Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Jakub Nowicki

Jakub Nowicki

Gorlice, Poland

Mam na imię Kuba, na co dzień zajmuje się bioterapią, a moją pasją jest medytacja :) Swoją przygodę z uzdrawianiem zacząłem od Reiki, później poznałem bioenergoterapię i chirurgię fantomową, a około 2 lata temu uzdrawianie rekonektywne, z którego teraz czerpię najwięcej podczas moich sesji. Uwielbiam też grać na Tam Drumie i Sansuli, pisać teksty i tworzyć prowadzenia do medytacji. Interesuje się kosmosem, wszystko co z nim związane pochłania mnie totalnie :) No i słońce :) uwielbiam ciepłe, złote słońce szczególnie przy dźwięku morskich fal :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2142 PLN z 1500 PLN

34 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

142%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.12.2015.

Wirtualna Biblioteka Medytacji i Technik Wizualizacji

O projekcie

   

 "Gdyby każdego ośmiolatka na tej planecie nauczono medytacji, wyeliminowalibyśmy przemoc na świecie w ciągu jednego pokolenia."

- Dalaj Lama

 

 

Witam serdecznie! :) 

     Mam na imię Kuba. Medytacją i technikami wizualizacji interesuję się i praktykuje je już kilkanaście lat. Od 7 lat,  po ukończeniu licznych kursów, praktykuję naturalne techniki uzdrawiania, w pracy z ludźmi. Poznałem i doświadczyłem wielu technik i sposobów prowadzenia medytacji, a także ich uzdrawiającego i harmonizującego wpływu na moje ciało i ducha. Teraz chcę się podzielić tym doświadczeniem z innymi i pomóc im na drodze ich wewnętrznych poszukiwań, stąd też zrodziło się marzenie o stworzeniu miejsca w internecie, w którym każdy człowiek będzie mógł sobie po prostu doświadczyć najróżniejszych prowadzeń wizualizacyjnych i medytacji w zupełnie swobodny i nieograniczony sposób. Na mojej stronie www.serce-eonu.pl znajduje się kilka moich nagrań, które nagrywałem już jakiś czas temu, jeszcze na bardzo amatorskim sprzęcie, teraz jednak chcę tworzyć moje autorskie nagrania w pełni profesjonalnie, w świetnej jakości dźwięku, wzbogacone o piękne podkłady profesjonalnych kompozytorów.

 

 

 

CEL PROJEKTU

   Moim marzeniem jest stworzenie szeroko i ogólnodostępnych narzędzi medytacyjno - wizualizacyjnych wspierających rozwój wewnętrzny człowieka, jego dążenie do samopoznania jak i powrotu do zdrowia i odzyskania harmonii jego ciała i ducha.

      Celem projektu, jest również edukowanie ludzi w zakresie medytacji i technik wizualizacyjnych, oraz promowanie ich, jako narzędzi dzięki którym mogą samodzielnie poprzez moc swojej skupionej  świadomości i otwartego serca poradzić sobie ze stresem, chorobami i trudnymi momentami w życiu, jak i pełniej poznać samych siebie, oraz odkrywać przestrzenie swojego istnienia, których do tej pory nie dostrzegali.

     Pragnę, aby wszystkie nagrania były dostępne za darmo na mojej stronie internetowej, jak i do pobrania przez serwisy typu chomikuj, tak żeby każdy kto będzie nimi zainteresowany, miał swobodny dostęp do wszystkich treści mojej strony. W przyszłości planuję udostępnić również możliwość zakupienia moich medytacji w trybie wirtualnym, jak i na płycie CD, jednak jako że zależy mi na tym, żeby nagrane przeze mnie materiały były szeroko dostępne, każdy materiał, w równie dobrej jakości będzie można odsłuchać za darmo, bez żadnych ograniczeń, a sprzedaż będzie miała charakter dobrowolnego wspierania rozwoju tworzonego przeze mnie serwisu medytacyjnego.

