Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

OTTO Speed Skating Team

OTTO Speed Skating Team

Białystok, Polska

Zespół OTTO Speedskating jest w rzeczywistości zespołem Juvenii Białystok. OTTO wspiera zespół jako głównego sponsora i dlatego zespół nosi nazwę OTTO. W tym momencie zespół ma fundusze tylko na opłacenie trenerów i obiektów.

W zespole mamy największe talenty polskiego short tracku, co sprawia, że szanse na zdobycie medali na międzynarodowych turniejach i Igrzyskach Olimpijskich w 2018 roku są bardzo duże.
Sport w Polsce, szczególnie niszowy jest niedofinansowany. Młodzi utalentowani ludzie wybierają trudną, pełną poświęceń drogę, muszą sami walczyć o siebie i swoje marzenia. Chcemy im pomagać.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

21350 PLN z 20000 PLN

239 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

106%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.11.2013.

X dni do Soczi 2014 - Polacy na Igrzyska Olimpijskie

Konkurs rozstrzygnięty – rozdajemy nagrody

Dodano 06.09.2013, godz. 16:14

Znamy już zwycięzców konkursu X dni do Soczi ogłoszonego przez portal Tylkoigrzyska.pl, w którym należało napisać krótkie hasło lub wierszyk zagrzewający naszych sportowców do walki w kwalifikacjach olimpijskich. W linku dostępna jest lista zwycięzców i najlepsze wiersze (hasła).
http://www.tylkoigrzyska.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=9795%3Akonkurs-x-dni-do-soczi-rozstrzygniety&catid=53%3Aslides&Itemid=44&fb_source=message

Na naszym fanpage X dni do Soczi (https://www.facebook.com/XdnidoSoczi2014) również został ogłoszony konkurs. Polegał na nakręceniu krótkiego filmiku, na którym uczestnik konkursu życzy powodzenia naszym sportowcom; Aidzie Bella, Marcie Wójcik, Zbyszkowi Bródce, Szczepanowie Karpielowi-Bułecce lub Piotrowi Janoszowi.
Interesujący film wysłał do nas Michał Siemaszko i w ten sposób zapewnił sobie nagrodę główną – zaproszenie na dzisiejszą imprezę X dni do Soczi 2014 Show. Niestety nie będzie mógł przyjechać dlatego zostanie mu przesłany zestaw upominkowy: Koszulka z logo X Dni do Soczi 2014, unikalny kalendarz ze sportowcami oraz 5 zdjęć z letniej sesji.
Zapraszamy do obejrzenia nagrodzonego filmu i gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.11.2013 18:06