Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

OTTO Speed Skating Team

OTTO Speed Skating Team

Białystok, Polska

Zespół OTTO Speedskating jest w rzeczywistości zespołem Juvenii Białystok. OTTO wspiera zespół jako głównego sponsora i dlatego zespół nosi nazwę OTTO. W tym momencie zespół ma fundusze tylko na opłacenie trenerów i obiektów.

W zespole mamy największe talenty polskiego short tracku, co sprawia, że szanse na zdobycie medali na międzynarodowych turniejach i Igrzyskach Olimpijskich w 2018 roku są bardzo duże.
Sport w Polsce, szczególnie niszowy jest niedofinansowany. Młodzi utalentowani ludzie wybierają trudną, pełną poświęceń drogę, muszą sami walczyć o siebie i swoje marzenia. Chcemy im pomagać.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

21350 PLN z 20000 PLN

239 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

106%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.11.2013.

X dni do Soczi 2014 - Polacy na Igrzyska Olimpijskie

O projekcie

X dni do Soczi 2014
O projekcie
Wszyscy wybieramy się na Zimową Olimpiadę w Soczi w 2014. Dajemy z siebie wszystko, jesteśmy dobrzy, ale bez Waszej pomocy nie damy rady.  Naszym naturalnym środowiskiem sportowym jest zima, śnieg, lód. Musimy ćwiczyć cały rok. W Polsce,jest to niemal niemożliwe. Dlatego, aby wygrywać musimy jeździć za granicę, tam gdzie panuje zima, gdzie trenują  najlepi. Potrzebujemy także pomocy ludzi, którzy pomagają nam w trzymaniu formy i polepszaniu wyników. Jesteśmy najlepsi w kraju, ale to nie wystarczy by mieć do dyspozycji wystarczające środki.  Short track, narciarstwo czy snowboard to sporty, które wzbudzają emocje, dają powera i sukcesy. Ale to nie piłka noża.
O projekcie
Nasz team na Soczi 2014
Aida Bella

Aida Bella

Łyżwiarka szybka.

Jej ostatnie osiągnięcie - brązowy medal w mistrzostwach Europy w szwedzkim Malmo.
W czasie gdy nie jeździ na łyżwach, biega, nawet nekręciła teledysk z zespołem Papa Dance. Kariera Aidy w liczbach:

http://www.shorttrackonline.info/skaterbio.php?id=STPOL22001198501

Marta Wójcik

Marta Wójcik

Łyżwiarka szybka.

Reprezentantka Polski, medalistka Mistrzostw Europy w sztafecie, młoda zawodniczka łyżwiarstwa szybkiego na lodzie. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski Juniorów. Na ostatnich Mistrzostwach Polski zdobyła aż 6 medali.

Szczepan Karpiel–Bułecka

Szczepan Karpiel–Bułecka

Narciarz freestylowy.

Jeździ na nartach od 2002 roku. Jest wielokrotnym Mistrzem Polski we friskingu i członkiem Kadry Narodowej we Freestyle’u na nadchodzące Igrzyska Olimpijskie w Sochi 2014. Jako jedyny Polak wystąpił na pierwszych zawodach w Pucharze Świata freestylu, które odbyły się w Ushuaia w Argentynie.

www.szkarpiel.com

Zbyszek Bródka

Zbyszek Bródka

łyżwiarz szybki.

Olimpijczyk specjalizujący się na dystansie 1500 m. Pierwszy Polak, który zdobył Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim (na dystansie 1500 m). Brązowy medalista mistrzostw świata na dystansach w 2013 roku w Soczi. Kilkunastokrotny mistrz Polski, zarówno na krótkim, jak i długim torze. Zawodowo jest strażakiem służącym w Komendzie Powiatowej PSP w Łowiczu.

Piotr Janosz

Piotr Janosz

Snowboardzista freestylowy.

Urodzony 23 kwietnia 1988r. Jeździ freestylowo na snowboardzie od 2000 roku, a jego dyscyplina – slopestyle - po raz pierwszy w historii pojawi się na Olimpiadzie w Soczi. Członek kadry narodowej na Olimpiadę w Soczi w 2014, zawodnik europejskiego teamu DC. Pochodzi z Katowic, ale mieszka i trenuje w Austrii. Studiował biznes międzynarodowy w Oslo i Innsbrucku.