  

Przykłady nagrań medytacyjnych, które chcę stworzyć:

 • Seria kilkudziesięciu medytacji wizualizacyjnych wspierających chorego w jego procesie powrotu do zdrowia podczas doświadczania konkretnych chorób. (Np. Medytacje nakierowane, na wzmocnienie układu odpornościowego, kostnego, mięśniowego, nerwowego, wspierające serce, żołądek, nerki, wątrobę, tarczycę, mózg, narządy płciowe, wyciszające objawy epilepsji, depresji, zaburzeń emocjonalnych)
 • Nagrania edukacyjne mające na celu zapoznanie z medytacją.
 • Nagrania prowadzenia medytacji, różnych znanych technik medytacyjnych i terapeutycznych.
 • Nagrania prowadzeń podróży wewnętrznych.
 • Seria ćwiczeń poszerzających percepcję i postrzeganie energii.
 • Seria ćwiczeń poszerzających świadomość swojego ciała fizycznego.
 • Seria ćwiczeń ułatwiających świadome przeżywanie stanów emocjonalnych i radzenia sobie z nimi.
 • Seria ćwiczeń przygotowujących do doświadczania świadomych snów.
 • Seria ćwiczeń dzięki którym słuchający będzie mógł wspierać poprzez swoją skoncentrowaną świadomość bliską osobę w jej powrocie do zdrowia.
 • Seria nagrań wspierających uzdrawianie relacji partnerskich i rodzinnych.
 • Medytacje rozwijające i poszerzające odczuwanie wdzięczności i miłości.
 • Prowadzenia medytacyjne mające na celu spotkanie swojego rodu, a także uzdrowienia  linii kobiecej i męskiej przodków.
 • Medytacje wspierające w procesie wybaczania i uwalniania traumatycznych doświadczeń.
 • Medytacje ułatwiające spotkanie i poznanie swoich niefizycznych opiekunów, a także innych istot duchowych.
 • Medytacje wspierające całą ludzkość i planetę Ziemię na której mieszkamy.
 • Medytacje „interwencyjne” w przypadku pojawiania się katastrof naturalnych, działań wojennych, bądź tragedii  w różnych miejscach na ziemi, mające na celu harmonizowanie energii danego miejsca i energetyczne wspieranie poszkodowanych miłością i światłem.
 • Medytacje skupiające się na  pracy ze zbiorową świadomością ludzi na ziemi, napełniające ją miłością, harmonią i pokojem.
 • Medytacyjne podróże w przestrzeń kosmiczną, jak i w różne miejsca na ziemi.
 • Medytacje motywujące do realizowania swoich celów i spełniania swoich marzeń.
 • Medytacje rozbudzające kreatywność i twórczość.
 • Medytacje / bajki medytacyjne dla dzieci ułatwiające im spokojne zasypianie i wspierające je w pozbyciu się koszmarów sennych.
 • Wiele.. wiele innych medytacji i wizualizacji! :)

 

 

 

 
BUDŻET 

     Budżet początkowy ustalam dość niski, to jest 1500 , który pokryje podstawy do rozpoczęcia projektu, na którym bardzo mi zależy, to jest mikrofon (ok. 600 zł z przesyłką) i zakup 4 dodatkowych (poza tymi które już posiadam) licencji na podkłady dźwiękowe. To jest minimum którego potrzebuję do wystartowania :), natomiast każda ewentualna nadwyżka zebranych funduszy, będzie przeznaczona na zakup kolejnych licencji muzycznych, (im więcej uda mi się ich kupić tym bardziej atrakcyjne dla odbiorców będą moje nagrania :) ) które wykorzystam do nagrywania kolejnych serii nagrań, bądź pojedynczych medytacji. Wszystko zostanie udokumentowane,  gdyż kupując licencję, nabywca dostaje dokument potwierdzający nabycie praw autorskich, który może okazać w celu sprawdzenia jego wiarygodności w każdej chwili.

     Docelowo będę potrzebował kilkudziesięciu nagrań,  więc im więcej funduszy uda mi się uzbierać podczas trwania projektu tym większą będę miał możliwość działania, jednak podstawą jest dla mnie zgromadzenie środków na start samego projektu.


 
PRZEZNACZENIE ZBIERANYCH FUNDUSZY

 • Mikrofon pozwalający nagrywać prowadzenia do medytacji w wysokiej jakości - Blue Yeti.

 W nagraniach prowadzenia medytacyjnego bardzo ważna jest jakość nagrywanego dźwięku samego prowadzenia, gdyż jest to podstawą w zapewnieniu komfortu dla odbiorcy, co z kolei ułatwia mu wejście w stan medytacji i pełne doświadczenie procesu. Dlatego koniecznym do rozpoczęcia mojego projektu jest mikrofon pozwalający na wysokiej jakości nagrania.

 • Licencje na podkłady muzyczne do medytacji. 

