani,

Na początku chciałbym bardzo podziękować za zainteresowanie i zaprosić do zapoznania się z projektem XII SUGESTII.
Moim marzeniem jest, aby jak najwęcej osób żyło w zgodzie ze sobą i abyśmy byli dla siebie życzliwi. Dzięki temu będziemy bardziej szczęśliwymi ludźmi
Książka XII SUGESTII, na wydanie której zbieram tu fundusze - jest krokiem w tym kierunku. Będzie mi bardzo miło, jeśli dołączysz do kampanii i tym samym staniesz się "współwydawcą" książki :)
.
CEL PROJEKTU
.
Celem projektu jest zebranie kwoty 5.000 złotych, która pozwoli na:
- zamówienie profesjonalnej korekty książki
- druk 300 egzemplarzy
- promocję
Wszystko po to, aby XII SUGESTII dotarło do jak największej grupy ludzi. Mocno czuję, że każda osoba która przeczyta książkę, będzie mogła doświadczać pozytywnej transformacji, czego efektem będzie więcej życiwej radości. Dzięki temu, będziemy stawać się coraz bardziej szczęśliwym krajem. Głęboko wierzę, że to możliwe.
.
KIM JESTEM
.
Nazywam się Bogusław Szedny i mam 42 lata. Urodziłem się i wychowałem w Warszawie, ale mieszkałem również pół roku w Rennes we Francji i ponad 8 lat w Stanach Zjednoczonych (Chicago, Hawaje i California). Przez wiele lat byłem dziennikarzem, biznesmenem i podróżnikiem...
Dziś jestem architektem szczęśliwego życia, który dzieli się inspiracją i pozytywną energią z innymi :)

Uwielbiam podróże i zdrowe jedzonko. Lubię tańczyć, pisać wiersze i przymierzam się do śpiewania :) Ogólnie mówiąc, jestem osobą pozytywnie zakręconą, z optymistycznym spojrzeniem na życie. Abyśmy lepiej mogli się poznać, w skrócie przedstawiłem kilka faktów z mojego życia:

● 36 odwiedzonych państw, z czego pół roku mieszkałem we Francji i ponad 8 lat w USA

● 15 lat pracy jako dziennikarz radiowo-telewizyjny (m.in: TVP, TVN, Polsat, Polskie Radio)

● 10 lat współwłaściciel kilku biznesów (m.in. agencji reklamowej i agencji modelek)

● Ponad 1000 inspirujących postów na Facebooku

● Ponad 100 pozytywnych filmików na YouTube

● Ponad 50 artykułów na temat samorozwoju, świadomości i pozytywnego życia (publikowanych m.in. w polonijnym magazynie "Chicago Rewia") 

● 1 organizacja charytatywna wspierająca utalentowane dzieci, którą założyłem w Chicago

● 1 rok w bezdomności na Hawajach

● 1 Przebudzenie

Więcej można znaleźć na mojej stronie: www.BoguslawSzedny.com oraz w reportażach i wywiadach telewizyjnych w których wystąpiłem: PorozmawiajmyTVNTV oraz TVP POLONIA.

 

O KSIĄŻCE
.
"Wczoraj byłem sprytny więc chciałem zmienić świat. Dzisiaj jestem mądry więc zmieniam siebie" ~ Rumi
.

Książka XII SUGESTII jest napisana szczerze i od serca ♡
 
Jest to przewodnik, który z jednej strony inspiruje, ale także sugeruje praktyczne narzędzia, aby bez względu na aktualne okoliczności - zacząć samemu tworzyć coraz bardziej szczęśliwe życie.
XII SUGESTII jest inspiracją do podróży w głąb siebie. Chodzi o to, aby przestać w życiu się męczyć, wierząc w swoje negatywne myśli - ale by otworzyć się na możliwość cieszenia się życiem, dzieląc się radością z innymi. Głęboko wierzę, że jest to dostępne dla każdego. 
 
Moją intencją nie jest mówienie komukolwiek "co ma robić i jak żyć". Jestem przekonany, że każdy to sam wie najlepiej. Dlatego niczego nie narzucając czytelnikowi i niczego nie oczekując - po prostu dzielę się sugestiami, które w moim życiu się sprawdziły i znakomicie działają do dziś.
 
Książka jest w pełni oparta o własne doświadczenia. I to zarówno z mojego show-biznesowego życia, ale również piszę o zmaganiu się z przeciwnościami losu - jako ofiara przemocy, poniżania czy całego roku spędzonego w bezdomności. Na bazie ponad 40 lat życia, opracowałem 12 sugestii jak możemy zacząć tworzyć bardziej szczęśliwe życie. I tym, chciałbym podzielić się ze Światem. Ważnym elementem w pisaniu książki, były własne przemyślenia, medytacje, ale również wyciąganie wniosków pracy z ludźmi, które zbierałem prowadząc warsztaty, seminaria oraz indywidualne sesje. Bezpośredni kontakt, pozwalał mi wysłuchać ludzkich problemów, ale też dał możliwość ich wsparcia, którego pozytywne efekty za każdym razem dają mi mnóstwo radości.
.
Aby ułatwić czytanie, zamieściłem wiele przykładów, praktycznych ćwiczeń i relaksujących medytacji. Istotną częścią jest też to, że w wielu miejscach książki sugeruję, aby dać sobie czas na własne przemyślenia i notatki. W książce znajdziesz również inspirujące cytaty oraz wiersze mojego autorstwa.
Rozumiejąc jak istotna jest relacja ze sobą, poczułem aby napisać XII SUGESTII. Po prostu szczerze mi zależy, aby nam wszystkim żyło się bardziej szczęśliwie. 

W książce opisałem między innymi tematy takie jak:
- pozytywne efekty wdzięczności,
- jak wybaczyć sobie i innym,
- jak połączyć się ze swoją Intuicją,
- jak odnaleźć swoje pasje,
- jak bardziej wierzyć w siebie,
- jak szanować i kochać siebie
- sugeruję również co można zrobić, aby częściej się uśmiechać :)
.
Pisanie XII SUGESTII zacząłem w styczniu 2013 roku, gdy mieszkałem na Hawajach. Skończyłem w 2017 po powrocie do Polski. Całość trwała ponad 4 lata, ponieważ pisałem jedynie w momentach, kiedy czułem wewnętrzną inspirację.
.
XII SUGESTII ma w sobie gigantyczną moc, dlatego czuję że po ich przeczytaniu, życie każdego czytelnika nie będzie już takie samo - będzie bardziej szczęśliwe.

.

Polecam obejrzeć poniższy wywiad, w którym mówię o swoich życiowych doświadczeniach oraz przybliżam o czym jest książka.

 

FRAGMENT KSIĄŻKI

 

REKOMENDACJE

 

 

Książka "XII SUGESTII" jest wyjątkowa. Czytelnik czuje się, jakby odbył nieziemską podróż w głąb siebie. Są tu wskazówki, które mogą wydawać się oczywiste, lecz często bagatelizowane przez nas z powodu starych wzorców programowych przekonań. Podczas czytania jest chwila na refleksje, ćwiczenia, by poczuć swoje emocje, spokój umysłu i jakim się jest człowiekiem. Już dawno nie czytałam tak lekkiego, swobodnego tekstu, który krok po kroku, w bardzo spokojny, prosty sposób przekazuje klucz do szczęśliwego życia. Autor na własnych przeżyciach i doświadczeniach prezentuje jak być Tu i Teraz i cieszyć się życiem. Wielu z nas po przeczytaniu " XII SUGESTII" powie: Jakie to proste...a zarazem trudne, by pokonać swoje słabości, strach, urazy, trudności w życiu oraz choroby. Uważam, że ta książka odmieni życie i los wielu ludzi. ~ Ewa Pawlak, energoterapeutka

 

Jeżeli miałabyś/miałbyś wejść na Mount Everest, to wzięłabyś/wziąłbyś najlepszy sprzęt i przewodnika. Jeżeli chcesz przejść przez życie z uśmiechem, Twoim przewodnikiem niech będzie "XII SUGESTII". Ta książka to prawdziwy skarb. ~ Kacper Skowron, reżyser i operator filmowy

 

 

W "XII Sugestiach", Bogusław Szedny w bardzo zgrabny i przystępny sposób prezentuje przetestowane w jego własnym życiu, sposoby na lekkie i świadome życie. Książka ta jest cudownym drogowskazem, narzędziem które w przyjazny i praktyczny sposób, prowadzi czytelnika do piękna prostoty jego życia. Czytając kolejne części XII SUGESTII czytelnik z pewnością może mieć wrażenie, jakby sam autor krok w krok towarzyszył mu w podróży w głąb siebie. Jestem przekonana, że po wdrożeniu w życie proponowanych w książce sugestii - czytelnik poczuje radość, lekkość i wolność swojej prawdziwej natury. Gorąco polecam! ~ Sylwia Kocoń, energoterapeuta metafizyczny

