Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Krasnoludek

Krasnoludek

Kraków, Polska

Dwudziestoczteroletni domorosły filozof, entuzjasta fantastyki, gier fabularnych i komputerowych, a także początkujący pisarz. W swoich tekstach stara się skupiać na przeżyciach wewnętrznych postaci, ich emocjach oraz motywacjach, a także na tragicznych wyborach, konfliktach wartości i sytuacjach tragicznych, w których bohaterowie są zmuszeni dokonywać niemożliwych wyborów i radzić sobie z ich konsekwencjami.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5318 PLN z 5000 PLN

53 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

106%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.07.2018.

Wydanie zbioru opowiadań low-fantasy 'Cena honoru'

Nareszcie progres!

Dodano 28.04.2019, godz. 1:32

Cześć.


Wygląda na to, że wreszcie udało mi się znaleźć jakąś ekipę od składu, która potraktowała mnie - i mój projekt - poważnie. Przedstawiam fragmenty propozycji layoutu, którą zaproponowało mi studio This Way Design ( https://www.behance.net/This_Way ).

 

 


Nie jest to jeszcze wersja ostateczna, ale już teraz większość elementów bardzo mi się podoba - myślę, że te różne dodatki graficzne w połączeniu z ilustracjami sprawią, że książka będzie miała swoją własną tożsamość i "duszę".


Mam nadzieje, że Wam również się spodoba i że kiedy w końcu otrzymacie swoje książki, uznacie, że warto było poczekać. Ja z pewnością nauczyłem się wiele i myślę, że przy następnej książce poradzę sobie lepiej. :P


Nie potrafię jeszcze podać terminu premiery, zresztą może lepiej, żebym tego nie robił, bo jak pisałem - póki co nie byłem zbyt dobry w dotrzymywaniu konkretnych terminów. Wiedzcie jednak, że znalazłem solidną ekipę, prace postępują i będę tu informował o nowościach, a książkę NA PEWNO w końcu otrzymacie. Po prostu ostatecznie wolę, żebyście poczekali dłużej i dostali produkt wykonany naprawdę dobrze - i mam nadzieję, że przyznacie mi rację w tej kwestii. Z oczywistych względów e-book będzie gotowy przed wersją drukowaną i jak tylko będzie skończony wyślę go do tych wspierających, których próg wsparcia go zawierał.


Do napisania!

Dodano: 05.05.2019, 19:20
  Henest Ermingway
Henest Ermingway
I pomyśleć, że początkowy plan zakładał 8-12 tygodni na cały proces wydawniczy. Niewiele zostało do finału i tego momentu, w którym trzymasz w ręku coś realnego i namacalnego, co sam stworzyłeś, ale mówią też, że "It's about the journey not about the destination". Dzięki za to, że pokazałeś, że można!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.07.2018 22:10