Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

wszystkograwzamosciu

wszystkograwzamosciu

Zamość

Stowarzyszenie Wszystko Gra to grupa ludzi, których łączy wspólna pasja - czynny udział w kreowaniu wydarzeń kulturalnych.
Nasze działania to inicjowanie i organizacja przedsięwzięć artystycznych oraz imprez kulturalnych o zasięgu lokalnym (głównie Zamość), krajowym oraz międzynarodowym.
http://www.wszystkogra.org

Napisz wiadomość do Projektodawcy

45 PLN z 8000 PLN

2 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.07.2014.

Wszystko Gra 2014

O projekcie

Wszystko Gra w Zamościu! Po raz czwarty!
Już czwarty raz Stowarzyszenie Wszystko Gra (czyli my :) i ogromne grono sympatyków, zebraliśmy siły i najlepsze pomysły, aby stworzyć niepowtarzalny festiwal artystyczny.

Dzięki temu w dniach 11-13 lipca w Zamościu Wszystko będzie Grało.
Naszym celem podczas tworzenia tego przedsięwzięcia było by w Zamościu przez te kilka dni wszystko grało. Dosłownie i w przenośni...

Wybierając się do nas możesz być pewien, że nie zabraknie Ci wrażeń. Będą koncerty, warsztaty, spektakle, projekcje filmowe, panele dyskusyjne i dużo więcej.

Postaramy się, aby na każdym rogu i w każdym budynku wszystko grało.

W tym roku na koncertowej scenie ulokowanej w Hali OSiR w Zamościu podczas trzech dni wystąpią m.in. TSA, Waglewski Fisz Emade, Rob Tognoni, Jelonek,  czy Peter J.Birch. Wśród warsztatów będziemy mogli wybierać spośród zajęć z yogi, języka migowego, kuglarstwa,  czy warsztatów z technik malarstwa. Ciekawie zapowiadają się także projekcje filmowe oraz spektakle i tu odpowiednio zobaczyć będziemy mogli „Polowianie” w reżyserii Thomasa Vinterberga oraz „Nietykalni” Oliviera Nakache i Erica Toledano, a także spektakle w wykonaniu Teatru Bynajmniej oraz Teatru Ogniowego Utopia. Na panelu dyskusyjnym będzie można spotkać się z twórcami "Horroru na Roztoczu" i dowiedzieć się jak to jest wyśnić sobie książkę.

Oprócz hali OSiR będzie grało między innymi na Rynku Wielkim Zamościa oraz bocznych rynkach: Solnym i Wodnym, na podwórzach zabytkowych kamienic mieszczących się przy Starówce, amfiteatrze, budynku Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji oraz w Kazamacie Wschodniej Bastionu I.

Poniżej program tegorocznej edycji!

TAK!
Rozlokowaliśmy festiwal w ponad dziesięciu miejscach w Zamościu, po to właśnie byś przemierzając uliczki naszego miasta słyszał "granie" wszędzie, gdzie się udasz.

Skąd wzięła się idea przedsięwzięcia?

Mimo znaczącej różnicy w stylistyce, w swoim założeniu przypomina niejako pierwszy hippisowski festiwal Woodstock z 1969r., którego hasłem było „Love,Peace,Happiness” (Miłość, Pokój, Szczęście).

Dlaczego, bo zależy nam na tym, aby każdy odwiedzający Zamość w odpowiedzi na pytanie "Co u ciebie słychać?" odpowiadał "Wszystko Gra!"

Dlaczego jesteśmy na Polak Potrafi?

Bo festiwal o takim rozmachu to duży projekt, który wymaga pomocy i wkładu wielu osób. Zdobywając nagrody jednocześnie pozwalasz nam sfinansować festiwal i potwierdzasz, że Wszystko Gra i chciałbyś, aby to, a także podobne wydarzenia trwały. Dzięki Tobie jest możliwe pojawienie się tych wszystkich artystów w Zamościu. To dzięki Tobie i dla Ciebie to wydarzenie ma rację byta. Dlatego prosimy o Twoje wsparcie, a w odpowiedzi okażemy Ci wdzięczność poprzez podziękowania, nagrody i organizowanie kolejnych festwiali, imprez oraz zapraszanie Twoich ulubionych artystów z całego kraju i nie tylko.

Pokaż nam, że Wszystko Gra i dołącz do festiwalu!

Wszystkie nagrody będzie można odebrać na festiwalu. 

Dodatkowe info.

Bilet na jeden dzień koncertów, warsztatów itd. - to koszt jedynie 35 złotych.

Karnet wstępu na całość (czyli 3 dni festiwalu) dostaniesz za 85 złotych.

Bilety do nabycia w punktach sprzedaży w Zamościu, Tomaszowie Lubelskim, Lublinie oraz Biłgoraju. Adresy najdziesz na stronie festiwalu www.wszystkogra.org 

Dzięki za wsparcie i czekamy na Ciebie na festiwalu!
11-13 lipca 2014 - Zamość

Media o Twoim projekcie:

Bartek Tokarski przebiegnie Polskę wszerz. W dwa tygodnie!

www.mmtorun.pl | 2014-07-23

Bartosz Tokarski jest tegorocznym maturzystą. We wrześniu chce przebiec Polskę ze wschodu na zachód. Trasa liczy ponad 700 km, a torunianin zamierza ją pokonać w 14 dni.

AKCJA SPOŁECZNA Wesprzyj festiwal "Wszystko Gra" w Zamościu

www.tomaszowski.com.pl | 2014-07-01

Tylko do 11 lipca trwa nietypowa akcja twórców festiwalu "Wszystko Gra" w Zamościu, którzy zdecydowali się szukać wsparcia czwartej już edycji swojego festiwalu na łamach popularnego portalu do finansowania społecznościowego "Polak Potrafi". W konsekwencji czego także każdy możesz stać się częściowym organizatorem tego przedsięwzięcia. W ramach wdzięczności organizatorzy oferują specjalne, imienne podziękowania na stronach festiwalu, a także nagrody bardziej namacalne jak karnety wstępu na festiwal, unikalne koszulki z autografami, książkę "Horror na Roztoczu" oraz inne gadżety.

Apel Wszystko Gra

roztocze.net | 2014-06-30

Możesz stać się częściowym organizatorem festiwalu „Wszystko Gra w Zamościu”. „Mieszkańcy Lubelszczyzny – połączmy siły i pomóżmy w realizacji festiwalu „Wszystko Gra w Zamościu!” – apelują organizatorzy ze Stowarzyszenia Wszystko Gra.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.07.2014 18:06