Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Krasnoludek

Krasnoludek

Kraków, Polska

Dwudziestoczteroletni domorosły filozof, entuzjasta fantastyki, gier fabularnych i komputerowych, a także początkujący pisarz. W swoich tekstach stara się skupiać na przeżyciach wewnętrznych postaci, ich emocjach oraz motywacjach, a także na tragicznych wyborach, konfliktach wartości i sytuacjach tragicznych, w których bohaterowie są zmuszeni dokonywać niemożliwych wyborów i radzić sobie z ich konsekwencjami.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5318 PLN z 5000 PLN

53 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

106%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.07.2018.

Wydanie zbioru opowiadań low-fantasy 'Cena honoru'

Problemy ze składem

Dodano 08.04.2019, godz. 13:06

Cześć.


Niestety nie mam dobrych wieści.


Wygląda na to, że w najlepszym wypadku nie dogadaliśmy się jak należy z osobami odpowiedzialnymi za skład, a w najgorszym zostałem wprowadzony w błąd. Dość powiedzieć, że efekt końcowy dość znacznie odbiega od tego, czego oczekiwałem (sami zobaczcie).
Nie chcę posyłać książki do druku dopóki nie będzie wyglądać przynajmniej plus-minus tak, jakbym sobie tego życzył, dlatego niestety projekt czekają kolejne opóźnienia, do czasu wprowadzenia odpowiednich poprawek, albo wręcz znalezienia innego wykonawcy, który potraktuje mnie poważniej.


Tak jak wspomniałem - nie podaję już konkretnych dat, bo nie okazałem się dotąd szczególnie dobry w ich dotrzymywaniu. Książka pojawi się, gdy będzie prezentować odpowiedni poziom - to chyba lepsze, niż wypuszczenie jej w stanie niedokończonym.


Będę tu informował o postępach... lub kolejnych opóźnieniach.


Do napisania.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.07.2018 22:10