Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fundusz Natalii Partyki

Fundusz Natalii Partyki

Warszawa

Fundusz Natalii Partyki - to wyjątkowy program, który wspiera młodych, utalentowanych sportowców, borykających się z różnymi trudnościami w rozwoju swojej kariery. Fundusz to stypendia, ale też specjalistyczne warsztaty dla zawodników w całej Polsce i portal dla młodych sportowców, którzy są gotowi stać się kimś Wielkim (http://blogstartowy.pl/)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

8057 PLN z 8000 PLN

34 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 03.07.2019.

Warsztaty i nowoczesne badania dla młodych sportowców

RSS

Nowa, limitowana nagroda! Dodano 01.07.2019, godz. 12:25

Na ostatni dzień licytacji Natalia Partyka przekazała jeszcze jedną, wyjątkową nagrodę do wybrania! Jest to koszulka reprezentacji Polski z nazwiskiem Natalii oraz podpisami całej drużyny kobiecej. Do wybrania przy wpłacie 600 zł lub więcej.

 

Bardzo polecamy, ponieważ jest jedyna w swoim rodzaju - Natalia dopiero co wywalczyła w niej drużynowy brązowy medal na Igrzyskach Europejskich 2019!

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 03.07.2019 22:10