  

BUDŻET:

CO JUŻ JEST (co zostało przygotowane):

- Książka jest napisana 

- Zaprojektowana jest okładka 

- Książka jest złożona

- Wydrukowane są 4 pierwsze egzemplarze z numerem ISBN

Złożenie książki i projekt okładki zrobiłem sam na portalu Ridero.pl. Jestem zadwolony ze współpracy, dlatego planuję zamówić tam korektę książki oraz druk. Jeśli chodzi o promocję, to sam się tym zajmę, bo mam doświadczenie.

CO POTRZEBA (na co będzie przeznaczona zebrana kwota 5.000 złotych): 

- Profesjonalna korekta książki (ok. 650 zł) 

- Druk i dostawa 300 egzemplarzy (ok. 2300 zł) 

- Prowizja dla Polak Potrafi (500 zł) 

- Promocja książki (ok. 1550 zł)

  

NAGRODY/PAKIETY

- Po prawej stronie, proponuję różne wynagrodzenia za wsparcie. Zapraszam, aby się z tym zapoznać i wybrać pakiet, który najbardziej odpowiada. 

- Rozpiętość pakietów z nagrodami, waha się między 1 zł - za co oferuję przesłanie pozytywnej myśli w Twoją stronę, aż po 3000 zł - za które proponuję zaorganizowanie całodniowego szkolenia z pracy z mikrofonem i przed kamerą. Rozpiętość jest spora, więc każdy znajdzie idealny dla siebie PAKIET. Dla każdego coś cennego :)

- Pakiety z książką drukowaną zaczynają się od 30 zł, z wliczoną wysyłką na terenie Polski. Jest to promocyjna cena z 30% rabatem. 

- W cenę wliczona jest bezpłatna wysyłka drukowanej książki XII SUGESTII na terenie Polski. Natomiast dla osób zamawiających z zagranicy, proszę wybrać PAKIET "ZAGRANICA", gdzie jest już wliczona wysyłka na cały świat.

Od powrotu do Polski w grudniu 2015 roku, prowadziłem wiele warsztatów i seminariów. Od 23 marca 2017, będę prowadził tygodniowe warsztaty "Moc Kobiecości" w hiszpańskiej Andaluzji. Wcześniej wystąpiłem między innymi: w Warszawie, Gdyni, Łodzi, okolicach Wrocławia oraz w Londynie.

 

 Tematyka moich warsztatów i seminariów:

"Poczucie Własnej Wartości"

"Jak wybaczyć i być wolnym"

"Od bezdomności do obfitości"

"Odkryj swój wewnętrzny Power!"

"Własna intuicja - idealny przewodnik przez życie" 

 

PAKIETY GRUPOWE

Wszystkie warsztaty, seminaria i szkolenia prowadzę w przyjemnej atmosferze, ale co najważniejsze - robię to szczerze i od serca 

  

.

 

Do większości nagród, oferuję podziękowanie na:

● Facebook: na swoim profilu działam od 2007 roku (10 lat!). Traktuję to jako narzędzie do udostępniania inspirujących postów i dzielenia się pozytywną energią z innymi. Mam blisko 4500 znajomych i dodatkowo 1500 obserwujących.

 YouTube: mój kanał mam od 2011 roku. Zamieszczonych jest na nim ponad 150 filmików, które mają łącznie blisko 700.000 wyświetleń. Prowadzę również drugi kanał w języku angielskim, który ma 220.000 wyświetleń.

● www.BoguslawSzedny.com - moją stronę internetową założyłem w  2014 roku. Jest to kopalnia wiedzy odnośnie rozwoju osobistego i duchowego. Można znaleźć tu cytaty, artykuły, wiersze, ciekawe eventy, jak również medytacje czy praktyczne narzędzia do wewnętrznej transformacji. 

 

.