Nasze zdjęcia
Zdjęcia
Filmy

Aida Bella i Marta Wójcik

Zbyszek Bródka

Piotr Janosz

 

Szczepan Karpiel–Bułecka

 

Napisali o nas

Artykuł 1
Artykuł 2
Potrzebujemy was
  • informujcie o akcji Waszych znajomych,
  • wpłacajcie pieniądze,
  • trzymajcie za nas kciuki.

Olimpiada już tuż tuż, zegar tyka, a my Was potrzebujemy.
Co oferujemy Wam w zamian? Po pierwsze udział w naszym sukcesie, po drugie mnóstwo ciekawych propozycji. Zobaczcie.

Aida, Marta, Zbyszek, Piotrek, Szczepan.

P.S. Już niedługo zamieścimy filmy z Szczepanem i Zbyszkiem. Macie pytania? Piszcie do nas. Jesteśmy tutaj i na fanapage Facebook.com/Xdnidosoczi2014

Media o Twoim projekcie:

Premier zapowiada "zimowe orliki", a złoty medalista Bródka na wyjazd do Soczi, zbierał pieniądze w Internecie

niezalezna.pl | 2014-02-16

Medaliści dodadzą nam odwagi, aby dofinansować zimowe marzenia przede wszystkim dzieci – mówił wczoraj premier Donald Tusk w TVP, omyłkowo gratulując "Pawłowi" Bródce. Tymczasem złoty medalista w łyżwiarstwie szybkim, Zbigniew Bródka by wyjechać na Igrzyska Olimpijskie, musiał prosić o pieniądze na wyjazd... w Internecie.

Bródka Złotym Medalistą Zimowych Igrzysk Olipijskich

panorama.tvp.pl | 2014-02-16

Materiał w Panoramie o zwycięstwie Zbyszka Bródki i projekcie X Dni do Soczi na PolakPotrafi.pl

Zbiórka i na start

www.rp.pl | 2014-01-05

Przed kilkoma miesiącami pięcioro polskich zawodników zdecydowało, że sami zbiorą część pieniędzy potrzebnych na przygotowania do zimowych igrzysk olimpijskich w Soczi. Każdy może zostać sponsorem takiego sportowca. Panczenista Zbigniew Bródka, łyżwiarki na krótkim torze Aida Bella i Marta Wójcik, snowboarder Piotr Janosz oraz narciarz dowolny Szczepan Karpiel-Bułecka postanowili uzbierać 20 tysięcy złotych przy pomocy strony internetowej polakpotrafi.pl

Bella i Wójcik o sesji w Playboyu i igrzyskach

www.orange.pl | 2013-11-30

Obejrzyj ekskluzywną rozmowę z Aidą Bellą i Martą Wójcik - reprezentantkami Polski w short-tracku.

Wyjeżdżają za granicę, idą do wojska, pozują dla Playboya

menstream.pl | 2013-11-26

Deska snowboardowa pod ścianą, na niej zmięty t-shirt i żelazko w ręku. Parę ślizgów i koszulka przeprasowana. Tak po męsku - szybko i bez ceregieli. W chwilę później zaimprowizowana deska do prasowania ląduje pod nogami Piotra Janosza, 24-letniego chłopaka z Katowic. To, co się dzieje potem, przyprawia o zawrót głowy. Sunąc po skoczni rozwija coraz większą prędkość i impetem wzbija się w powietrze. Musi wykonać obrót wokół własnej osi i bezpiecznie wylądować, by po chwili znów wykonać skomplikowany trik na rampie.

Bella: Nie żałuję sesji dla Playboya

sporteuro.pl | 2013-11-25

Kto kilka tygodni temu wiedział czym jest short track? Dziś dzięki dwóm pięknym łyżwiarkom cała Polska odkrywa walory tego sportu. Zapraszamy do lektury wywiadu z przemiłą i sympatyczną Aidą Bellą, gwiazdą listopadowego Playboya.

Zbierają pieniądze na igrzyska?

dziendobry.tvn.pl | 2013-11-25

O tym, dlaczego tak naprawdę wzięły udział w nagiej sesji do Playboya - opowiedziały w Dzień Dobry TVN polskie łyżwiarki: Marta Wójcik i Aida Bella. Dlaczego brakuje w Polsce pieniędzy na łyżwiarstwo szybkie na lodzie?

