Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Krasnoludek

Krasnoludek

Kraków, Polska

Dwudziestoczteroletni domorosły filozof, entuzjasta fantastyki, gier fabularnych i komputerowych, a także początkujący pisarz. W swoich tekstach stara się skupiać na przeżyciach wewnętrznych postaci, ich emocjach oraz motywacjach, a także na tragicznych wyborach, konfliktach wartości i sytuacjach tragicznych, w których bohaterowie są zmuszeni dokonywać niemożliwych wyborów i radzić sobie z ich konsekwencjami.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5318 PLN z 5000 PLN

53 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

106%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.07.2018.

Wydanie zbioru opowiadań low-fantasy 'Cena honoru'

Mankamenty wydruku próbnego

Dodano 09.07.2019, godz. 1:08

Cześć.
 
 
Jak się pewnie domyślacie, piszę by powiadomić o opóźnieniach i przeprosić za nie.
 
 
Dostałem wydruk próbny z drukarni i w większości prezentował się on bardzo dobrze, ale niektóre elementy (w tym okładka i część ilustracji) zdawały mi się zbyt ciemne w porównaniu z tym co wcześniej widziałem na ekranie, a przez to trudniej było rozpoznać szczegóły. Opóźnienie wynika więc z tego, że chcę przygotować kilka wersji ilustracji z różnymi kontrastami, dokonać kolejnego wydruku próbnego i dopiero potem wybrać najlepsze wersje do druku całości nakładu.
 
 
Zależy mi na tym, żeby końcowy produkt był możliwie najlepszej jakości, nawet kosztem czasu. Gdybym chciał, mógłbym już dawno wydać książkę na szybko w niedbały i niechlujny sposób, ale nie o to w tym wszystkim według mnie chodzi. Wierzę, że ostatecznie lepiej jest poczekać i otrzymać dzieło lepiej wykończone i pozbawione niedoróbek.
 
 
Żeby zilustrować zasadność tego stanowiska, przypomnę pierwotną próbkę składu, który mi zaproponowano i porównam ją z tym, co ostatecznie dla mnie stworzono gdy postanowiłem poszukać czegoś lepszej jakości. Według mnie różnica jest ogromna i warta była wydłużonego oczekiwania.


 
 
Załączam też przykład różnych wariantów grafiki, chociaż należy pamiętać, że na ekranie różnice pomiędzy nimi mogą być bardzo niewielkie, a z pewnością prezentują się INACZEJ niż na wersji wydrukowanej - to w końcu z powodu tych właśnie różnic wynikają moje obecne problemy. Po prostu to co na ekranie wygląda w jeden sposób w druku okazało się wyglądać mocno inaczej. Dość powiedzieć, że po prostu dokładam wszelkich starań, by całość wyszła jak najlepiej.
 
 
W razie gdyby ktoś. kto powinien otrzymać ebooka nie zdążył go pobrać przed wygaśnięciem linku (albo w ogóle nie otrzymał maila z powodu mojego przeoczenia), proszę o kontakt - prześlę pliki jeszcze raz.
 
 
Pozdrawiam

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.07.2018 22:10