Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fundacja_im.T.Karpowicza

Fundacja_im.T.Karpowicza

Wrocław 50-107 Przejście Garncarskie 2

Fundacja Na Rzecz Kultury i Edukacji powstała w 2009 r. Od 2010 r. prowadzimy we wrocławskim rynku Cafe Księgarnię Tajne Komplety oraz księgarnię filmową Tajne Komplety - Nowe Horyzonty. Wydajemy książki poetyckie i współczesną prozę. Nasze portale literackie:
www.fundacja-karpowicz.org
www.magazyn-cegla.net
www.dolnoslaskosc.pl

Organizujemy również Festiwal Literacko-Artystyczny preTEXTY.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4005 PLN z 4000 PLN

36 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 11.08.2019.

Wydanie książki "Świergot" Marcina Mokrego

Udało się!

Dodano 11.08.2019, godz. 10:52

Dzięki Wam uzbieraliśmy wystarczającą kwotę na wydanie książki "Świergot" Marcina Mokrego. W imieniu autora oraz naszym Fundacji im. Tymoteusza Karpowicza bardzo dziękujemy. Prace nad książką powoli się finalizują. Najpewniej publikacja ukaże się na przełomie września i października.

Nagrody prześlemy niezwłocznie po wydaniu książki. Po zakończeniu akcji na Państwa skrzynki wysłany zostanie mail z portalu Polak Potrafi z prośbą o podanie informacji do przesyłki nagród.

!!!!!!! Wielka radość.

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 11.08.2019 22:10