Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Jacek Getner

Jacek Getner

Warszawa

Przez wiele lat zarabiałem na życie jako copywriter, a i teraz czasem mi się to jeszcze zdarza. Byłem scenarzystą sitcomu „Daleko od noszy” oraz serialu komediowego „Ale się kręci”. Pisałem również dialogi do gry fabularnej "Wiedźmin 2" i scenariusze formatu docucrime "Malanowski i Partnerzy". Obecnie piszę dialogi serialu "Klan"

Napisz wiadomość do Projektodawcy

426 PLN z 250 PLN

4 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

170%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.12.2018.

Videobook - nowa twarz książki

O projekcie

Piszę bo lubię. Piszę, żeby opowiadać ciekawe historie. Piszę, bo tak zarabiam na życie.

 

Mam teraz marzenie, którym chciałbym podzielić się z Wami….

 

 

Ale po kolei. Jestem  pisarzem, scenarzystą telewizyjnym (napisałem ponad trzysta odcinków różnych seriali) i dramaturgiem. Jestem autorem serii przygód genialnego detektywa, Jacka Przypadka, w ramach której do tej pory ukazało się sześć tomów a w połowie listopada do księgarń trafi siódmy. Książki są w wersji papierowej i elektronicznej ale pomyślałem, że chciałbym je też udostępnić w wersji wizualnej jako videobook. W odcinkach, jak serial telewizyjny, ale z rysunkami jak w dawnych książkach.

 

 

Zacznę od tomu pierwszego („Pan Przypadek i trzynastka”) a ile odcinków uda mi się zrealizować i do którego tomu ewentualnie dojść, zależy od Was. Czytał będę sam, po trosze dlatego, żeby zmniejszyć koszty a po trosze dlatego, że jako autor wiem najlepiej co poeta miał na myśli i być może uda mi się to pokazać także w trakcie czytania. Muszę jednak opłacić koszty realizacji, czyli nagrania, montażu a także rysunków ilustrujących całą opowieść.

 

 

Na jeden odcinek będę potrzebował uzbierać 250 zł żeby po odjęciu kosztów prowizji serwisu i nagród móc go zrealizować.  Efekty pracy mojej i współtwórców zostaną udostępnione bezpłatnie na specjalnym kanale na youtobie, na którym raz, dwa razy w tygodniu będzie się pojawiał kolejny odcinek.    

 

Aby pokazać Wam, jak mniej więcej będzie wyglądał efekt finalny, nagrałem jeden z odcinków:

 

 

 

 

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej co sądzą inni Czytelnicy o książkach z tej serii zajrzyjcie tutajLubimy Czytać Pan Przypadek

 

Jeśli chcecie przeczytać fragmenty książek najlepiej zrobić to klikając w okładkę każdej z nich 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.12.2018 22:10