Dołącz do naszej społeczności!

Wrocławskie Święto Rowerzysty 2017

Kategoria - Społeczność

103%

Postęp

14437 zł

Mamy już

Udany!

Status
Dodano: 07.06.2017, 15:15
  iggythekid
iggythekid
YEAAAHHHH!!! Brawo My! ;-) Gratuluję i bardzo się cieszę!
Dodano: 06.06.2017, 23:10
  Elżbieta Kubiak
Elżbieta Kubiak
Jako uczestnik biorę udział we Wrocławskim Święcie Rowerzysty od początku tj. 2008 roku.
W tym roku WŚR może odbyć się dzięki wsparciu.
Bardzo cieszę się że będziemy jak co roku kultywować tradycję i zapraszać nowe pokolenia do polubienia "pedałowania" :-)

WŚR na przód! :-D
Dodano: 06.06.2017, 20:21
  Mops
Mops
Niewiele czasu już zostało, mam nadzieję że uda się osiągnąć cel i w tym roku będę mogła wziąć udział w tak świetnie zapowiadającej się imprezie. Powodzenia w ostatnich godzinach zbiórki!!!
Dodano: 02.06.2017, 21:58
  Arkadiusz Danielczyk
Arkadiusz Danielczyk
Uczestniczę co roku od 2013 r. Nie wyobrażam sobie czerwca bez Święta!
Dodano: 02.06.2017, 16:24
  kp.papek
kp.papek
Wrocławskie Święto Rowerzysty to fajna impreza! Byłem na niej już 3 razy i świetnie się bawiłem. W tym roku pojawię się ponownie. Wsparłem też zbiórkę na to wydarzenie :)
Dodano: 02.06.2017, 15:34
Adrian Dębski
Adrian Dębski
Demokracja Wrocławskie Święto Rowerzysty 2017 polega też na blokowaniu osób na fb za jakieś niestosowne komentarze. Zablokowane są również osoby które w ogóle nie brały udziału w dyskusji. Zablokowano 4 osoby które przyczyniły się do wsparcia projektu tutaj. Nikt nie wie dlaczego i po co. Powodzenia
Dodano: 01.06.2017, 0:08
  aszf
aszf
Świetna impreza! Warto wesprzeć! :)

317

Wspierających

14437 zł

Z całkowitej kwoty 14000 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt zostanie ufundowany 07.06.2017

Wesprzyj projekt

Nielimitowana

Nagroda za 1 zł lub więcej!

Wsparcie bez nagrody

21 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 5 zł lub więcej!

Limitowana wersja pamiątkowej szprychówki WŚR z dedykacją niespodzianką. Ponadto podziękujemy Ci na Facebooku i na tablicy informacyjnej na Święcie :)

28 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 10 zł lub więcej!

Podziękujemy Ci na Facebooku i na tablicy informacyjnej na Święcie :)

17 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 10 zł lub więcej!

Podstawa każdego rowerzysty, czyli komplet odblasków rowerowych (przedni, tylny, na szprychy). Ponadto podziękujemy Ci na Facebooku i na tablicy informacyjnej na Święcie :)

16 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 15 zł lub więcej!

Pamiątkowy plakat WŚR 2017 z autografem zakręconego rowerowo L.U.C.a :) Ponadto podziękujemy Ci na Facebooku i na tablicy informacyjnej na Święcie :)

2 Wspierających
Pozostało: 0 z 5

Nagroda za 15 zł lub więcej!

Adler Torba SMART (lawendowy, bursztynowy) z motywem rowerowym logo Wrocławskie Święto Rowerzysty. Ponadto podziękujemy Ci na Facebooku i na tablicy informacyjnej na Święcie :)

5 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 20 zł lub więcej!

Torba bawełniana „I (bike) Wro” (różne kolory).Ponadto podziękujemy Ci na Facebooku i na tablicy informacyjnej na Święcie :)

113 Wspierających
Pozostało: 0 z 7

Nagroda za 25 zł lub więcej!

Lampki rowerowe Matronic Walle czerwone (bateria). Ponadto podziękujemy Ci na Facebooku i na tablicy informacyjnej na Święcie :)

7 Wspierających
Pozostało: 0 z 6

Nagroda za 25 zł lub więcej!

