Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

robaki

robaki

Kraków, Polska

Lubię robić filmy.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1000 PLN z 1000 PLN

15 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 12.07.2018 22:10

Wśród traw dinozaurów szlak - Świat LEGO Jurassic World

O projekcie

Serdecznie zachęcam do wsparcia realizacji filmu z klockami LEGO. Będzie to wspaniałe połączenie pociągów zbudowanych z klocków i dinozaurów. A to wszystko z daleka od polityki na łonie pięknej polskiej przyrody - wśród traw. Dzięki temu każda chwila spędzona na oglądaniu tego filmu będzie wprowadzała w błogi spokój a na twarzy zagości uśmiech.

 

 

 

Aby udało nam się zrealizować film potrzebujemy zgromadzić środki w kwocie przynajmniej 1000 zł, za które zostaną zakupione najnowsze dinozaury: Pteranodon, Stygimoloch, Karnotaur, Indoraptor, Dilofozaur, Welociraptor, Welociraptor Blue, Tyranozaur i małe Raptory z kolekcji LEGO Jurassic World 2018.

 

 

 

Mamy już przygotowane pociągi takie jak: superszybki pociąg pasażerski, mocny pociąg towarowy, kultowy czerwony pociąg towarowy i ekskluzywny podwójny Horizon Express.

Dinozaury LEGO, które już się palą do zdjęć to między innymi: Gallimimus, Celofyz, Dilofozaur, Pteranodon, Raptor, Triceratops, Tyranozaurus Rex i Indominus Rex z filmowego hitu Jurassic World.

Torowisko będzie miało rekordowe ponad 30 metrów długości!

 

Nagranie zostanie zrealizowane z użyciem dwóch kamer FHD, oraz GoPro i z wykorzystaniem zdjęć lotniczych z drona. Loty wykona operator z uprawnieniami!

 

Na filmie będzie można podziwiać wspaniałe dinozaury i majestatyczne pociągi. Całość dopełnią epickie ujęcia z drona.

 

Po ukończeniu filmu zostanie on umieszczony na YouTube na kanale, który właśnie świętował 38 milionów wyświetleń.

 

Możliwość otrzymania różnych nagród w zależności od wysokości okazanego wsparcia, są to miedzy innymi życzenia w napisach końcowych, podziękowanie na koniec napisów końcowych, baner reklamowy na filmie, tytuł trenera dinozaura, wcześniejszy dostęp przedpremierowy do filmu w sieci, film w wersji DVD, certyfikat potwierdzający pomoc w powstaniu filmu, logo przed filmem i w napisach końcowych oraz oczywiście satysfakcja z pomocy w powstaniu filmu.

 

 

Tworzymy różne filmy, sprawami technicznymi zajmuje się Robert a głosu użycza Marzena. Nasze filmy można oglądać na kanale robaki:

 

https://www.youtube.com/user/robaki/

 

Dzięki zebranym środkom będzie możliwe pozyskanie do filmu najnowszych dinozaurów z kolekcji LEGO Jurassic World wydanej z okazji premiery filmu JURASSIC WORLD: UPADŁE KRÓLESTWO i uda się zdobyć więcej torów oraz możliwa będzie realizacja na tak dużą skalę. Ale w tym potrzebujemy pomocy. Dlatego zachęcamy do subskrypcji naszego kanału i do udostępniania naszego projektu PolakPotrafi oraz oczywiście o dobrowolne wpłaty. Każda cegiełka się przyda.

Zależy nam na wykonaniu zdjęć latem, aby zrealizować film przed końcem wakacji. 

Zobacz koniecznie inne nasze filmy :)

 

Zapraszamy do polubienia naszej strony na FB:

https://www.facebook.com/wsrodtraw/

Powyższa strona jest naszym głównym kanałem komunikacyjnym dotyczącym tego projektu.