Crowdfunding uratuje polski sport? Pierwsze efekty robią wrażenie.

opole.gazeta.pl | 2013-11-14

W projekcie "X dni do Soczi 2014" wzięło pięcioro sportowców. Na specjalnym profilu na Facebooku wrzucali zdjęcia, filmy i opisywali swoje treningi, starty i dzień powszedni. Miało to pomóc w ich promocji, a przy okazji zebrać dodatkowe pieniądze na przygotowania do igrzysk. Akcja - w dobrym tego słowa znaczeniu - wymknęła się spod kontroli i przyniosła nadspodziewane efekty.

Crowdfunding uratuje polski sport? Pierwsze efekty robią wrażenie

www.sport.pl | 2013-11-14

W projekcie "X dni do Soczi 2014" wzięło pięcioro sportowców. Na specjalnym profilu na Facebooku wrzucali zdjęcia, filmy i opisywali swoje treningi, starty i dzień powszedni. Miało to pomóc w ich promocji, a przy okazji zebrać dodatkowe pieniądze na przygotowania do igrzysk. Akcja - w dobrym tego słowa znaczeniu - wymknęła się spod kontroli i przyniosła nadspodziewane efekty.

Szczytny cel: igrzyska

www.polsat.pl | 2013-11-08

Wydarzenia Polsat o projekcie "X dni do Soczi"

Te dziewczyny robią furorę! Trafiły na okładkę Playboya

babol.pl | 2013-11-02

Piękne, seksowne, wysportowane... Dwie reprezentantki Polski trafiły właśnie na okładkę Playboya! Mowa o Marcie Wójcik i Aidzie Belli. Przedstawicielki naszego kraju uprawiają łyżwiarstwo szybkie na krótkim torze, czyli short track. Na łamach magazynu dla panów wypadły znakomicie! Zwolennicy naturalnego piękna będą z pewnością zadowoleni.

Nagie łyżwiarki zbierają na wyjazd do Soczi. 'Naszym marzeniem jest pojechanie na igrzyska'

sport.tvn24.pl | 2013-10-31

Pięcioro polskich sportowców zbiera pieniądze na przygotowania i wyjazd na zbliżające się wielkimi krokami igrzyska w Soczi. Łyżwiarki szybkie Aida Bella i Marta Wójcik postanowiły wystąpić w sesji dla magazynu dla mężczyzn, by pomóc w zbiórce funduszy.

Polskie łyżwiarki pozują dla Playboya. Żeby przygotować się do olimpiady

wyborcza.pl | 2013-10-31

Piątka polskich sportowców zbiera pieniądze na to, by lepiej przygotować się do igrzysk w Soczi. Niemal 200 osób wpłaciło im już ponad 18 tys. zł. Teraz dwie łyżwiarki dołożą do tego gażę za sesję w magazynie dla mężczyzn.

Początek drogi do Soczi opolskich łyżwiarek

opole.gazeta.pl | 2013-09-27

W czwartek w Szanghaju Aida Bella i Marta Wójcik rozpoczęły udział w pierwszych w tym sezonie zawodach Pucharu Świata w short-tracku. To pierwszy krok, a w zasadzie kroczek, w kierunku przyszłorocznych igrzysk w Soczi. Przed nimi jeszcze jednak daleka droga.

Nietypowa promocja sportów zimowych. Sportowcy zbierają pieniądze przez internet [WIDEO]

wideo.przegladsportowy.pl | 2013-09-27

Pięcioro polskich sportowców przygotowując się do igrzysk w Soczi zbiera dodatkowe fundusze m.in. w internecie. Uczestnicy przedsięwzięcia to łyżwiarz szybki Zbigniew Bródka, startujące na krótkim torze (short track) Aida Bella i Marta Wójcik, a także snowboardzista Piotr Janosz i narciarz dowolny Szczepan Karpiel-Bułecka

Polki przez Playboya do Soczi

soczi2014.przegladsportowy.pl | 2013-09-24

Pięcioro polskich sportowców przygotowując się do igrzysk w Soczi zbiera dodatkowe fundusze m.in. w internecie. Dwie zawodniczki z tego grona propagując pomysł zdecydowały się nawet na sesję w magazynie dla panów.

