Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Krasnoludek

Krasnoludek

Kraków, Polska

Dwudziestoczteroletni domorosły filozof, entuzjasta fantastyki, gier fabularnych i komputerowych, a także początkujący pisarz. W swoich tekstach stara się skupiać na przeżyciach wewnętrznych postaci, ich emocjach oraz motywacjach, a także na tragicznych wyborach, konfliktach wartości i sytuacjach tragicznych, w których bohaterowie są zmuszeni dokonywać niemożliwych wyborów i radzić sobie z ich konsekwencjami.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5318 PLN z 5000 PLN

53 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

106%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.07.2018.

Wydanie zbioru opowiadań low-fantasy 'Cena honoru'

Praca trwa

Dodano 20.08.2018, godz. 1:50

Cześć!


Trochę tu cicho, piszę więc tylko żeby dać znać, że prace nad książką wciąż trwają i że wszystko jest w porządku. Moje dzieło nadal jest w redakcji a redaktor, jak widać, mnie nie oszczędza. :P Mam nadzieję, że pozwoli nam to zaserwować Wam dobrze wykończoną i pozbawioną błędów książkę.


Wciąż jest szansa na dotrzymanie terminu, o którym mówiłem - czyli wyjście książki drukiem na początku października. Gdyby coś miało się zmienić, będę dawał znać na bieżąco. 
Przepraszam za opóźnienie w dostarczeniu bonusowego opowiadania odpowiednim wspierającym - jak najbardziej będzie i to jeszcze na długo przed resztą książki, po prostu chciałbym je również podać redakcji i korekcie, bo bez tego trochę wstyd - jeszcze zostałby jakiś wyjątkowo głupi bubel.


Do końca sierpnia zaprezentuje też okładkę "Ceny honoru", którą stworzyła dla mnie moja niezawodna ilustratorka.Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.07.2018 22:10