Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Jakub Nowicki

Jakub Nowicki

Gorlice, Poland

Mam na imię Kuba, na co dzień zajmuje się bioterapią, a moją pasją jest medytacja :) Swoją przygodę z uzdrawianiem zacząłem od Reiki, później poznałem bioenergoterapię i chirurgię fantomową, a około 2 lata temu uzdrawianie rekonektywne, z którego teraz czerpię najwięcej podczas moich sesji. Uwielbiam też grać na Tam Drumie i Sansuli, pisać teksty i tworzyć prowadzenia do medytacji. Interesuje się kosmosem, wszystko co z nim związane pochłania mnie totalnie :) No i słońce :) uwielbiam ciepłe, złote słońce szczególnie przy dźwięku morskich fal :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2142 PLN z 1500 PLN

34 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

142%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.12.2015.

Wirtualna Biblioteka Medytacji i Technik Wizualizacji

Dodano: 21.11.2015, 13:19
  wrozka.ezotv
wrozka.ezotv
Znam Kubę od wielu lat jeszcze jak był zagubionym, szukającym swojej drogi chłopcem. Teraz jestem nim zachwycona. Nikt bardziej na świecie nie zasługuje na spełnienie marzeń niż Kuba. Jestem pewna, że ten projekt Kuby będzie zrealizowany. Sama z resztą także go wsparłam i jeżeli będzie taka potrzeba to jeszcze wesprę. Natomiast wszystkim tym , którzy tu zaglądają proponuję aby dołączyli do tego "strumienia spełniających się marzeń". Pomyślcie o swoich marzeniach i pomóżcie spełnić marzenia Kubie.Otworzycie wtedy drzwi do spełnienia swoich marzeń. Kuba jest niesamowity. Był tak bardzo nieśmiały, a teraz potrafił to przełamać i wystąpić przed kamerą. I ten głos, jakby z najgłębszego miejsca wewnątrz nas, ciepły i kochający. Patrzcie na Kubę i myślcie o sobie. Wszystko jest możliwe. Basia Krząścik

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.12.2015 18:06