Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Krasnoludek

Krasnoludek

Kraków, Polska

Dwudziestoczteroletni domorosły filozof, entuzjasta fantastyki, gier fabularnych i komputerowych, a także początkujący pisarz. W swoich tekstach stara się skupiać na przeżyciach wewnętrznych postaci, ich emocjach oraz motywacjach, a także na tragicznych wyborach, konfliktach wartości i sytuacjach tragicznych, w których bohaterowie są zmuszeni dokonywać niemożliwych wyborów i radzić sobie z ich konsekwencjami.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5318 PLN z 5000 PLN

53 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

106%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.07.2018.

Wydanie zbioru opowiadań low-fantasy 'Cena honoru'

Książka w druku i werja ebook

Dodano 11.06.2019, godz. 1:52

Cześć!


No, TROCHĘ to wszystko trwało, mam TYLKO JAKIŚ ROK opóźnienia... ale wysłałem pakiet ebook do wszystkich, których próg wsparcia go zawierał. Jeśli nie dostałaś/eś maila z linkiem, skontaktuj się proszę ze mną.


Osoby, które zamówiły tylko wersję drukowaną będą musiały jeszcze poczekać - ale książka jest już w drukarni i myślę, że uda się wszystko sfinalizować w pierwszej połowie lipca.


Zalecam zapoznanie się z pdfem nawet jeśli nie zamierzacie czytać na komputerze, bo wersja na czytniki nie wyświetla wszystkich "ozdobników" i elementów grafiki, dlatego zapoznanie się z pdfem pozwoli zobaczyć, w jakiej formie książka poszła do druku. Jeśli zdecydujecie się korzystać z wersji na czytniki, spróbujcie wybrać w opcjach "publishers font"/"oryginalna czcionka" - to powinno włączyć część ozdobnych czcionek zamiast tych domyślnych.


Gdy już przeczytacie moje dzieło, czy to w wersji ebookowej czy później, w wersji drukowanej, będę bardzo wdzięczny za wszelkie opinie - zarówno te pozytywne jak i krytyczne. Chętnie poczytam o rzeczach, które mogę poprawić w przyszłości, ale także o tym, co Wam się podobało. Mam nawet specjalne drobne "nagrody" dla osób, które zdecydują się umieścić recenzję gdzieś w internecie (nawet jeśli będzie to recenzja negatywna, oczywiście). Więcej informacji podam wkrótce na fanpage'u.


Na koniec chciałbym Wam wszystkim raz jeszcze podziękować za cierpliwość i wsparcie. Przyczyniliście się do spełnienia jednego z moich marzeń i mogę tylko mieć nadzieję, że przyjemność z czytania książki i podziwiania jej oprawy choć w części Wam to wynagrodzi.


Do postu załączam screeny kilku elementów graficznych z wnętrza książki, w tym również okładkę. Może zachęcą one do zapoznania się z nią kogoś nowego. W razie zainteresowania kupnem ebooka (w cenie 19,99 zł) proszę o kontakt przez fanpage. Na wersję drukowaną, jak powiedziałem, trzeba jeszcze trochę poczekać i dopiero po jej wydaniu zrobię taki "porządny", całościowy post z informacjami o książce i możliwości jej zakupu, który "przykleję" na górze strony.


Gdyby zaś ktoś był zainteresowany samymi grafikami, albo tymi ozdobnymi inicjałami, wykonała je dla mnie Kamila Dankowska z This Way Design - ja jestem bardzo zadowolony z jej usług i byłoby mi bardzo miło gdyby się kiedyś okazało, że udało mi się przysporzyć jej klientów. :P


(Kamila robiła ozdobne elementy składu, same całostronicowe ilustracje to już robota mojej ilustratorki - gdybyście byli zainteresowani jej usługami, maila kontaktowego można znaleźć na pierwszej stronie książki).


Pozdrawiam i dziękuję
Maciek 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.07.2018 22:10