Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

OTTO Speed Skating Team

OTTO Speed Skating Team

Białystok, Polska

Zespół OTTO Speedskating jest w rzeczywistości zespołem Juvenii Białystok. OTTO wspiera zespół jako głównego sponsora i dlatego zespół nosi nazwę OTTO. W tym momencie zespół ma fundusze tylko na opłacenie trenerów i obiektów.

W zespole mamy największe talenty polskiego short tracku, co sprawia, że szanse na zdobycie medali na międzynarodowych turniejach i Igrzyskach Olimpijskich w 2018 roku są bardzo duże.
Sport w Polsce, szczególnie niszowy jest niedofinansowany. Młodzi utalentowani ludzie wybierają trudną, pełną poświęceń drogę, muszą sami walczyć o siebie i swoje marzenia. Chcemy im pomagać.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

21350 PLN z 20000 PLN

239 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

106%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.11.2013.

X dni do Soczi 2014 - Polacy na Igrzyska Olimpijskie

Dodano: 13.10.2013, 15:08
neezer
neezer
Super inicjatywa, w pełni popieram!!!
Dodano: 27.09.2013, 18:43
Kamil Białas
Kamil Białas
Dobrze, że nagłośniliście sprawę. Bardzo dobry pomysł i na prawdę trzymam za Was kciuki! Następnym razem zgadajcie się jeszcze z łyżwiarzami figurowymi, których mam przyjemność tutaj reprezentować. U nas sytuacja jest chyba jeszcze gorsza niż u Was ;-)
Dodano: 10.09.2013, 22:12
ajmckee
ajmckee
Well DONE!!!!!

Best of luck in raising the required funds. Ireland is not a good winter olympic participant, so were behind you guys.

Hope that people showing their faith in you guys helps every little bit when the competition starts, we'll all be thinking and rooting for you.

GOOD LUCK
Dodano: 10.09.2013, 14:05
Annah
Annah
A ja uważam, że to dobra i pozytywna akcja. Niezły chwyt z obecnością Zbyszka, podbija zainteresowanie, i mam nadzieję wynik. Przecież każdy wie, że polski sport jest niedoinwestowany podobnie jak edukacja i wszystko inne w naszym kraju. Podziwiam ludzi, którzy próbują. Nie siedzą i nie czekają aż im się da, bo im się należy. Każda z osób biorących udział w projekcie, sama indywidualnie wie czego brakuje, co by sie jeszcze przydało. A góra pewnie nie da, bo sama nie ma, gdyż są cięcia w każdym sektorze. Wspaniale jest widzieć, że w polskich sportach zimowych są nasi. A olimpiadę obejrzę. Oczywiście nie w polskiej tv :) chyba, że ktos lubi słuchać ekspertów od świdrowania nierealnych wyników i odwiecznego pytania "Proszę powiedz teraz wszystkim widzom dlaczego się nie udało?".

Życzę udanego startu.
Dodano: 10.09.2013, 12:53
Simonx47
Simonx47
a mnie to nie bierze co napisaliście. czy naciągają czy nie, nie wiem co siedzi w głowie u sponsora. Wiem że każdy z nas uwielbia narzekać, a już szczególnie atakować każdego na necie.
Niech robią swoje, a jeśli będą mieć dobre wyniki tym lepiej.

ps: jeszcze jedno, nie przejmujcie się wpisami, atmosferą, nie dajcie zeżreć się stresowi i wygórowanymi oczekiwaniami.
Dodano: 08.09.2013, 12:50
jontek
jontek
...aha! żeby nie było! osobiście uważam że na miano sportowiec bardziej zasługujecie WY niż piłkarze ale to nie zmienia faktu że troszkę naciągacie darczyńców. Kwotę 20000zł już sam sponsor mógłby wyłozyć unikając "dziadowania i zamknąć temat", Jeśli sponsora nie stać na 20000zł to ile on na Was wykłada? Na bułki na śniadanie? Nadal pozdrawiam i życzę sukcesów ....
Dodano: 08.09.2013, 12:37
jontek
jontek
Dziewczyny, bardzo nieładne postępowanie.
Chcecie cos dla siebie załatwić,proszę bardzo ale czemu Zbyszka w swoje plany wciągacie?
Nie trzeba być matematykiem, nie trzeba nikomu do portfela zaglądać, ale wystarczy mieć orientacje w sytuacji by wiedzieć że akurat Zbyszek ma pieniążki na przygotowania do Soczi ale dla Was jest tylko twarzą. Rozumiemy że kalendarz słabo poszedł ale by naciągać darczyńców na kasę to już nieładnie. Wszyscy wymienieni w tej akcji są objęci centralnym programem szkolenia (czy jak to sie zwie), posiadają stypendia sportowe, niektórzy etaty i opiekę sponsorską. Wszystkie osoby z tego programu mają warunki do treningu a to czy je wykorzystają i pojadą do Soczi zależy od nich samych. Rozumiem że to co się ugra przy okazji to tez dobrze ale prosze informować ewentualnych darczyńców rzetelnie a nie ogłaszać nie do konca zgodne z prawdą fakty. pozdrawiam i życzę wielu sukcesów.
Dodano: 07.09.2013, 16:52
ARISTO
ARISTO
Czy obowiązuje tzw. "kumulacja" jak w innych projektach, czyli oprócz nagród za określone wpłatę fundator otrzymuje nagorody z niższych kwot i jesli tak, czy można omówić co dokładnie wspierający chce dostać ?

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.11.2013 18:06