Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Ewa Wąsikowska-Tomczyńska

Ewa Wąsikowska-Tomczyńska

Warszawa

Dziennikarka, vlogerka, autorka książek, manager, dietetyk.
Show-biznes to mój świat, w którym dziennikarsko czuję się jak ryba w wodzie i \\\"pływam\\\" od kilkunastu lat - w gazecie, internecie oraz przed kamerą. Oprócz tego zajmuję się tematyką popularno-naukową. Człowiek do zadań specjalnych.
Fascynuje mnie wszystko, co nieodkryte i niewyjaśnione.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Zdjęcie główne projektu

1481 PLN z 8499 PLN

14 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

17%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 03.12.2020.

Wydanie kryminału inspirowanego faktami pt. NOCNY REJS

O projekcie

"NOCNY REJS"

Kryminał, którego akcja toczy się w 2019 roku.

Latem media obiega wiadomość o zaginięciu producenta telewizyjnego, syna miliardera - właściciela imperium medialnego (stacji telewizyjnych, radiowych i gazet). Po kilku dniach, po długich i mozolnych poszukiwaniach jego ciało zostaje wyłowione z jeziora, a sekcja zwłok wykazuje śmierć w wyniku rozległego urazu czaszkowo-mózgowego, zadanego narzędziem ostrokrawędziowym - biegli uznali, że była to śruba motorówki, którą podróżował w nocy z obcą kobietą. Sprawa zostaje zamieciona pod dywan, co w przypadku układów ojca denata jest sprawą kilku telefonów. Ale jest kilka osób, które wiedzą, co tamtej feralnej nocy wydarzyło się naprawdę - przede wszystkim, że nie był to wypadek a dobrze zaplanowane morderstwo.

W tej historii biznes przeplata się z namiętnościami, a pieniądze są cenniejsze od życia i nikt nie ma wątpliwości, że tak właśnie jest. 

 

To nie jest literatura faktu, to nie jest dokument. Wszyscy bohaterowie książki oraz opisane wydarzenia są fikcyjne.

 

 

O autorce:

Ewa Wąsikowska-Tomczyńska jest dziennikarką, która od kilkunastu lat zajmuje się w prasie, internecie i telewizji tematyką show-biznesu oraz popularno-naukową. Autorka dwóch minibiografii: Krzysztofa Krawczyka i Wojciecha Fibaka (Axel Springer Polska). W 2019 roku ukazała się jej książka "Polaków seks powszedni" (wyd. HARDE), o której wielu pisało, że jest najodważniejszą książką o seksie, zwłaszcza, że w całości została oparta na faktach. Podczas Dnia Kobiet Sukcesu została uhonorowana główną nagrodą w kategorii literatura faktu.

 

* "Nocny rejs" został napisany w porozumieniu z jednym z wydawnictw, niestety sytuacja spowodowana pandemią koronawirusa sprawiła, że zawiesiło ono większość projektów przewidzianych na 2020 rok. W rezultacie autorka nawiązała współpracę z innym wydawnictwem i po analizie różnych wariantów publikacji, zdecydowała się na współfinansowanie wydania swojej książki.

 

Potrzeba kwoty 8499 zł.

 

Nie pozwólcie, by ta odważna, mrożąca krew w żyłach powieść kryminalna pozostała w szufladzie czy też w pliku edytora tekstowego.

 

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 03.12.2020 18:06