Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Wojtek Bróździak

Wojtek Bróździak

Poznan, Poland

Napisz wiadomość do Projektodawcy

125 PLN z 6000 PLN

2 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.11.2018.

World War Project- Reportaż z weteranami II Wojny

O projekcie

Od dłuższego czasu myślałem nad przeprowadzeniem jakiegoś większego projektu. Pewnego dnia po obejrzeniu filmu wojennego wpadłem na pomysł, aby zrobić reportaż. Będzie to seria wywiadów przeprowadzonych z weteranami II Wojny Światowej. Każdy opowiedziałby jakąś ciekawą, wzruszającą historię, która przydarzyła mu się podczas wojny. Celem tego projektu jest wzbuzdenie u widza świadomości narodowej. Ma za zadanie przedstawienie doświadzeń kombatantów z okresu II Wojny Światowej. Jest on kierowany zarówno do młodszych odbiorców w celach edukacyjnych jak i dla osób starszych. Chciałbym przedstawić historie osób, które służyły zachowaniu lub odzyskaniu niepodległej Polski. Sprawić, aby ludzie przywiązywali większą wagę do utrwalania prawdy i wiedzy historycznej o ważnych wydarzeniach oraz zasłużonych osobach z dziejów polskiej historii.

Szukam sponsorów chętnych do wsparcia mojego projektu. Potrzebuję zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt do nagrań, oraz poszukuję możliwości nagłośnienia reportażu  i wypromowania go w mediach. Jako, że zapewne jestem ostatnim pokoleniem, które może na żywo usłyszeć opowieści o wojnie od osób które same brały w niej udział, bardzo zależałoby mi na przeprowadzeniu takiego projektu.

Mam 17 lat i uczęszczam do IX Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu. Od kilku lat zajmuję się fotografią oraz filmem. Chcę również wiązać z tym swoją przyszłość, idąc na studia do szkoły filmowej w Łodzi lub Warszawie. Uczęszczam na zajęcia fotograficzne organizowane przez Centrum Kultury Zamek w Poznaniu. Posiadam również doświadczenie w nagrywaniu filmów, po nakręceniu z kolegami filmu motywacyjnego o karierze przyszłości pod tytułem: „Lifetime”

Byłbym wdzięczny, za każdą możliwą pomoc.

 

Dziękuję z góry,

Wojciech Bróździak

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.11.2018 22:10