Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

teatrrampa

teatrrampa

Kętrzyn

Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy kochają teatr. Wspólnie tworzymy amatorsko spektakle, które dają nam tyle radości, co doświadczenia! Rozwijamy się, przeżywamy i zmieniamy - wszystko to dzięki teatrowi.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

735 PLN z 700 PLN

10 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 14.06.2019 22:10

Zbieramy na warsztaty teatralne!

O projekcie

Dla nas, jako członków koła teatralnego, niesamowicie ważny jest rozwój oraz doskonalenie naszych umiejętności pod okiem aktorów, reżyserów czy choreografów - jednym słowem ludzi doświadczonych, służących radą i pomocą.

Dla nas, jako młodych ludzi, aktorstwo jest niezapomnianą przygodą, czasem spędzonym w gronie wartościowych osób, a co ważniejsze - nauką życia. Dopiero grając kogoś innego, odnajdujemy siebie.

Zbiórka, którą widzicie państwo powyżej, pomoże nam w osiągnięciu naszego celu - przeprowadzeniu warsztatów aktorskich, których efekty będziecie mogli podziwiać w kolejnych przedsięwzięciach i spektaklach. Na swoim koncie mamy już kilka spotkań z aktorami Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie, gdzie w czerwcu wystawiamy jeden z naszych spektakli, a do tej pory przygotowaliśmy takie przedstawienia jak: "Kandydatki na żonę", "Leżałem kiedyś na plecach", "Młodzież '44", "Sara, Nirwana i Ja", "Zołzy", "Bajka o dwóch królestwach". Chcemy się kształcić nie tylko jako aktorzy, lecz również jako ludzie, a państwo możecie nam to umożliwić.