Nadzieja na Soczi w najlepszej formie od lat

www.przegladsportowy.pl | 2013-09-22

Zbigniew Bródka, zwycięzca łyżwiarskiego Pucharu Świata na dystansie 1500 m i polska nadzieja na medal na igrzyskach olimpijskich w Soczi jest w najlepszej formie od kilku lat. Tak przynajmniej wykazały badania na początku sezonu 2013/2014.

Wszystko dla igrzysk

www.nto.pl | 2013-09-21

Rozmowa z Aidą Bellą i Martą Wójcik, opolankami, brązowymi medalistkami w short-tracku.

Robert Szaj: przyczyną trudności organizacji przygotowujących sportowców jest problem z redystrybucją środków

www.rdc.pl | 2013-09-18

Polscy sportowcy, zarówno paraolimpijczycy, jak i olimpijczycy, borykają się niezmiennie z jednym problemem – brak pieniędzy. Ten problem ma m.in. Szczepan Karpiel-Bułecka, 23-letni narciarz freestyle’owy z Zakopanego. Do igrzysk olimpijskich w Soczi zostało kilka miesięcy, a on nie wie nawet, czy dostanie fundusze na wyjazd.

Aida Bella: trenowałam na 120 procent

pzls.pl | 2013-09-18

- Nigdy tak ciężko nie pracowałam w okresie przygotowawczym. Na szczęście omijały mnie kontuzje. Mogłam skupić się tylko na treningu. Plan szkoleniowy wypełniłam chyba w 120 procentach - powiedziała nam Aida Bella. Zawodniczka opolskiego AZS odleci w czwartek z reprezentacją Polski na zawody o Puchar Świata, które pod koniec września i na początku października rozegrane zostaną w Szanghaju i Seulu.

Jest sprawa: sportowcy do Soczi muszą pojechać za własne pieniądze

| 2013-09-18

Gośćmi Elżbiety Uzdańskiej w Polskim Radio RDC byli Szczepan Karpiel-Bułecka, 23-letni nartoskoczek pochodzący z pod “samiućkich Tater”, Andrzej Person, senator PO, Robert Szaj, wiceprezes Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego, Krzysztof Kwapiszewski Klub Sportowy Niepełnosprawnych START Warszawa.

Zapraszamy do wysłuchania audycji.

Polskie panczenistki w TVP INFO

vimeo.com | 2013-09-18

Aida Bella i Marta Wójcik tym razem w TVP INFO.

 

Pomóż pięknym polskim sportsmenkom wystartować w Soczi

sport.dziennik.pl | 2013-09-17

Aida Bella i Marta Wójcik liczą na dobry wynik w Soczi. Jednak żeby rywalizować na olimpiadzie z najlepszymi potrzebują finansowego wsparcia. Łyżwiarkom szybkim i innym polskim sportowcom w zbiórce pieniędzy pomaga akcja "X dni do Soczi".

Opolskie łyżwiarki zbierają pieniądze na przygotowania do igrzysk w Soczi

www.nto.pl | 2013-09-16

To pierwszy taki przypadek w historii polskiego olimpizmu. Na świecie to praktyka znana od lat.

'Zrzutka' dla polskich sportowców na Olimpiadę w Soczi

onionas.salon24.pl | 2013-09-13

Reprezentantki Polski w short tracku i brązowe medalistki ostatnich mistrzostw Europy - Marta Wójcik i Aida Bella są zmuszone prosić o wsparcie finansowe internautów.

'Najwięcej kwalifikacji padnie na torach w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie'- rozmowa ze Zbigniewem Bródką

www.tylkoigrzyska.pl | 2013-09-13

Podczas eventu charytatywnego X dni do Soczi w Opolu spotkaliśmy się z jednym z członków projektu firmy OTTO Poland, zwycięzcą ubiegłorocznej edycji Pucharu Świata na 1500m w łyżwiarstwie szybkim - Zbigniewem Bródką. Oto co powiedział nasz panczenista na dwa miesiące przed rozpoczęciem startów w sezonie olimpijskim.


Sportowcy 'po prośbie'

www.sportmarketing.pl | 2013-09-12

Część polskich sportowców, którzy wybierają się na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi potrzebuje dodatkowych funduszy. Zbierają je na własną rękę.

