Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Krasnoludek

Krasnoludek

Kraków, Polska

Dwudziestoczteroletni domorosły filozof, entuzjasta fantastyki, gier fabularnych i komputerowych, a także początkujący pisarz. W swoich tekstach stara się skupiać na przeżyciach wewnętrznych postaci, ich emocjach oraz motywacjach, a także na tragicznych wyborach, konfliktach wartości i sytuacjach tragicznych, w których bohaterowie są zmuszeni dokonywać niemożliwych wyborów i radzić sobie z ich konsekwencjami.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5318 PLN z 5000 PLN

53 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

106%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.07.2018.

Wydanie zbioru opowiadań low-fantasy 'Cena honoru'

Trudności po drodze

Dodano 31.03.2019, godz. 16:51

Cześć!Niestety, jak widać, znowu mam pewne... opóźnienia. Prace nad książką ciągle postępują, ale szczerze powiedziawszy... nie potrafię już stwierdzić, kiedy dokładnie się zakończą - i chyba nie ma sensu obiecywać kolejnych konkretnych terminów, bo póki co byłem mocno średni w ich dotrzymywaniu.Póki co wiem tyle - człowiek od składu miał pewne problemy rodzinne, co przełożyło się na trudności w rozpoczęciu prac, natomiast obecnie zapewnia mnie, że do 5 kwietnia przedstawi mi pierwszą wersję złożonej już książki (którą oczywiście ja przedstawię tutaj). Potem dokonamy niezbędnych poprawek i książka pójdzie do druku - ale nie jestem w stanie stwierdzić dokładnie ile to wszystko zajmie.Na domiar \"złego\", 11 kwietnia wyjeżdżam na dziesięć dni na wczasy z rodziną, więc trochę trudniej będzie mi wtedy koordynować projekt. Chciałbym, by wszystko zakończyło się w kwietniu, ale istnieje niezerowa szansa, że tak się nie stanie. Wiem tylko, że (z oczywistych względów) wersja ebookowa ukaże się pierwsza, więc jeśli Wasz poziom wsparcia ją zawierał, otrzymacie ją przed wersją papierową.Bardzo przepraszam wszystkich wspierających i fanów - możecie być jednak pewni, że \"Cena honoru\" NA PEWNO w końcu się ukaże i mam nadzieję, że zrobi to w kształcie, który przypadnie Wam do gustu. Ostatecznie sądzę, że lepiej jest poczekać dłużej i dostać lepszy produkt, niż otrzymać coś zrobionego szybko i \"na odwal się\".Poniżej przedstawiam fragment innego projektu ludzi odpowiedzialnych za skład mojej książki - zwróćcie uwagę na te małe graficzki. Będę celował w coś podobnego, by urozmaicić \"Cenę honoru\" - jakieś skrzyżowane topory albo runiczne motywy pasujące do krasnoludów. Poza tym może fajnym pomysłem byłyby runiczne \"inicjały\" na początkach kolejnych opowiadań, albo jakaś bardziej \"krasnoludzka\" czcionka dla samych tytułów.
 
Dla umilenia oczekiwania i poszerzenia Waszej wiedzy o mnie, o mojej książce i o procesie twórczym załączam też pytania, które zadał mi na polakpotrafi jeden ze wspierających, Amin Tounsi, wraz z moimi odpowiedziami. Może dowiecie się z nich czegoś ciekawego.Wszelkie nowe informacje i stan postępów będę oczywiście opisywał zarówno tutaj jak i na stronie projektu na polakpotrafi
 
Pozdrawiam!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.07.2018 22:10