TERMINY:

Kochani, na początku powiem, że całość procesu po zakończeniu kampanii chwilę potrwa. Tak więc proszę o cierpliwość. Z resztą o cierpliwości piszę również w książce, bo przez lata byłem bardzo niecierpliwą osobą :) OK. Przejdźmy do konkretów:

● Na termin dostarczenia drukowanej wersji książki XII SUGESTII ma wpływ:

- przelanie zebranej kwoty od Polak Potrafi (poniżej tygodnia)

- przeprowadzenie profesjonalnej korekty (około dwa tygodnie)

- druk książek i ich dostarczenie (około dwa tygodnie)

- pakowanie i wysyłka do Was (około tydzień)

Całość procesu wydawniczego powinna potrwać mniej więcej 1,5 miesiąca, więc świeżutka i pachnąca książka, powinna pojawić się w Waszych domach w drugiej połowie maja :)

● Na termin dostarczenia e-booka, czyli elektronicznej wersji książki XII SUGESTII ma wpływ: 

- przelanie zebranej kwoty od Polak Potrafi (poniżej tygodnia)

- przeprowadzenie profesjonalnej korekty (około dwa tygodnie)

- stworzenie e-booka i rozesłanie (około tygodnia)

Całość powinna się potrwać około miesiąca, więc elektroniczną wersję powinniście otrzymać w połowie maja.

● Jeśli chodzi o nagranie audiobooka, to powinno udać się nagrać całość w wakacje. Audiobook będzie dostępny w formie mp3, natomiast jeśli zbierzemy kwotę 25.000 zł - zostanie również nagranych i wytłoczonych 1000 płyt CD. 

● Co do szkoleń, warsztatów i spotkań - to wspólnie ustalimy sobie szczegóły i dogodne terminy. W razie pytań proszę o kontakt: b.szedny@gmail.com 

Oczywiście postaram się, aby realizacja udała się wcześniej niż podane powyżej terminy, ale proszę wziąć pod uwagę, że to pierwsza moja książka i jest to mój pierwszy raz :)

   

KOLEJNE PROGI:

Poniżej informacja na co zostaną przeznaczone fundusze, jeśli zebrana kwota 
przekroczy zakładane minimum - czyli kiedy projekt okaże się sukcesem:
 
OPCJA 1: "WYDANIE KSIĄŻKI" ~ zebrana kwota to: 5.000 zł
+ profesjonalna korekta książki
+ druk 300 egzemplarzy
+ promocja
(Na tym etapie łączna suma wydrukowanych książek to: 300 sztuk)
.
OPCJA 2: "AUDIOBOOK" ~ zebrana kwota to: 8000 zł
+ nagranie audiobooka XII SUGESTII w profesjonalnym studiu. Z racji dużego doświadczenia lektorskiego, książkę przeczytam osobiście. Dzięki temu, będę wstanie dopasować modelowanie głosu, adekwatnie do każdego fragmentu książki (tekst, wiersze, relaksujące medytacje). Mogę obiecać - że będę czytał od serca  Próbka mojego głosu na YouTube.
+ OPCJA 1 
.
OPCJA 3: "DODRUK + SPOTKANIA" ~ zebrana kwota to: 12.000 zł 
+ wydrukuję kolejne 700 egzemplarzy książki 
+ jadę w Polskę! Zorganizuję bezpłatne spotkania autorskie w 5 miastach Polski: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław oraz Trójmiasto. Będzie to znakomita okazja, aby się poznać, porozmawiać i podzielić się swoimi życiowymi doświadczeniami :)
+ OPCJE 1, 2
(Na tym etapie łączna suma wydrukowanych książek to: 1000 sztuk)
.
OPCJA 4: "PARLAMENT" ~ zebrana kwota to: 16.000 zł
+ książka zostanie wydrukowana i wysłana do 460 posłów, 100 senatorów oraz 1 egzemplarz dla Pana Prezydenta. W sumie 561 egzemplarzy. Skoro zmieniamy Polskę na bardziej pozytywną to warto, aby nasi politycy przeczytali XII SUGESTII :)
+ OPCJE 1, 2, 3
(Na tym etapie łączna suma wydrukowanych książek to: 1561 sztuk)
.
OPCJA 5: "PREZYDENT" ~ zebrana kwota to: 25.000 zł
+ wytłoczenie 1000 sztuk płyt z audiobookiem XII SUGESTII
+ wydrukuję kolejne 1000 egzemplarzy książki!
+ wystartuję w wyborach prezydenckich w 2025 roku! :)
+ OPCJE 1, 2, 3, 4
(Łączna suma wydrukowanych książek to: 2561 sztuk i 1000 płyt z audiobookiem)

 

.

PRZYJACIELE XII SUGESTII:

 

 

 

 

.....
.
.
KONTAKT:
.
Bogusław Szedny - architekt szczęśliwego życia
E-mail: b.szedny@gmail.com
 
Dziękuję ♡
.
.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.04.2017 22:10