Rozmowa z Aidą Bellą podczas imprezy charytatywnej X dni do Soczi

www.tylkoigrzyska.pl | 2013-09-11

W Opolu w ubiegły piątek odbyła się impreza charytatywna X dni do Soczi, która miała na celu uzbieranie funduszu na rzecz piątki sportowców: Aidy Belli, Zbigniewa Bródki, Marty Wójcik, Piotrowi Janoszowi i Szczepanowi-Karpiel Bułecce. O przygotowaniach do najważniejszego startu w tym sezonie, kwalifikacjach olimpijskich i pierwszym starcie międzynarodowym w tym sezonie porozmawialiśmy z jedną z najlepszych polskich zawodniczek w short tracku - Aidą Bellą.

Ślizgiem do Soczi

fakty.tvn24.pl | 2013-09-10

W Opolu ostry trening i zacięta walka o pieniądze. W akcji Aida i Marta - łyżwiarki szybkie szykujące się na zimowe igrzyska w Soczi. A że brakuje pieniędzy prawie na wszystko - czyli na walkę o wszystko - dziewczyny nagrały spot i zbierają pieniądze w internecie.Igrzyska Olimpijskie w Soczi. Jakie problemy mają Polacy?

www.mowimyjak.pl | 2013-09-10

Zbigniew Bródka, Piotr Janosz, Marta Wójcik i Szczepan Karpiel-Bułecka przygotowują się do Igrzysk Olimpijskich w Soczi, ale napotykają na ogromne problemy. Jakie?

Zbierają pieniądze na Soczi w internecie. Nie wypada nam prosić ministerstwo.

sport.tvn24.pl | 2013-09-10

Reprezentantki Polski w short tracku, które w internecie zorganizowały zbiórkę pieniędzy na swój start w zimowych igrzyskach olimpijskich w Soczi, mówiły w TVN24 o powodach swojej desperackiej decyzji. - Chodzi nam o to, żeby się zabezpieczyć w takie rzeczy, o które nie wypada nam prosić ministerstwo czy Polski Związek Łyżwiarstwa Szybkiego - przyznała Aida Bella.


Sportowcy nie mają pieniędzy na Soczi, więc sami je zbierają

wyborcza.pl | 2013-09-10

Łyżwiarki Aida Bella i Marta Wójcik, panczenista Zbigniew Bródka, snowboardzista Piotr Janosz i narciarz Szczepan Karpiel-Bułecka mają szanse na start w przyszłorocznych igrzyskach, ale nie mają środków na przygotowanie. Postanowili sami je zebrać.

IO w Soczi: polscy sportowcy sami zbierają na wyjazd

www.wprost.pl | 2013-09-10

Na pół roku przed startem 22. Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi brakuje pieniędzy na przygotowanie dla reprezentantów Polski. Szczególny problem dotyka zawodników mniej znanych dyscyplin, takich jak narciarstwo i snowboard freestylowy oraz łyżwiarstwo szybkie. Polscy sportowcy w efekcie zaczęli sami zbierać pieniądze na przygotowanie i wyjazd do Rosji - z pomocą programu X dni do Soczi.

Sportowcy nie mają pieniędzy na Soczi, więc sami je zbierają

www.opole.sport.pl | 2013-09-10

Łyżwiarki Aida Bella i Marta Wójcik, panczenista Zbigniew Bródka, snowboardzista Piotr Janosz i narciarz Szczepan Karpiel-Bułecka mają szanse na start w przyszłorocznych igrzyskach, ale nie mają środków na przygotowanie. Postanowili sami je zebrać.

Można pomóc polskim przyszłym olimpijczykom!

igrzyska24.pl | 2013-09-09

Już tydzień temu pisaliśmy o tym, że w ramach projektu „X dni do Soczi 2014″ polscy sportowcy, reprezentanci kraju w łyżwiarstwie szybkim, snowboardzie i narciarstwie dowolnym, zbierają pieniądze na przygotowania do Igrzysk Olimpijskich w Rosji.

Zbigniew Bródka i inni olimpijczycy mają problemy przed IO w Soczi

gwizdek24.se.pl | 2013-09-09

Na pół roku przed startem 22. Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi brakuje pieniędzy na przygotowanie dla reprezentantów Polski. Szczególny problem dotyka zawodników mniej znanych dyscyplin, takich jak narciarstwo i snowboard freestylowy oraz łyżwiarstwo szybkie. Z problemami borykają się m.in. Aida Bella, Marta Wójcik, Zbigniew Bródka, Piotr Janosz oraz Szczepan Karpiel-Bułecka.

