Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

inga_patoka

inga_patoka

Gdańsk, Polska

Nazywam się Inga. Pochodzę z małej miejscowości spod Bytowa. Swoją początkową edukację odbywałam w Nożynie, następnie w Liceum w Bytowie. W 2011 roku podjęłam studia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie na kierunku Fizjoterapia (obrona w lipcu 2014 roku). Następnie kontynuowałam naukę na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku również na tym samym kierunku, broniąc pracy magisterskiej w lipcu 2016 roku. W czasie studiów dorywczo opiekowałam się dziećmi. Podjęłam również decyzję, że chciałabym specjalizować się w Fizjoterapii dziecięcej i ukończyłam kursy zawodowe w tym kierunku.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

8113 PLN z 6500 PLN

110 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

124%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.12.2016.

Wolontariat misyjny Etiopia

RSS

Jesteście wspaniali! Dodano 17.11.2016, godz. 9:14

Po 2 tygodniach udało się dzięki Wam uzbierać zamierzona sumę! Jesteśmy bardzo wdzięczne :)

Już jesteśmy coraz bliżej Afryki! Mamy na dojazd i część szczepień! Jednak nie chciałabysmy jechać tam z \"pustymi rękoma\". Dlatego prosimy o dalsze wsparcie... Chcemy kupić dla dzieci różne przybory do rehabilitacji, a także gry edukacyjne, puzzle wspomagające ich myślenie i prawidłowy rozwój! Liczymy na Was ;)

I dziękujemy za już okazane wsparcie! ;)
Dodano: 03.01.2017, 21:39
inga_patoka
inga_patoka
Kochani!
Udało nam się już dzięki Wam kupić bilety! Wylatujemy 29 marca :) Od lutego zaczynamy szczepienia...jesteśmy już coraz dalej... Dziękujemy jeszcze raz za każde wsparcie! Zaraz po powrocie (pod koniec czerwca) będziemy realizować nagrody, prosimy o cierpliwość :)

PS. Oczywiście pamiętamy o Was w modlitwach :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.12.2016 18:06