Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

galerianawodnej Marta Zawilińska

galerianawodnej Marta Zawilińska

Kłodzko

Galeria na Wodnej to miejsce spotkań, żywa pracownia w sercu Kotliny Kłodzkiej.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3624 PLN z 2800 PLN

46 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

129%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.03.2018.

Wydanie zbioru wierszy Szeptanie Duszy

O projekcie

Nazywam się Marta Sidorowska. Na codzień prowadzę Galerię na Wodnej w Kłodzku. Od kilku lat pisze również wiersze, które skrupulatnie chowałam do szuflady. I nadszedł taki dzień kiedy pojedynczo zaczęły pojawiać się na moim profilu i ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu zawładnęły sercami najpierw moich przyjaciół, a następnie przekazywane pocztą pantoflową, również osób zupełnie mi nieznanych.

Na początku pisałam tylko dla siebie, był to dla mnie sposób na oczyszczenie duszy...Później okazało się, że to co piszę trafia również do dusz i serc innch.

Stąd pomysł, że skoro tych wierszy nazbierała się juz pełna szuflada, to może spróbować swoich sił i wydać tomik. Wysłałam wiersze do kilku wydawnictw, tych zupełnie komercyjnych, które nawet nie czytają tego co mają opublikować i zgadzają się na wszystko, ale i tych które publikacjami zajmują się w sposób profesjonalny. Ponieważ miałam ambicję, aby były przeczytane i w jakiś sposób ocenione, czy naprawdę nadają się do wydania, a nie jest to tylko moja wybujała fantazja.

I co...

Po nie długim czasie odezwało się do mnie wydawnictwo Mamiko z Nowej Rudy pisząc opinię, że "wiersze ciekawe, przypominają piosenki. Proponujemy wydanie"

Jest jedno ale... debiuty finansują się samodzielnie

Zaczęłam szukać w głowie w jaki sposób znaleźć fundusze. I tutaj znowu nastapił odzew przyjacół, abym spróbowała akcji Polak Potrafi. Więc jestem

Ponieważ wierzę, że marzenia się spełniają, czasem trzeba im tylko trochę pomóc. I wiem również, że to jest właśnie ten czas,  jak go przegapię może już nie wrócić.

 

Jeszcze chcę lata

jeszcze chcę słońca

w porannej rosie

chcę tańczyć

bez końca

 

Jeszcze chcę poczuć

Twój dotyk

o świcie

Jeszcze chcę spłonąć

w Twych oczu zachwycie

 

Jeszcze chcę zasnąć

w objęciach

Twych ramion

Bezwstydnie karmiąc

swe zmysły

rozkoszą

 

Bo jestem ptakiem

bezbronnym

bezdomnym

Bo jestem ptakiem

w podróży

niezłomnym

 

 

Oto niektóre z przygotowanych przeze mnie upominków

 

 

 

 

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wydanie tomiku wierszy Szeptanie Duszy oraz związane z tym wydatki, również podatki. Jesli uda się zebrać więcej niż wyznaczona kwota, fundusze zostana przekazane na promocję, wydanie ewentualnie większej ilości sztuk tomików lub kolejna publikację, w zalezności ile pieniędzy sosatecznie zostanie zebrane.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.03.2018 22:10