Lampki rowerowe X-light czerwone (bateria). Ponadto podziękujemy Ci na Facebooku i na tablicy informacyjnej na Święcie :)

5 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 30 zł lub więcej!

Wykonanie profesjonalnego zdjęcia z rowerem w trakcie Święta Wrocławskiego Rowerzysty 2017 (z cyklu "cycle chic"). Zdjęcie przekażemy Ci z podziękowaniami i autografami Ekipy Wrocławskiego Święta Rowerzysty. Ponadto podziękujemy Ci na Facebooku i na tablicy informacyjnej na Święcie :)

9 Wspierających
Pozostało: 0 z 10

Nagroda za 30 zł lub więcej!

Pokrowce na siodełka z ponadczasowym wzorem kropek (trzy kolory). Ponadto podziękujemy Ci na Facebooku i na tablicy informacyjnej na Święcie :)

10 Wspierających
Pozostało: 0 z 10

Nagroda za 35 zł lub więcej!

Książka, którą warto mieć w swoich zbiorach - "Rower od A do Z. Poradnik rowerzysty" Marcina Korzonka z dedykacją i autografem autora. Ponadto podziękujemy Ci na Facebooku i na tablicy informacyjnej na Święcie :)

10 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 35 zł lub więcej!

Czapeczka dziecięca z motywem rowerowym logo Wrocławskie Święto Rowerzysty. Ponadto podziękujemy Ci na Facebooku i na tablicy informacyjnej na Święcie :)

4 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 40 zł lub więcej!

Koszulka dziecięca z motywem rowerowym „I bike Wro” (rozmiary: od 3 do 14 lat). Ponadto podziękujemy Ci na Facebooku i na tablicy informacyjnej na Święcie :)

9 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 40 zł lub więcej!

Przejażdżka tall bike'm na Bike Pikniku pod okiem instruktora oraz pamiątkowe zdjęcie. Ponadto podziękujemy Ci na Facebooku oraz na tablicy informacyjnej na Święcie :)

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 45 zł lub więcej!

Koszulka damska z motywem rowerowym, logo Wrocławskie Święto Rowerzysty. Ponadto podziękujemy Ci na Facebooku i na tablicy informacyjnej na Święcie :)

7 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 45 zł lub więcej!

Koszulka damska z motywem rowerowym "I bike Wro" dostępna w kolorach: niebieski, fioletowy, czarny. Ponadto podziękujemy Ci na Facebooku i na tablicy informacyjnej na Święcie :)

5 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 45 zł lub więcej!

Koszulka męska z motywem rowerowym, logo Wrocławskie Święto Rowerzysty. Ponadto podziękujemy Ci na Facebooku i na tablicy informacyjnej na Święcie :)

9 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 45 zł lub więcej!

Koszulka męska z motywem rowerowym "I bike Wro" dostępna w kolorach: granatowy, brązowy, czarny. Ponadto podziękujemy Ci na Facebooku i na tablicy informacyjnej na Święcie :)

37 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Torba bawełniana wzór "old bicykl" z ręcznie wykonanym nadrukiem techniką sitodruku. Ponadto podziękujemy Ci na Facebooku i na tablicy informacyjnej na Święcie :)

8 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Torba bawełniana wzór "koło-zębatki" z ręcznie wykonanym nadrukiem techniką sitodruku. Ponadto podziękujemy Ci na Facebooku i na tablicy informacyjnej na Święcie :)

15 Wspierających
Pozostało: 3 z 5

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Voucher na 8-godzinne wypożyczenie cargo bike, idealne na przejazd ze znajomymi i rodziną poza miasto na piknik lub do szybkiego przewozu większych gabarytów. Ponadto podziękujemy Ci na Facebooku i na tablicy informacyjnej na Święcie :)

2 Wspierających
Pozostało: 0 z 6

Nagroda za 55 zł lub więcej!

Zestaw: Torba Białe Ucho naturalna "I (bike) Wro" (seria limitowana) + broszura "Miasta dla rowerów" - kompendium wiedzy o rowerze. Ponadto podziękujemy Ci na Facebooku i na tablicy informacyjnej na Święcie :)

6 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 60 zł lub więcej!

