Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
teatrrampa

teatrrampa

Kętrzyn

Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy kochają teatr. Wspólnie tworzymy amatorsko spektakle, które dają nam tyle radości, co doświadczenia! Rozwijamy się, przeżywamy i zmieniamy - wszystko to dzięki teatrowi.

0

Wsparł

1

Obserwuje

3

Własne projekty

Obserwuje

Koncert młodych talentów „Blues o czwartej nad ranem”

Własne projekty

Pomoc dla kętrzyńskiego szpitala! Rampa na Arlekinadzie! Zbieramy na warsztaty teatralne!

Aktywność

Rampa na Arlekinadzie!

Rampa na Arlekinadzie!

teatrrampa

aktualizacja projektu

Przypominamy wszystkim wspierającym o podanie adresu wysyłki, abyśmy mogli wysłać wybrane przez państwa nagrody!

12.05.2020
Pomoc dla kętrzyńskiego szpitala!

Pomoc dla kętrzyńskiego szpitala!

teatrrampa

aktualizacja projektu

Proponujemy ustawić przypomnienie na godzinę 18:00, bo już niedługo swoją premierę będzie miał internetowy koncert młodzieży z Kętrzyna!

https://www.youtube.com/watch?v=yC_B6qU-9u4


23.04.2020
Pomoc dla kętrzyńskiego szpitala!

Pomoc dla kętrzyńskiego szpitala!

teatrrampa

aktualizacja projektu

O naszych młodych wokalistkach i wokalistach pisze Gazeta w Kętrzynie!

Kętrzyńska młodzież zaśpiewa on-line dla szpitala

Dziewczyny z działającej przy I Liceum Ogólnokształcącym grupy wokalnej Wrzaski i Krzyki śpiewać zdecydowanie potrafią i kochają to robić. Nawet w obecnej sytuacji, kiedy są zamknięte w domach i nie mogą występować na scenie. Postanowiły więc dać koncert w internecie, a przy okazji zebrać pieniądze na rzecz kętrzyńskiego szpitala.

W tym trudnym dla wielu osób czasie młodzież chce oderwać nas od problemów obecnej codzienności i zabrać w kojący świat dźwięków. - Epidemia, z którą dzisiaj walczymy, sieje w każdym z nas niepokój i wymaga wielu wyrzeczeń. By umilić ten nadzwyczajny i niezbyt przyjemny czas, postanowiłyśmy wykorzystać nasze umiejętności. Stajemy więc do toczonego przez wszystkich boju za broń mając muzykę - mówią wokalistki.

- Trudna sytuacja, jakiej doświadczamy pozbawia nas dobrego humoru i pozytywnej energii. Dlatego właśnie chciałybyśmy pomóc wam uzupełnić te braki - dodaje Paulina, jedna z artystek.

Na muzyczną podróż zapraszają już w najbliższy czwartek, 23 kwietnia o godz. 18.00 na swoim kanale youtube Młoda Kultura.
Przy tej okazji dziewczyny chcą też włączyć się w pomoc dla kętrzyńskiego szpitala. - Kadra zaangażowana w pracę na rzecz ochrony i leczenia pacjentów potrzebuje od nas każdej, nawet najmniejszej pomocy - uzasadnia Ola.
Celem jest uzbieranie 25 tys. zł, które przekazane zostaną dla Szpitala Powiatowego w Kętrzynie na zakup środków ochrony osobistej.

23.04.2020
Zbieramy na warsztaty teatralne!

Zbieramy na warsztaty teatralne!

teatrrampa

aktualizacja projektu

https://www.youtube.com/watch?v=vGmsL3IrwEc&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0_PI_xEU5pYZJQ3vTkSKQoM1Xpnk761tHdmZJJ4xSKaiTyV-6YNjEs54Q

 

Nie tak dawno temu przedstawiciele naszego koła teatralnego mieli okazję wypowiedzieć się na temat spektaklu "Młodzież '44" - pracy nad scenariuszem, towarzyszących im emocjach i trudnościach, które musieli przezwyciężyć. Zapraszamy do słuchania!

29.05.2019

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty