Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Ella Raj

Ella Raj

E.Raj - z wykształcenia informatyk, kulturoznawca i grafik, z zawodu projektant, z zamiłowania rysowniczka, malarka i autorka powieści dark fantasy oraz horroru i erotyki. Pisze od dziecka, ale "Uczeń nekromanty" jest jej pierwsza powieścią wydaną drukiem. Jej opowiadania można także będzie niebawem spotkać w kilku erotycznych antologiach.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4310 PLN z 3999 PLN

26 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

107%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 23.01.2021.

Wesprzyj unikalne uniwersum Ucznia nekromanty! Tom II!

O projekcie

"Uczeń nekromanty" to książka nietypowa na rynku polskim i światowym.
Takiego tematu nie podjął jeszcze nikt, być może dlatego tom pierwszy został dobrze odebrany przez czytelników.
W książce opisany jest unikalny świat, stworzony od podstaw, bogaty i zagadkowy.

Nawet na rynku amerykańskim nie ma takiego uniwersum, ale u nas, w Polsce - jest :)

Jako autor, miałam marzenie by dać Wam kompletną historię, wciągającą i rozbudowaną, a jednak decyzja wydawnictwa przerwała to marzenie. Tom drugi - "Fascynacja" ma aż... tysiąc stron - dlatego wydawnictwo odstąpiło od obietnicy o jego wydaniu na własny koszt, tłumacząc się ogromnymi nakładami finansowymi przy opracowaniu tak obszernej pozycji, zbyt dużą inwestycją startową.
A jednak wiem, jak wielu z Was czeka na kontynuację tej historii. Dostaję od Was wiadomości, niemal każdego dnia, z pytaniami o datę wydania tomu II.
Nie chcę Was zawieść!
Dlatego podjęłam decyzję o wydaniu książki drogą selfpublishingową. By to było możliwe na godnym poziomie - książka musi przejść cykl redakcji i korekty, a koszty takiego przedsięwzięcia, którego podjęła się redaktorka pracująca już ze mną przy "Mavecu", jest dla mnie zbyt wysoki.
Nie chcę oddawać w Wasze ręce dzieła niedopracowanego, pełnego literówek i problemów z interpunkcją, bo uważam, że jest to oznaka braku szacunku wobec Czytelnika.
Proszę, wesprzyjcie Ucznia - każdy grosz się liczy!

PRZYKŁADOWE RYSUNKI wykonane dla fanów:


Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 23.01.2021 13:01