Polscy olimpijczycy zbierają pieniądze, aby wystartować w Soczi

sport.interia.pl | 2013-09-08

Na pół roku przed startem 22. Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi brakuje pieniędzy na przygotowanie dla reprezentantów Polski. Szczególny problem dotyka zawodników mniej znanych dyscyplin, takich jak narciarstwo i snowboard freestylowy oraz łyżwiarstwo szybkie.

Chcą reprezentować Polskę w Soczi. Pieniądze muszą zbierać w internecie

www.tvn24.pl | 2013-09-08

- Jest to marzenie życia. Każdy sportowiec dąży do tego, żeby pojechać na igrzyska - mówią reprezentantki Polski w short tracku, które w internecie zorganizowały zbiórkę pieniędzy na swój start w zimowych igrzyskach olimpijskich w Soczi. Jak twierdzą, dotacja z ministerstwa nie jest wystarczająca. Ich sportowa przyszłość zależy od hojności internautów.


Trudna sytuacja polskich olimpijczyków

www.snowboardowe.pl | 2013-09-05

Na pół roku przed startem 22. Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi brakuje pieniędzy na przygotowanie dla reprezentantów Polski. Szczególny problem dotyka zawodników mniej znanych dyscyplin, takich jak narciarstwo i snowboard freestylowy oraz łyżwiarstwo szybkie.

Zrobią charytatywne show dla sportowców

opole.gazeta.pl | 2013-09-05

W piątek wieczorem w Filharmonii Opolskiej odbędzie się niezwykła impreza: X Dni do Soczi 2014. Na widzów czeka mnóstwo niespodzianek, a cały dochód z imprezy zostanie przekazany na przygotowania do igrzysk piątki sportowców.

Zrobią charytatywne show dla sportowców

www.sport.pl | 2013-09-05

W piątek wieczorem w Filharmonii Opolskiej odbędzie się niezwykła impreza: X Dni do Soczi 2014. Na widzów czeka mnóstwo niespodzianek, a cały dochód z imprezy zostanie przekazany na przygotowania do igrzysk piątki sportowców.

Nasi walczą o medale - zostało X dni do Soczi

www.mmkrakow.pl | 2013-09-03

Zimowe Igrzyska Olimpijskie rozpoczną się 7 lutego 2014 w Soczi. Piątka polskich olimpijczyków prosi o pomoc w przygotowaniach do tego sportowego święta.

Trudna sytuacja polskich olimpijczyków

eurosport.onet.pl | 2013-09-03

Na pół roku przed startem 22. Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi brakuje pieniędzy na przygotowanie dla reprezentantów Polski. Szczególny problem dotyka zawodników mniej znanych dyscyplin, takich jak narciarstwo i snowboard freestylowy oraz łyżwiarstwo szybkie.

Trudna sytuacja polskich olimpijczyków

www.intersport-team.pl | 2013-09-03

Na pół roku przed startem 22. Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi brakuje pieniędzy na przygotowanie dla reprezentantów Polski. Szczególny problem dotyka zawodników mniej znanych dyscyplin, takich jak narciarstwo i snowboard freestylowy oraz łyżwiarstwo szybkie.

Trudna sytuacja polskich olimpijczyków

www.tylkoigrzyska.pl | 2013-09-03

Na pół roku przed startem 22. Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi brakuje pieniędzy na przygotowanie dla reprezentantów Polski. Szczególny problem dotyka zawodników mniej znanych dyscyplin, takich jak narciarstwo i snowboard freestylowy oraz łyżwiarstwo szybkie.

X dni do Soczi - pomóż naszym zawalczyć o olimpijskie medale

www.mmsilesia.pl | 2013-09-02

Zimowe Igrzyska Olimpijskie rozpoczną się 7 lutego 2014. Spośród zespołu, który będzie w Rosji bronił naszych barw jest piątka olimpijczyków, którym możemy pomóc w osiągnięciu sukcesu.

Polak Potrafi – Sportowcy na Olimpiadę w Soczi w 2014

4board.pl | 2013-09-02

Aida Bella, Marta Wójcik, Zbyszek Bródka, Szczepan Karpiel-Bułecka i Piotr Janosz to zawodnicy, którzy przygotowują się na Olimpiadę Zimową w Soczi w 2014. Ale czy pojadą? Czy wystarczy im środków na przygotowania, a nawet bilet? Sporty zimowe w Polsce są niedofinansowane. Nawet jeśli Ci młodzi ludzie są najlepsi w swoich dyscyplinach w Polsce, nie mogą liczyć na wystarczającą pomoc. Udzielają jej fani i biznes.