Udostępnimy Ci tandem w wybranym przez Ciebie terminie na romantyczną wycieczkę po Wrocławiu. Ponadto podziękujemy Ci na Facebooku i na tablicy informacyjnej na Święcie :)

4 Wspierających
Pozostało: 2 z 3

Nagroda za 90 zł lub więcej!

Kaski rowerowe LAZER (rozmiar S-M, 55-58 cm), czerwone (z autografem znanego podróżnika Marcina Korzonka). Ponadto podziękujemy Ci na Facebooku i na tablicy informacyjnej na Święcie :)

1 Wspierający
Pozostało: 18 z 20

Nagroda za 95 zł lub więcej!

Zajęcia szkoleniowe z jazdy rowerem po mieście (Akademia Rowerowa) dla dzieci i dorosłych - praktyczna wiedza, której nie otrzymacie na kursie na kartę rowerową (jak jeździć bezpiecznie, jak zgodnie z przepisami, czy warto się bać jazdy po jezdni i co robić by nie zaskakiwać kierowcy). Ponadto podziękujemy Ci na Facebooku i na tablicy informacyjnej na Święcie :)

2 Wspierających
Pozostało: 2 z 2

Nagroda za 100 zł lub więcej!

Voucher na 5 przesyłek kurierskich na terenie Wrocławia. Jakość usług na najwyższym poziomie! Ponadto podziękujemy Ci na Facebooku i na tablicy informacyjnej na Święcie :)

0 Wspierających
Pozostało: 10 z 15

Nagroda za 200 zł lub więcej!

Udział w "mikro wyprawie" rowerowej zorganizowanej przez znanego podróżnika Marcina Korzonka http://korzonek.info/ppr2016/ (wycieczka w ciekawe i zaskakujące miejsce w okolicy Wrocławia, dowiecie się: co zabrać i jak się spakować na wyjazd, jak przygotować rower, jak zorganizować transport i noclegi. Będzie to też doskonała okazja by podpytać o to jak zorganizować wyprawę życia!). Ponadto podziękujemy Ci na Facebooku i na tablicy informacyjnej na Święcie :)

2 Wspierających
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 300 zł lub więcej!

Umożliwimy Ci przejazd na na Wielkim Peletonie Wrocławskiego Święta Rowerzysty na tandemie!. We dwoje radość będzie podwójna. Ponadto podziękujemy Ci na Facebooku i na tablicy informacyjnej na Święcie :)

1 Wspierający
Pozostało: 4 z 5

Nagroda za 1000 zł lub więcej!

Jeśli masz swoją firmę i chciałbyś wypromować swoje produkty, to umożliwimy Ci wystawienie własnego stoiska na Bike Pikniku w ramach WŚR. Ponadto podziękujemy Ci na Facebooku i na tablicy informacyjnej na Święcie :)

1 Wspierający
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 1000 zł lub więcej!

Zostaniesz Marszałkiem Święta Rowerzysty: otworzysz imprezę, przemówisz do zebranych i poprowadzisz peleton! Ponadto podziękujemy Ci na Facebooku i na tablicy informacyjnej na Święcie :)

1 Wspierający

O Projektodawcy

Wrocławska Inicjatywa Rowerowa

Wrocławska Inicjatywa Rowerowa

Wrocław, Polska

Wrocławska Inicjatywa Rowerowa działa w interesie rowerzystów od 2006 r. Głównie we Wrocławiu, choć nieobce są nam akcje ogólnopolskie i ponadnarodowe. Jesteśmy pozarządową organizacją (NGO), nasza działalność opiera się na pracy wolontarystycznej, a także realizacji projektów finansowanych z dotacji celowych. Działamy na rzecz podnoszenie świadomości społecznej i edukacji w zakresie kształtowania odpowiedzialnych i świadomych zachowań transportowych oraz poszanowania dla środowiska naturalnego, monitoring polityki transportowej oraz wydatkowania publicznych pieniędzy, a także przeciwdziałanie dyskryminacji niezmotoryzowanych środków transportu w ruchu miejskim

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Chcesz sygnować projekt swoją marką lub nazwiskiem? Zgłoś się już teraz!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy: