Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

TomaszSolecki

TomaszSolecki

Nowy Sącz

Wizjoner, Korepetytor ciekawości, Mówca, trener zajmujący się doradztwem biznesowym. Ambasador Dynamiki Bogactwa i Spektrum Dynamiki Bogactwa. Swoje doświadczenia i umiejętności trenersko-terapeutyczne wykorzystuje w promowaniu i prowadzeniu szkoleń rozwijających wewnętrzny potencjał osób pracujących w biznesie oraz dynamiczny rozwój przedsiębiorstw. Posiada wieloletnie doświadczenie na kierowniczych stanowiskach najwyższego szczebla w Wielkiej Brytanii. W roku 2007 otrzymał nominację do nagrody menedżera roku w Londynie za wyjątkowe osiągnięcia w dziedzinie zarządzania i rozwoju podlegających mu spółek.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20098 PLN z 14000 PLN

106 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

143%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.03.2015.

Vantago - Mało kto bierze odpowiedzialność za siebie...

O projekcie

Istotne z mojego punktu widzenia jest to, żeby nie kupować przysłowiowego kota
w  worku. Ważne jest więc to, aby wiedzieć co dostaniesz zanim wesprzesz projekt, polecisz innym czy też  zdecydujesz się zachęcić do inwestycji swoją rodzinę, pracowników, klientów i partnerów biznesowych. 

Książka to Ja – człowiek uśmiechnięty i zadowolony. Kreuję życie według moich zasad i uśmiecham się na co dzień. Trochę przeszedłem i wiele się nauczyłem,
a teraz przyszła pora, żeby podzielić się moimi sekretami ze światem 

Przy realizacji 100% wszystkie pieniądze pójdą na wyprodukowanie książki, tj:

  • korekta,
  • łamanie,
  • wydruk (2000 egzemplarzy). 

Przy przekraczaniu kolejnych progów projektu pieniądze, zostaną przeznaczone na to co wskazaliśmy poniżej.

Książka pokazuje szkołę życia w pełni tego słowa znaczeniu. Brak wsparcia
i wyboru, które popychały mnie niejednokrotnie w stronę Sukcesu w sposób, który nie od razu był przejrzysty i zrozumiały. Pokażę Ci tajemnicę prawdziwego zadowolenia z siebie, a także odpowiednie wnioski, które udało mi się wyciągnąć przez lata pracy w wielu krajach i z różnego rodzaju ludźmi.   

Po otwarciu oprócz wspaniałego zapachu świeżego druku, który po prostu uwielbiam dostaniesz całą masę przydatnych wskazówek, które, jeśli je zastosujesz przyniosą Ci nieoczekiwane efekty  i przyspieszą realizację Twoich najskrytszych marzeń. Zobaczysz, w jaki sposób można z zakompleksionego chłopaka stać się przedsiębiorcą z piękną wizją zmiany świata przepełnionym pozytywnym nastawieniem, niesamowitą charyzmą i pewnością siebie.  

Zdasz sobie również sprawę, że w życiu dokładnie tak, jak mówi stare porzekadło nie wszystko co się świeci jest złotem i że każda Twoja decyzja niesie ze sobą konsekwencje. Poznasz piękne I te brzydsze strony sukcesu, ale przede wszystkim będziesz miał okazję zajrzeć w głąb siebie i zrozumiesz lepiej, co Tobą kieruje, a to jest pierwszy krok w stronę sukcesu i zaproszenie do urzeczywistnienia wszystkiego, o czym tylko marzysz. W treści znajdziesz zawsze coś, co pomoże Ci odnaleźć sens.

 


Tomasz Solecki – Twórca projektu, autor książki Vantago. Wychodzi z założenia, że świat, w którym żyjemy i otaczająca nas rzeczywistość są kreowane przez nas samych. Autor książki Vantago. Mówca, trener zajmujący się doradztwem biznesowym. Określa siebie mianem Korepetytora Ciekawości, bo jak sam mówi jego głównym zadaniem jest inspirowanie innych do patrzenia dalej
i brania od życia więcej. Zawodowo skutecznie zwiększa efektywność przedsiębiorstw, oraz indywidualnych osób. 

Twórca projektu OnaSpełniona – Zestawu szkoleń o różnej tematyce skierowanych do Kobiet, którego motywem przewodnim jest hasło: „Sukces i Piękno nie są dziełem przypadku”. 

Prowadzi indywidualne treningi i sesje coachingowe. Przygotowuje także prelegentów do wystąpień publicznych. Pasjonuje go potęga umysłu oraz neurologia. 