Sportowcy zbierają pieniądze na przygotowania do igrzysk w Soczi

www.e-vive.pl | 2013-08-28

Piątka sportowców - Aida Bella, Marta Wójcik, Zbigniew Bródka, Szczepan Karpiel-Bułecka i Piotr Janosz – zbiera pieniądze na przygotowania do igrzysk w Soczi. W ramach projektu „X dni do Soczi 2014” odbędzie się m.in. impreza charytatywna.

Soczi - sportowcy zbierają pieniądze na przygotowania do igrzysk

sport.ddv.pl | 2013-08-28

Piątka sportowców - Aida Bella, Marta Wójcik, Zbigniew Bródka, Szczepan Karpiel-Bułecka i Piotr Janosz - zbiera pieniądze na przygotowania do igrzysk w Soczi. Ma im w tym pomóc projekt "X dni do Soczi 2014", w ramach którego odbędzie się m.in. impreza charytatywna.

Sportowcy zbierają pieniądze na przygotowania do igrzysk w Soczi

www.pap.pl | 2013-08-28

28.08. Opole (PAP) - Piątka sportowców - Aida Bella, Marta Wójcik, Zbigniew Bródka, Szczepan Karpiel-Bułecka i Piotr Janosz – zbiera pieniądze na przygotowania do igrzysk w Soczi. W ramach projektu „X dni do Soczi 2014” odbędzie się m.in. impreza charytatywna.

Soczi - sportowcy zbierają pieniądze na przygotowania do igrzysk

wyborcza.pl | 2013-08-28

Piątka sportowców - Aida Bella, Marta Wójcik, Zbigniew Bródka, Szczepan Karpiel-Bułecka i Piotr Janosz - zbiera pieniądze na przygotowania do igrzysk w Soczi. Ma im w tym pomóc projekt "X dni do Soczi 2014", w ramach którego odbędzie się m.in. impreza charytatywna.

Sportowcy zbierają pieniądze na przygotowania do IO w Soczi

www.rp.pl | 2013-08-28

Piątka sportowców - Aida Bella, Marta Wójcik, Zbigniew Bródka, Szczepan Karpiel-Bułecka i Piotr Janosz - zbiera pieniądze na przygotowania do igrzysk w Soczi. Ma im w tym pomóc projekt "X dni do Soczi 2014", w ramach którego odbędzie się m.in. impreza charytatywna.

"X dni do Soczi" - o projekcie w TVP mówi Jakub Sobczak

www.tvp.pl | 2013-08-28

27.08.2013 o godz. 22:00 na Polonia 24 ukazał się materiał o projekcie "X dni do Soczi". Materiał od 19. minuty.

Soczi 2014: polscy sportowcy zbierają pieniądze na przygotowania do igrzysk

eurosport.onet.pl | 2013-08-28

Piątka sportowców - Aida Bella, Marta Wójcik, Zbigniew Bródka, Szczepan Karpiel-Bułecka i Piotr Janosz – zbiera pieniądze na przygotowania do igrzysk w Soczi. Ma im w tym pomóc projekt "X dni do Soczi 2014", w ramach którego odbędzie się m.in. impreza charytatywna.

Sportowcy zbierają fundusze na przygotowania do Soczi!

sport.tvp.pl | 2013-08-28

Piątka sportowców - Aida Bella, Marta Wójcik, Zbigniew Bródka, Szczepan Karpiel-Bułecka i Piotr Janosz - zbiera pieniądze na przygotowania do igrzysk w Soczi. Ma im w tym pomóc projekt "X dni do Soczi 2014", w ramach którego odbędzie się m.in. impreza charytatywna.

Soczi: Sportowcy zbierają pieniądze na przygotowania do igrzysk

www.sportowefakty.pl | 2013-08-28

Piątka sportowców - Aida Bella, Marta Wójcik, Zbigniew Bródka, Szczepan Karpiel-Bułecka i Piotr Janosz - zbiera pieniądze na przygotowania do igrzysk w Soczi.

Łyżwiarki wystąpiły w filmie by zdobyć pieniądze na olimpiadę [WIDEO]

www.nysa24.pl | 2013-08-27

Opolanki Marta Wójcik i Aida Bella znalazły się w kadrze narodowej na przyszłoroczne Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi. Kłopot w tym, że na odpowiednie przygotowania do kwalifikacji, a potem igrzysk, brakuje im pieniędzy. O dodatkowe wsparcie dziewczyny postanowiły postarać się same

Łyżwiarki wystąpiły w filmie by zdobyć pieniądze na olimpiadę [WIDEO]

www.opole.sport.pl | 2013-08-27

Opolanki Marta Wójcik i Aida Bella znalazły się w kadrze narodowej na przyszłoroczne Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi. Kłopot w tym, że na odpowiednie przygotowania do kwalifikacji, a potem igrzysk, brakuje im pieniędzy. O dodatkowe wsparcie dziewczyny postanowiły postarać się same Łyżwiarki właśnie nagrały film promujący projekt "X dni do Soczi", za pomocą którego zbierane są pieniądze m.in. na ich przygotowania olimpijskie. Teraz wszystko zależy od hojności internautów.

Na olimpiadę zimową z OTTO

www.kampaniespoleczne.pl | 2013-08-27

Aida Bella, Marta Wójcik, Zbyszek Bródka, Szczepan Karpiel-Bułecka i Piotr Janosz to zawodnicy, którzy przygotowują się na Olimpiadę Zimową w Soczi w 2014. OTTO Polska wspiera zbiórkę pieniędzy dla sportowców - potrzeby są duże, związane zarówno z przygotowaniami, jak i samym wyjazdem. Pomocy finansowej udzielają przede wszystkim fani i biznes. Warunki w Polsce, zarówno obiektowe, jak i pogodowe nie sprzyjają zawodnikom sportów zimowych.

Polak Potrafi – Sportowcy na Olimpiadę w Soczi w 2014

www.csrinfo.org | 2013-08-26

Aida Bella, Marta Wójcik, Zbyszek Bródka, Szczepan Karpiel-Bułecka i Piotr Janosz to zawodnicy, którzy przygotowują się na Olimpiadę Zimową w Soczi w 2014. Ale czy pojadą? Czy wystarczy im środków na przygotowania, a nawet bilet? Sporty zimowe w Polsce są niedofinansowane. Nawet jeśli Ci młodzi ludzie są najlepsi w swoich dyscyplinach w Polsce, nie mogą liczyć na wystarczającą pomoc. Udzielają jej fani i biznes.

Opolanki zbierają pieniądze na przygotowania do Igrzysk Olimpijskich

www.24opole.pl | 2013-08-26

Na początku tego roku Aida Bella i Marta Wójcik – obie są zawodniczkami AZS KU Politechnika Opolska - wraz z koleżankami ze sztafety zdobyły brązowe medale mistrzostw Europy short-tracku w szwedzkim Malmo. Teraz opolanki znalazły się w wąskiej kadrze Polski na zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi. Kwalifikacja do nich i udział w imprezie będzie jednak niemożliwy bez wsparcia finansowego, o które zabiegają zawodniczki.

Akcja "X dni do Soczi 2014 - Polacy na olimpiadę zimową" (wideo)

www.marketingserwis.com.pl | 2013-08-26

Zawodnicy, którzy przygotowują się do startu na zimowych igrzyskach olimpijskich w 2014 roku wzięli udział w projekcie "X dni do Soczi 2014 - Polacy na olimpiadę zimową". Sportowcy zwracają uwagę na niedofinansowanie zimowych sportów, które może uniemożliwić im wyjazd do Rosji. W spotach wystąpiły m.in. Aida Bella i Marta Wójcik - brązowe medalistki Mistrzostw Europy w short-tracku.

Akcja „X dni do Soczi 2014 – Polacy na olimpiadę zimową” (wideo)

www.marketing-news.pl | 2013-08-26

Zawodnicy, którzy przygotowują się do startu na zimowych igrzyskach olimpijskich w 2014 roku wzięli udział w projekcie „X dni do Soczi 2014 – Polacy na olimpiadę zimową”. Sportowcy zwracają uwagę na niedofinansowanie zimowych sportów, które może uniemożliwić im wyjazd do Rosji. W spotach wystąpiły m.in. Aida Bella i Marta Wójcik – brązowe medalistki Mistrzostw Europy w short-tracku.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.11.2013 18:06