Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Krasnoludek

Krasnoludek

Kraków, Polska

Dwudziestoczteroletni domorosły filozof, entuzjasta fantastyki, gier fabularnych i komputerowych, a także początkujący pisarz. W swoich tekstach stara się skupiać na przeżyciach wewnętrznych postaci, ich emocjach oraz motywacjach, a także na tragicznych wyborach, konfliktach wartości i sytuacjach tragicznych, w których bohaterowie są zmuszeni dokonywać niemożliwych wyborów i radzić sobie z ich konsekwencjami.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5318 PLN z 5000 PLN

53 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

106%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.07.2018.

Wydanie zbioru opowiadań low-fantasy 'Cena honoru'

Prośba o recenzje

Dodano 02.02.2020, godz. 22:09

Cześć!

Od premiery "Ceny honoru" minęło już trochę czasu - dlatego chciałbym tylko przypomnieć, że byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie opinie po przeczytaniu książki, także te negatywne. Wszystkie informacje zwrotne są dla mnie bardzo ważne i pozwolą mi uczynić moją następną książkę lepszą - a innym osobom mogą pomóc przy rozważaniu, czy warto zapoznać się z moją książką.

 

Nie musi być to recenzja dużego formatu - rozumiem, że nie każdy ma ochotę i czas pisać "wyprawcowanie" dla jakiegoś obcego człowieka z Internetu, którego książkę kupił pół roku temu. Wystarczy krótka opinia o tym czy książkę dobrze się czytało, co przypadło Wam do gustu, a co wymaga poprawy i czy polecilibyście ją znajomemu zainteresowanemu podobną tematyką.

Recenzje można zamieścić na stronie książki na lubimyczytać, jeśli macie tam konto:
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4896712/cena-honoru
w zakładce "recenzje" na Facebooku:

https://www.facebook.com/Cenahonoru/

lub w dowolnym innym miejscu, gdzie inni będą mogli się z nią zapoznać - na blogu, jeśli ktoś takowy prowadzi, albo na tablicy na Facebooku, czy w innym miejscu, które będę mógł zalinkować.

Dla wszystkich, którzy zamieszczą gdzieś opinię o książce (także negatywną, oczywiście) przygotowałem drobne, cyfrowe upominki - "odrzucone" wersje ilustracji, które nie znalazły się ostatecznie w książce, a także moje szkice wykonane w Paincie z kunsztem godnym częściowo sparaliżowanego trzylatka, na których wyjaśniałem ilustratorce jak wyobrażam sobie na przykład kompozycję danej sceny.

Przepraszam, jeśli komuś przeszkodzi mail z powiadomieniem wysłany po tak długim czasie - raczej nie będę tego powtarzał. Po prostu uznałem, że warto spróbować, bo wielu z Was mogło po prostu zapomnieć, że zależy mi na informacji zwrotnej.


Pozdrawiam i raz jeszcze dziękuję za pomoc przy wydaniu książki

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.07.2018 22:10