 


PAKIET LOGOTYP:

1. LOGOTYP NA GRZBIECIE OKŁADKI - będzie widoczny zawsze, na 2.000 egzemplarzy, nawet gdy książka będzie stała na półce między innymi książkami :)

2. LOGOTYP na tylnej stronie okładki (wartość 1000 zł), który pojawi się:

- na 2.000 egzemplarzy książki (I nakład), 
- w e-booku (nakład nieograniczony), 

 

 

Vantago to nie tylko książka i to, co widzisz teraz. W planach mam dać Ci duuuuużo więcej bonusów, gadżetów, itd. Wraz ze zwiększającym się wsparciem będę dodawał kolejne niespodzianki i dodatkowe nagrody! Zobacz poniżej:

 

 

1. Dlaczego mam Ciebie wesprzeć ?

Bo to idea, pasja, możiwości, format, emocje, nadzieje i szczęście! Dzisiaj pomagasz mi realizować moje marzenie, ale już jutro nasza społeczność może skupić się na tym czego Ty potrzebujesz. W jedności siła!

 

2. Kiedy dostanę moje nagrody ? 

Wszystkie nagrody zostaną wysłane po ufundowaniu projektu. W przypadku koszulki zapytam Ciebie najpierw o rozmiar, bo musi leżeć dobrze ☺ Przeiwduję, że zorganizowanie wszystkiego zajmie ok 2-3 tygodni. Tyle też potrwa druk książki (mam nadzieję) ☺

 

3. Na czym stoisz teraz ? 

Napisałem książkę. Jest gotowa i czeka na wydruk. Przygotowałem nagrody i szeroko zakrojoną akcję promocyjną. Jeżeli wszystko dobrze pójdzie to już niedługo projekt przeskoczy wszystkie progi ☺ 

 

4. Czy mogę wybrać więcej niż jedną nagrodę !?

Oczywiście - nic się nie stanie! Możesz spokojnie wesprzeć mnie wielokrotnie, a tym samym zwielokrotnić otrzymane ode mnie nagrody! :)

 

5. Po co Ci pieniądze ? 

Przy realizacji 100% wszystkie pieniądze pójdą na wyprodukowanie książki, tj:

- korekta,
- łamanie,
- wydruk (2000 egzemplarzy).

Przy przekraczaniu kolejnych progów pójdą na to co... w progu :)

 

6. ILE trwa Coaching i w JAKIEJ jest formie ? 

W zależności od rodzaju wsparcia otrzymasz coaching w formie skype/telefon lub fizyczne spotkanie. Rozmowa może dotyczyć celu indywidualnego, celu biznesowego lub wyzwania, które pojawiło się na Twojej drodze.

Czas trwania: od 30 do 120 minut (w zależności od wybranego wsparcia)

7. O co chodzi z wystąpieniem Tomka w Mojej firmie ?

Wystąpienie Tomka w Twojej firmie to potężna dawka inspiracji dla Ciebie i Twoich pracowników. Zobacz, że można w szybki sposób wrzucić kolejny bieg. Pamiętaj, że zawsze Tomek daje więcej niż obiecuje ;)

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz: kontakt@vantago.pl

Więcej informacji o projekcie, aktualności znajdzisz na stronie: www.VANTAGO.pl

 

Kamil Dunowski – Autor idei Fitness Mózgu oraz ekspert od zwiększania prędkości umysłu. Zapraszany jako gość do TVP, Polskiego Radio, SGH, WAT i przez inne polskie uczelnie. W ciągu kilku lat stworzył ponad 1000 materiałów edukacyjnych, poprowadził setki internetowych webinarów i pracował z firmami gdzie pomagał usprawniać procesy edukacyjne w oparciu o nowe technologie IT i neurodydaktykę.

Kamil przeznaczył na projekt Vantago - specjalny pakiet swoich produktów.  

 Wybierz Pakiet z prawej strony oznaczony jako Pakiet Ambasadora - Kamil Dunowski!

 

Image titleTomasz Kowal – Mistrz Polski Strongman,  aktualny wicemistrz Europy, Międzynarodowy Mistrz Polski 2014. Aktualnie jeden z najlepszych polskich siłaczy w Polsce!

Tomasz przeznaczył na projekt Vantago - specjalną koszulkę + rozpiske Indywidualnego Programu Treningowego. Wybierz Pakiet z prawej strony oznaczony jako Pakiet Ambasadora - Tomasz Kowal!

 

    

Image titleKrzysztof Golonka – Mistrz Świata Trików Piłkarskich 2011/12, finalista Mam Talent, ambasador EURO 2012. Nowosądeczanin- który podbija Świat z piłką nożna. Prowadzący serię #TRENUJzKRZYCHEM na youtube, którą co czwartek wraz z nowym odcinkiem ogląda kilkadziesiąt tysięcy ludzi z całej Polski, motywując ich do działania!
KRZYSZTOF STWORZYŁ SPECJALNY PAKIET !

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.03.2015 09:09