Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Paulina Pietrzyk

Paulina Pietrzyk

Lublin, Polska

Filolog angielski, tłumacz, żona z 12-letnim stażem, mama 2 córek. Urodzona w Lublinie, pasjonatka fitnessu, kulinariów, podróży, poezji, a teraz już autorka książki, która lubi napędzać ludzi do działania.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

pawel206

pawel206


8552 PLN z 8150 PLN

57 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

104%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.11.2017.

'W pułapce kobiecości...'

O projekcie

"To tylko Ty budujesz mury odgraniczające Cię od wymarzonego świata i tylko Ty boisz się marzyć, bo zakładasz, że Twoje marzenia to istne science-fiction."

 

 

       CEL AKCJI CROWDFUNDINGOWEJ

Bardzo mi miło gościć Was na moim profilu akcji crowdfundindowej mającej na celu wydanie mojej książki "W pułapce kobiecości, czyli o kobietach i dla kobiet (nie)idealnych." Książka jest skierowana do kobiet znajdujących się na różnym etapie życia, gdyż każda z nas boryka się z podobnymi problemami myśląc, że jest w tym wszystkim sama, gdyż w porównaniu z innymi kobietami daleko jej do ideału. W książce pokażę Ci swoją wizję tego jak będąc kobietą nie zwariować w dzisiejszym świecie i jak poczuć to, co najcenniejsze w życiu, czyli spełnienie. Pozwól mi udowodnić Ci, że mimo swojej niedoskonałości jesteś doskonała i stanowisz najlepszą wersję siebie. Chcę, aby ta książka zmieniła życie każdej kobiety na lepsze. Wnieś coś do mojego projektu, którym jest wydanie mojej książki nakładem 1000 egzemplarzy we współpracującym ze mną wydawnictwie, aby żadna z nas nie czuła się odoosobniona w swoich rozterkach.

                                            HISTORIA POWSTANIA KSIĄŻKI

 Zanim powstała moja książka życie postawiło mi na drodze wspaniałe kobiety, które z różnych przyczyn nie potrafiły poradzić sobie z problemami. Ofiarowały mi największy dar jakim jest zaufanie, powierzyły mi swoje rozterki, tym samym prosząc o wsparcie na życiowym zakręcie. Te kobiety teraz są silne i mają poczucie własnej wartości, którego im wcześniej brakowało, mają odwagę walczyć o lepsze życie. To one namówiły mnie do napisania książki o swoich przemyśleniach dotyczących tematów, które nas bolą,irytują, a jednocześnie nie mamy motywacji zmiany na lepsze ani też osoby, która dopingowałaby nas w procesie przemiany. Tym bardziej poddajemy się ocenie innych, która pozbawia nas poczucia własnej wartości, a temu zjawisku mówią stanowcze "NIE," Ja, żona z 12-letnim stażem małżeńskim i matka dwóch córek będę głosić śmiało, że nikt nie ma prawa oceniać nas ani tym bardziej sugerować, że jesteśmy niewystarczająco dobre. 

                                                             O MNIE

Z zawodu jestem filologiem angielskim, na co dzień nauczam języków obcych i języka polskiego dla obcokrajowców, zajmuję się tłumaczeniami oraz konsultacjami prac naukowych, co umożliwia mi spotykanie na swojej drodze wielu fantastycznych kobiet, które nie wiedzieć czemu czują, że wypadają słabo w kontraście z innymi Paniami. Porównują swój status społeczny, umiejętność radzenia sobie z byciem matką, swoje ciało, a nawet swoich partnerów. To BŁĄD i właśnie to one, po tym jak złapały wiatr w żagle, po wielu rozmowach ze mną, wręcz wymusiły na mnie napisanie książki, w której przekażę  to, co przekazałam im. Do tej pory zajmowałam się pisaniem poezji, która nie uległa namowom osób, które się z nią zapoznały i nadal leży na dnie szuflady, ale pokazuje, że jednak mam coś wspólnego z literaturą, o czym chociażby świadczy moja dodatkowa specjalizacja literaturoznawcza, podczas której zajmowałam się badaniem dzieł Szekspira. Napisanie książki przyszło naturalnie, bo jest ona napisana sercem za pomocą klawiatury komputera, dlatego teraz walczę ze wszystkich sił, żeby jak najszybciej ujrzała światło dzienne.

                                         DLACZEGO CROWDFUNDING?

Książka jest, współpraca z wydawnictwem obecna, ale potrzeba jeszcze środków, mojego wkładu w wydanie książki, a do tego potrzebuję Was, czyli wszystkich tych, którzy uważają, że kobiety powinny zrozumieć, że nie muszą być idealne, aby zasłużyć sobie na akceptację i miłość ze strony drugiego człowieka, a co najważniejsze miłość do własnej siebie, dlatego w tej chwili proszę Was o dołożenie cegiełki do mojego projektu i przyczynienie się do wydania mojej książki, bo czuję, że to, co robię ma sens i zdziała wiele dobrego.

                                                         BUDŻET

Na wydanie 1000 egzemplarzy mojej książki potrzebujemy 8 150 złotych, co jak wspomniała jedna z tych cudownych Pań, za których namową napisałam książkę, nie jest dużą sumą pieniędzy i zagrzała mnie do walki słowami : "DAMY RADĘ." Pokażce teraz co potraficie i udowodnijcie mi ile można zdziałać mając wsparcie innych. 

Jeśli uda mi się zgromadzić 120% kwoty projektu dla wszystkich, którzy w największym stopniu przyczynili się do sukcesu akcji zorganizuję spotkanie autorskie w najlepszej kawiarni w moim rodzinnym mieście, gdzie przy kawie/herbacie odpowiem na wszelkie Wasze pytania, a przede wszystkim naładuję Was pozytywną energią, której mam ogromne pokłady.

                                                      NAGRODY

Oprócz podziękowań, które otrzyma ode mnie każda osoba wspierająca akcję oraz książek ze szczególnymi dedykacjami dla WAS, przewidziałam rozmowy na Skype ze mną, spotkania z  zaproszeniem na najlepszą kawę w Lublinie, a także lekcje języka angielskiego ze mną, podczas których przekonasz się, że w każdym momencie życia możesz opanować język i zmienić absolutnie wszystko w swoim życiu.

Dla WAS wszystkich i dla każdego z osobna wielkie "DZIĘKUJĘ" za serce okazane dla mnie i mojej akcji crowdfundindowej.

Zapraszam na mój profil na Facebooku, gdzie możecie lepiej mnie poznać: https://www.facebook.com/paulina.pietrzyk.798

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.11.2017 22:10