Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Klaudia Bistram, Filip Rochowiak

Klaudia Bistram, Filip Rochowiak

Warszawa

O NAS:
W podróżach najbardziej fascynuje nas poznawanie kultury od środka, nie od tej komercyjnej strony, właśnie dlatego tak bardzo spodobał nam się autostop. Można dzięki niemu poznać wielu niesamowitych ludzi oraz całkowicie odmienne sposoby spojrzenia na świat. Obecnie jesteśmy studentami Szkoły Głównej Handlowej.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5775 PLN z 3600 PLN

160 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

160%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.02.2015.

Woda dla Mauretanii

CEL ZREALIZOWANY!

Dodano 16.03.2015, godz. 16:23

Udało się!!!
Dzięki Waszej pomocy wspólnie zrealizowaliśmy projekt!

Cieszy nas to, że otaczamy się ludźmi z tak wielkim sercem, chcącym nieść pomoc najbardziej potrzebującym, dlatego JESZCZE RAZ BARDZO WAM DZIĘKUJEMY!

W Nouadhibou przekazaliśmy butelki misji katolickiej, która dostarczyła je na samo południe Mauretanii, gdzie mogą przynieść najwięcej korzyści, ponieważ trafiły do ośrodka dla dzieci niedożywionych. Jak wiadomo takie dzieci mają obniżoną odporność, przez co są bardzo podatne na przeróżne choroby z rzeki Senegal, z której piją wodę... Korzystając z butelek, które im ofiarowaliśmy, mogą pić wodę pozbawioną zarazków oraz bakterii, które miałyby negatywny wpływ na ich stan zdrowia. Mamy nadzieję, że ta nieskażona woda oszczędzi wielu problemów niejednemu maleńcowi . W ośrodku butelkami zajmuję się polska siostra zakonna, Julita, która w najbliższym czasie zda nam fotorelacje (podzielimy się nią z Wami zaraz po jej otrzymaniu).

Za pomoc chcielibyśmy również serdecznie podziękować Biszowi (https://www.facebook.com/BiszBOK?fref=ts) i Bartoszowi Brzeziński z firmy Auto-Bart (http://auto-bart.pl/), za wsparcie w promocji oraz urzeczywistnieniu projektu!

Dla zainteresowanych przedstawiamy podsumowanie finansowe:
- Udało nam się zebrać 5775 zł
- Operator serwisu polakpotrafi.pl pobiera opłatę 7,4% od zebranej kwoty. Ponadto system płatności transferuj.pl pobiera 2,5%. Z tych dwóch powodów zebraliśmy ostatecznie 5203,28 zł (https://polakpotrafi.pl/oplaty).
- Na butelki przeznaczyliśmy 4000 zł. Dzięki uprzejmości firmy Ha3o, która udostępniła nam je po preferencyjnych cenach (800 zł za butelkę mimo początkowej ceny 890 zł), mogliśmy sobie pozwolić na zakup 5 sztuk. Jest to najkorzystniejsza cena na rynku, lepsza nawet od obecnie oferowanej przez producenta ceny butelek! Dlatego też chcielibyśmy bardzo gorąco podziękować firmie Ha3o za to, że mogliśmy kupić większą ilość butelek i pomóc dzieciom z Mauretanii w jeszcze większym stopniu.
- Na nagrody wydaliśmy około 1292 zł

Moi drodzy, chcielibyśmy życzyć Wam wszystkiego czego tylko sobie wymarzycie, oraz tego, by to całe dobro które w sobie macie oraz ofiarowujecie innym, wróciło do Was ze zwiększoną siłą! :)
Gorąco pozdrawiamy,
Klaudia i Filip

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.02.2015 18:06