Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

OTTO Speed Skating Team

OTTO Speed Skating Team

Białystok, Polska

Zespół OTTO Speedskating jest w rzeczywistości zespołem Juvenii Białystok. OTTO wspiera zespół jako głównego sponsora i dlatego zespół nosi nazwę OTTO. W tym momencie zespół ma fundusze tylko na opłacenie trenerów i obiektów.

W zespole mamy największe talenty polskiego short tracku, co sprawia, że szanse na zdobycie medali na międzynarodowych turniejach i Igrzyskach Olimpijskich w 2018 roku są bardzo duże.
Sport w Polsce, szczególnie niszowy jest niedofinansowany. Młodzi utalentowani ludzie wybierają trudną, pełną poświęceń drogę, muszą sami walczyć o siebie i swoje marzenia. Chcemy im pomagać.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

21350 PLN z 20000 PLN

239 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

106%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.11.2013.

X dni do Soczi 2014 - Polacy na Igrzyska Olimpijskie

Sukces w Opolskiej Filharmonii

Dodano 10.09.2013, godz. 13:29

Szósty września dla wielu osób będzie kojarzył się pozytywnie. To właśnie tego dnia w piątek w Filharmonii Opolskiej odbyła się wręcz magiczna impreza - charytatywne show “X dni do Soczi 2014’’. W prasie pisano o wielkim sukcesie finansowym jak i promocyjnym zbiórki pieniędzy dla sportowców. Z licytacji zorganizowanej przez OTTO Polska, na której były zdjęcia z autografami i pamiątki przekazane przez sportowców, zebrano 5,8 tys. zł.
Cały tekst: http://www.ottopolska.pl/news/entry/sukces-w-opolskiej-filharmonii

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.11.2013 18:06