Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Krasnoludek

Krasnoludek

Kraków, Polska

Dwudziestoczteroletni domorosły filozof, entuzjasta fantastyki, gier fabularnych i komputerowych, a także początkujący pisarz. W swoich tekstach stara się skupiać na przeżyciach wewnętrznych postaci, ich emocjach oraz motywacjach, a także na tragicznych wyborach, konfliktach wartości i sytuacjach tragicznych, w których bohaterowie są zmuszeni dokonywać niemożliwych wyborów i radzić sobie z ich konsekwencjami.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5318 PLN z 5000 PLN

53 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

106%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.07.2018.

Wydanie zbioru opowiadań low-fantasy 'Cena honoru'

Coś się kończy, coś się zaczyna...

Dodano 27.07.2018, godz. 13:34

Zbiórka dobiegła końca! Pierwsza przygoda z crowdfundingiem poszła mi nieźle - może miałem nieco za duże oczekiwania, może nie do końca wiedziałem czego się spodziewać... Musiałem trochę dołożyć - około 1000zł. Ale to tak czy inaczej oznacza,  że dostałem cztery tysiące złotych od obcych ludzi, którzy we mnie uwierzyli. To całkiem niezły wynik. Dziękuję wszystkim wspierającym z całego serca za to, że pomogli mi w realizacji mojego marzenia.

 

 

Co teraz?

 

 

Cóż, to w dużej mierze zależy od nagrody, jaką wybraliście: szkice ilustracji prześlę Wam dziś lub jutro na e-mail, który podaliście wpłacając kwotę na polakpotrafi. Dodatkowe opowiadanie w pdfie powinno pojawić się na tym samym emailu w przeciągu dwóch tygodni. Gdyby tak się nie stało - proszę o kontakt przez wiadomość na polakpotrafi.pl lub przez fanpage na facebooku.

 

 

Na samą książkę trzeba będzie jeszcze poczekać - przy optymistycznych założeniach i braku opóźnień chciałbym, by ukazała się drukiem na koniec września/na początku października. Będę Was informował o wszelkich postępach.

 

Obecnie tekst powędrował do redakcji pod okiem Dawida "Fenrira" Wiktorskiego, którego niektórzy z  Was być może znają. Publikował na Poltergeiście, pracował jako redaktor w Genius Creations, Wydawnictwie Gmork i Wydawnictwie Muza - obecnie sprawuję pieczę nad tworzeniem darmowych antologii fantastycznych o nazwie Fantazmaty: https://www.facebook.com/fantazmaty/?timeline_context_item_type=intro_card_work&timeline_context_item_source=100001291700134

Stworzył także bardzo dobry tekst o pułapkach "wydawnictw" vanity, który pomógł mi w podjęciu decyzji o wydaniu się samodzielnie: https://fantazmaty.pl/2017/07/11/jak-nie-wydawac-swojej-pierwszej-ksiazki/

 

Przesłał mi już próbkę swojej pracy, a ilość czerwonych przekreśleń wskazuje, że ewidentnie traktuje ją na poważnie. :P Jestem osobą dość upartą i miejscami dumną ze swojego stylu, dlatego na pewno nie dam mu zaorać wszystkiego - w końcu to ma być mój tekst, nie jego. Ale jestem pewien, że wraz z nim oraz panią korektorką zdołamy pozbyć się wszelkich oczywistych błędów, literówek, powtórzeń i tym podobnych potworków. A styl...? To już kwestia wybitnie subiektywna i będziecie musieli sami ocenić, drodzy czytelnicy, czy mój przypadł Wam do gustu.

 

Jeszcze raz dziękuję wszystkim wspierającym, także tym, którzy dołączyli w ostatniej chwili pod nickami:

- mariuszfut

- Piotr Łapiński

- monikat99

- annapara91

- klaudziunia

- Mr Sydney

- Tha Ivan

- Sebastian Rybicki

- Amin Tounusi

- paw.len

- emiliawycislak

- Miłosz Morawski

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.07.2018 22:10