     Bardzo zależy mina tym, żeby moje medytacje były piękne :) Tło dźwiękowe podczas prowadzenia jest ogromnie ważne, gdyż tak jak i jakość nagrania, przyczynia się ono do odczuwania komfortu poprzez słuchającego, podczas odsłuchiwania narzędzi medytacyjnych, dodatkowo wzbudzając w nim emocje związane  odczuwaniem piękna, porusza jego wnętrze,  przez co ułatwia mu kontakt z samym sobą, ze swoimi uczuciami, stanami wewnętrznymi i otwiera przestrzeń jego serca.
  Dlatego chciałbym tworzyć na bazie profesjonalnych, pięknych nagrań kompozytorów, którzy udostępniają swoje kompozycje na zasadzie sprzedaży licencji do swoich nagrań. Koszt podstawowej licencji do jednego nagrania to zazwyczaj (uwzględniając podatek) ok. 50 dolarów (ok. 200 złotych) (na stronie internetowej podanej przeze mnie widnieje koszt 39.95 dolarów, jednak przy zakupie z Europy, w dalszej procedurze zakupu licencji, jest doliczany podatek w wysokości 9,19 dolarów) 

 

CZAS REALIZACJI PROJEKTU

     Stworzenie biblioteki medytacji i nagrań wizualizacyjnych, to moje marzenie, wynikające z mojej pasji, którą będę realizował prawdopodobnie, przez całe moje życie :) poszerzając ten serwis o coraz to nowe nagrania i pomysły. Jednak na potrzebę tego projektu nakreślę pewne realne ramy które zobowiązuje się  zachować.

 • Start projektu – maksymalnie po upływie miesiąca od momentu w którym ten świetny mikrofon i licencje pojawią się w moich rekach, powstanie 5 pierwszych medytacji (prawdopodobnie więcej, określam teraz minimum) dostępnych do swobodnego odsłuchania.
 • Realizacja projektu – maksymalnie po sześciu miesiącach od dnia w którym zacznę nagrywanie powstanie pierwsze 30 (prawdopodobnie więcej, określam teraz minimum) medytacji i prowadzeń wizualizacyjnych dostępnych do swobodnego odsłuchania.

 

 

Z całego serca zachęcam Was do wsparcia procesu tworzenia się Wirtualnej Biblioteki Medytacji i Technik Wizualizacji! :)  

 

       Po zakończeniu tego wydarzenia zapraszam też każdą chętną osobę, do wzięcia udziału w grupowej medytacji wdzięczności, podczas której nasze świadomości złączą się w celebracji piękna i radości :) Ustalimy wspólny termin, w którym każdy z Was wygodnie umości się w komfortowej pozycji i zaczniemy wspólną medytację, podczas której, jesli będziecie mieli na to ochotę, będziecie mogli odsłuchać sobie nagranego przeze mnie prowadzenia, bądź po prostu odfruniecie sobie w piękną przestrzeń medytacyjnych doznań :) a ja w tym czasie rozpalę piękny, eteryczny płomień w świecie ducha, który będzie płonął specjalnie dla Was, otulając każdego ciepłem i miłością! :)

 

 

 

 

STRONY INTERNETOWE DOTYCZĄCE PROJEKTU:

https://www.facebook.com/events/1058340500877386/ - tutaj możecie na bieżąco śledzić wydarzenia związane z tworzeniem się projektu, a także zachęcić znajomych do wzięcia w nim udziału :)

 

www.serce-eonu.pl - Strona internetowa, na której będą umieszczane wszystkie prowadzenia medytacyjno - wizualizacyjne.


https://www.youtube.com/channel/UCA5SHJ83J5NMf_px-FZzOaA
 - Kanał na Youtube, na którym będą dostępne wszystkie prowadzenia medytacyjno – wizualizacyjne.


https://www.facebook.com/zsercaeonu/?fref=ts
 - Strona Serca Eonu na Facebook'u.

https://www.facebook.com/jakub.nowicki.7906932 - Mój osobisty profil na Facebook'u.

http://riff.net.pl/pojemnosciowe/31058-bluemic-yeti.html - Przykładowa strona sklepu internetowego z opisem Mikrofonu Blue Yeti.

http://www.premiumbeat.com - Sklep z pięknymi podkładami muzycznymi z którego korzystam podczas nagrywania medytacji.

http://www.premiumbeat.com/license - Strona powyższego sklepu z podkładami muzycznymi opisująca warunki zakupu licencji.

 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.12.2015 18:06