Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

awaczkobudzowska

awaczkobudzowska

Warszawa

Reżyserka, scenarzystka.
Skończyła Łódzką Filmówkę na kierunku Reżyseria ze specjalizacją Scenariopisarstwo, a także Kulturoznawstwo Starożytnych Cywilizacji na Uniwersytecie Jagiellońskim. Doświadczyła filmu fabularnego, produkcji telewizyjnej i reklamowej. Pracowała między innymi dla TVP, TVN, domu produkcyjnego Rochstar, DigitalQest Film. Przez wiele lat współpracowała z Warszawską Szkołą Reklamy, gdzie wykładała scenopisarstwo i warsztaty filmowe. Tworzy pisząc, śpiewając, malując i filmując, ciągle ma milion pomysłów na minutę.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

749 PLN z 13500 PLN

16 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.10.2015.

Wydaj z nami Opowieść Wigilijną dla dzieci! KSIĄŻKA+CD

RSS

Akcja się skończyła, ale miłe słowa i gesty zostają na zawsze! Dodano 05.11.2015, godz. 11:19

Witajcie wspierający,
Niestety nie udało się zebrać odpowiedniej kwoty, myślę że za mało czasu było na zbieranie i tak duża akcja wymagała więcej osób zajmujących się organizacją. Tak czy siak, jestem wszystkim bardzo, bardzo wdzięczna i szczęśliwa, że publikując akcję usłyszałam tyle miłych słów, dostałam tyle niesamowitych telefonów i wiadomości. Nie spodziewałam się, że fundacjom i szpitalom tak się spodoba idea. Niestety, akcja się już skończyła, więc nie wydam bajki przez polakpotrafi.pl. Jestem jednak więcej niż przekonana, że znajdzie się wydawca i książka będzie do kupienia w tradycyjny sposób. Pieniążki, które wpłaciliście portal zwróci wam na konto z którego wyszły.
Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuję i życzę Wesołych Ciepłych Świąt Bożego Narodzenia :):):)
Ania Waczko-Budzowska

Nowe patronaty :) Dodano 25.09.2015, godz. 14:06

Do projektu wigilijnej bajki właśnie dołączyła wspaniała Fundacja Dziecięca Fantazja. Na ich kolorowej stronie internetowej znajdziecie marzenia chorych dzieci, które możecie spełnić. Część wydanych książek trafi do podopiecznych tej fundacji.
http://www.f-df.pl/

Nasz pierwszy patronat! Dodano 21.09.2015, godz. 13:58

Do projektu zaczynają dołączać patroni medialni. Zapraszamy Was serdecznie na stronę zapatrzonawksiazki.blogspot.com. Znajdziecie tam fenomenalne wpisy, recenzje, oraz uginające się regały. Wszystko to z miłości do książek. Polecamy!

P.S. Zapraszamy również na fb https://www.facebook.com/Zapatrzona-w-ksi%C4%85%C5%BCki-152116728207603/timeline/

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.10.2015 14:02