Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Krasnoludek

Krasnoludek

Kraków, Polska

Dwudziestoczteroletni domorosły filozof, entuzjasta fantastyki, gier fabularnych i komputerowych, a także początkujący pisarz. W swoich tekstach stara się skupiać na przeżyciach wewnętrznych postaci, ich emocjach oraz motywacjach, a także na tragicznych wyborach, konfliktach wartości i sytuacjach tragicznych, w których bohaterowie są zmuszeni dokonywać niemożliwych wyborów i radzić sobie z ich konsekwencjami.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5318 PLN z 5000 PLN

53 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

106%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.07.2018.

Wydanie zbioru opowiadań low-fantasy 'Cena honoru'

Twarda oprawa

Dodano 15.01.2019, godz. 6:33

Cześć.
 
Opóźnienia na tym etapie spowodowane są głównie przez jedno problematyczne opowiadanie. Muszę je właściwie całkowicie przerobić, bo początkowo było zakładane jako po prostu samodzielna opowieść, ale teraz, jako część uniwersum książki, byłoby dość problematyczne gdybym je zostawił bez zmian. (Nie mówiąc już o tym, że beta-readerzy twierdzili, że pierwotna wersja jest do kitu xD)
 
Poziom frustracji osiągnął takie wyżyny, że właściwie najchętniej to bym je wywalił do kosza, no ale jednak - zapłaciłem za ilustracje (sztuk 3) do niego, poza tym obiecałem 10 opowiadań w książce a nie 9.
 
Dla Waszej informacji - to opowiadanie 9. "Najczarniejsza z czerni" - po przeczytaniu książki możecie dać znać, czy warto było je poprawiać, czy może powinienem je po prostu wtedy wywalić i tylko marnowałem czas. :P
 
Ogólnie jednak to wszystko idzie do przodu, tylko dużo wolniej i mozolniej niż zamierzałem - ale też zostało już tylko właściwie to jedno opowiadanie, przy którym można mitrężyć. Chciałbym, aby książka wyszła w ciągu miesiąca od tego posta, ale "powyższe stwierdzenie nie jest legalnie wiążącą obietnicą zdolną do wywołania konsekwencji prawnych w razie niespełnienia", czy coś takiego. :P
 
 
 
Natomiast dobra wiadomość jest taka, że (po części w nagrodę za cierpliwość dla wspierających :P) "Cena honoru" ukaże się jednak w TWARDEJ OPRAWIE, dzięki czemu będzie, mam nadzieję, prezentować się ładniej i przetrwa dłużej.
 
 
 
Na pocieszenie wrzucam kolejnego smoka z painta - tym razem to urywek mapy świata, akurat tamten region to taki klasyczny niezbadany "HERE BE DRAGONS" z map fantastycznych, dlatego właśnie jest smok.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.07.2018 22:10