Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

k.haponiukz

k.haponiukz

Kanie

Nazywam się Kasia Haponiuk :) Urodziłam się w 1986 r. z wykształcenia jestem terapeutą zajęciowym i specjalistą ds. szkoleń i rekrutacji a największą moją pasją jest pirografia czyli rysowanie na drewnie gorącym rylcem (pirograf/ wypalrka). Specjalizuję się w wypalaniu bardzo małych obrazów, które zdobią np. magnesy na lodówkę, breloczki do kluczy czy podstawki pod kubki.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

796 PLN z 6500 PLN

28 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

12%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 25.09.2020.

Wydanie książki „I ty możesz malować ogniem'

O projekcie

Dzień dobry Moi Drodzy :)

Bardzo dziękuję, że zechcieliście otworzyć stronę z akcją wspierającą wydanie mojej książki „I ty możesz malować ogniem czyli Vademecum Pirografii” Troszeczkę o mnie ;)

Nazywam się Kasia Haponiuk :) Urodziłam się w 1986 r. z wykształcenia jestem terapeutą zajęciowym i specjalistą ds. szkoleń i rekrutacji a największą moją pasją jest pirografia czyli rysowanie na drewnie gorącym rylcem (pirograf/ wypalrka). Specjalizuję się w wypalaniu bardzo małych obrazów, które zdobią np. magnesy na lodówkę, breloczki do kluczy czy podstawki pod kubki.

Wielu z Was oglądając moje prace zadawało pytania o to jak wykonuje się takie przedmioty dlatego przez ostatnie kilka miesięcy pracowałam nad książką skierowaną do osób, które pragną rozpocząć swoją podróż z rysunkiem wypalanym na drewnie. Przedstawia ona praktyczne porady dotyczące przygotowania drewna pod obraz pirograficzny, dobrania odpowiedniej wypalarki oraz wprowadza w sztukę rysowania. Zawiera w sobie przykładowe wzory i kolorowe fotografie, które ułatwią proces nauki osobom początkującym. Oraz porady jak nauczyć się rysować w oparciu o metodę Betty Edwards. Książka ma 189 stron i będzie to pierwsza pozycja wydana w Polsce o tej tematyce - jedyne książki dostępne w sklepach internetowych to te w obcych językach bez tłumaczenia.

 

Niestety nie stać mnie na to, abym mogła wydać swoją książkę sama a żadne wydawnictwo nie zdecyduję się wydać książki debiutującego autora za darmo. Znajomi oraz bliscy, którym w pierwszej kolejności pokazałam swoją pracę, bardzo pozytywnie odebrali jej przekaz.

Dlatego chcę poprosić Państwa o pomoc. Chciałabym abym moja książka dotarła do jak największej rzeszy ludzi, którzy rysują lub pragną rysować Proszę, pomóżcie mi spełnić moje marzenie :) Chciałabym, żeby moja książka zrobiła coś dobrego dla innych. Wierzę , że tak będzie :).

Zebrane środki pokryją:

  • koszty ebooka, okładki, redakcji i składu
  • koszt druku 200 egzemplarzy książki
  • koszt prowizji dla serwisu PolakPotrafi
  • koszt zorganizowania sesji zdjęciowej prac, które będą zawarte w książce.

Jeśli zebrane koszty przekroczą potrzebny próg, przeznaczę je na promocję książki oraz dodruk jej egzemplarzy.

Cały proces wydania książki zajmuję czas do trzech miesięcy.

Dlaczego crowdfunding?

Wybrałam ten sposób finansowania, ponieważ w jakiś sposób może mnie on zbliżyć do Was, wspaniałych ludzi o wielkich sercach. Napisałam książkę, którą chcę podarować każdemu z Was i to właśnie Wy, możecie pomóc mi spełnić ten cel.

Nagrody :)

Przygotowałam drobne upominki aby chociaż w niewielkim stopniu wyrazić moją wdzięczność za okazaną pomoc.

  • Moja książka w wersji pdf.
  • ręcznie wypalany magnes na lodówkę
  • ręcznie wypalana podstawka pod kubek
  • ręcznie wypalany breloczek do kluczy
  • ręcznie wypalany wieszaczek na klucze

Mój mail: katarzynahaponiuk86@gmail.com

Mój fanpage:

Fb: https://www.facebook.com/katarzyna.i.haponiuk

IG: https://www.instagram.com/lwv_lucky_womens_view/?hl=pl

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 25.09.2020 22:10