Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Tomek Pawlak

Tomek Pawlak

Poznań, Polska

Tomek Pawlak jest Scrum Masterem, blogerem oraz trenerem Scruma. Wytwarzaniem oprogramowania zajmuje się nieustannie od 2004 roku. Ze SCRUM’em zetknął się po raz pierwszy w 2008 roku jako programista i od tamtej pory jest wielkim entuzjastą zwinnego podejścia w rozwoju oprogramowania.

Od ponad 3 lat dzieli się swoją wiedzą, pomagając firmom IT podnosić jakość oprogramowania oraz budować przyjazne środowisko pracy. Takie w którym zaangażowanie, produktywność oraz rozwój stają się realną zmianą. Do tej pory pomagał m.in. takim firmom jak StepStone, RST Software Masters, Logintrans oraz Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych.

Tomek współorganizował trzy dotychczasowe edycje konferencji Scrum Days, jest założycielem „inicjatywy dla Scruma” (#i4scrum) oraz prowadzi autorskiego bloga „Buena Vista People’s Scrum.”

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1462 PLN z 4000 PLN

23 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

36%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 04.07.2019.

Karty Utture dla Product Ownera - Utture.com

O projekcie

Celem projektu jest wydanie drugiego pudełka kart z serii Utture - Utture dla Product Ownerów, oraz szerzenie wiedzy i popularyzacja dobrego Scruma.

 

Narzędzie „Utture Product Owner” w formie kart do gry służy do edukacji oraz rozwoju Produkt Ownerów. Karty powstały na podstawie doświadczenia autora oraz po konsultacjach z  Scrum Masterami, Product Ownerami, Agile Coachami i Zespołami Deweloperskimi.

 

Pierwszą talię kart Utture dla Scrum Masterów znajdziecie na http://utture.com oraz http://narzedziadlascrummastera.pl

 

10% zysków z kampanii przekażemy na wsparcie fundacji Dobra Fabryka - https://www.dobrafabryka.pl *

*Jeśli uda nam się przekroczyć 3. próg kampanii to przekażemy dwa razy więcej (20% zysków - na fundacje Dobra Fabryka. 

Napisz email jeśli będziesz chciał otrzymać fakturę VAT ✉️ 

Karty Utture Product Owner bazują na podobnej 5 poziomowej mechanice gry, kartami wartości i czasu, kartami obowiązków oraz dodatkowymi poziomami - całość specjalnie opracowana od zera dla Product Ownerów.

Poniżej możesz zobaczyć filmik z przykładową rozgrywką kartami Utture. 

Talia kart Utture dla Product Ownera jest rezultatem wielu prototypów, iteracji i zebranego feedbacku od społeczności Agile. 

Karty Utture Product Owner zostaną wyprodukowane z wysoką jakością, podobnie jak wcześniejsze karty Utture dla Scrum Mastera, które możesz zobaczyć poniżej.

Prawdziwy use case z wykorzytaniem kart z serii Utture przez 5 poziomów z rzędu. Sesja podczas której Scrum Master zebrał feedback od swoich dwóch zespołów. 

Zebrane środki przeznaczymy na dokończenie projektu graficznego, logistykę, zamówienie gażdzetów oraz kart w drukarni. Pozostałe środki przeznaczymy na dalszy rozwój projektu - nagranie filmów na Youtube objaśniających karty dla Product Ownera oraz przygotowanie pierwszej wersji aplikacji na posiadaczy iPhone'ów. 

10% zysków z kampanii przekażemy na wsparcie fundacji Dobra Fabryka - https://www.dobrafabryka.pl *

*Jeśli uda nam się przekroczyć 3. próg kampanii to przekażemy dwa razy więcej (20% zysków - na fundacje Dobra Fabryka. 

Całość rozliczenia budżetu podsumujemy w filmie na kanale YouTube. Poinformujemy Ciebie o tym specjalnym mailem.

Zobacz co jeszcze możemy zrobić dzięki Twojemu wsparciu. Osiągnięcie każdego z progów to odblokowanie kolejnych celów kampanii.

Wysyłkę kart oraz nagród rozpoczniemy po wakacjach we wrześniu.

Do tego czasu będziemy Ciebie informować o postępach w realizacji projektu.

Nazywam się Tomek Pawlak. Jestem Scrum Masterem oraz autorem Kompasu Utture. W wolnych chwilach pisze bloga o Scrum oraz Agile (http://tomekpawlak.pl). Jest to druga kampania na Polak Potrafi, którą prowadzę. Pierwsza miała miejsce w listopadzie ubiegłego roku. Pozwoliła na wydanie kart Kompasu Utture dla Scrum Mastera. W wyniku retrospekcji po zakończonej kampanii stwierdziłem, że kolejną chcę realizować w większym zespole.

Poznajcie zespół Utture:

Tomasz Pawlak

Tomek Pawlak ma ponad 14 lat doświadczenia jako programista, Scrum Master, Agile Coach oraz trener Scruma. Od kilku lat dzieli się swoją wiedzą, pomagając firmom IT podnosić jakość oprogramowania oraz budować przyjazne środowisko pracy. Takie w którym zaangażowanie, produktywność oraz rozwój stają się realną zmianą. Do tej pory pomagał m.in. takim firmom jak StepStone, RST Software Masters, Logintrans oraz Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych. Tomek współorganizował trzy edycje konferencji Scrum Days oraz jest autorem narzędzia Utture. 

Tomasz Kulczycki

Tomasz jest Scrum Masterem z doświadczeniem w obszarach MedTech, IoT oraz software development zdobytym pomagając różnym organizacjom, od startupów aż po korporacje z Fortune 50. W wolnym czasie czyta książki o tematyce Agile/Scrum, gotuje, gra w gry planszowe i bierze udział w wydarzeniach społeczności Agile. Obecnie pracuje w briisk.co, Poznańskim software house. 

Tomasz Nowak

Niezastąpiony Team Member. Programista z kilkunastoletnim doświadczeniem. Java, Angular, Node.js ma w małym palcu. Otwarty na nowe projekty, również niekomercyjne.

Jacek Gorlak

Project Manager prawie od dziesięciu lat zaangażowany w branżę webową. Ecommerce to jego chleb powszedni. Obecnie Product Owner w di-support.com.

 

www.agile247.pl

 

www.retrospektywa.com

Już drugi raz wybraliśmy właśnie tą formę finansowania po raz drugi ponieważ uważamy, że jest dużo lepsza forma niż zwykła przedsprzedaż. Realizowanie kampanii crowdfundingowej to nie lada wyzwanie i dużo satysfakcji z realizacji celu.

 

Warto wesprzeć ten projekt ponieważ dzięki kartom Kompasu Utture chcemy wpłynąć na organizacje i osoby w nich pracujące. Dzięki Utture poprawiamy kondycję Scrum i jego poprawne wykorzystanie. W ten sposób chcemy tworzyć przyjazne środowiska pracy, w których każdy będzie mógł rozwijać swoje umiejętności i wzrastać, aby być coraz lepszym z tygodnia na tydzień. 

 

Karty Kompasu Utture powstały jako wyraz buntu przeciwko degradacji tego podejścia do wytwarzania produktów i pracy w zespołach. Głęboko wierzymy, że dobry Scrum potrafi dać wiele satysfakcji korzystającym z niego zespołom. Dzięki właściwemu wykorzystaniu Scruma powstają przełomowe produkty, z których są zadowoleni zarówno inwestorzy oraz przede wszystkim użytkownicy. 

 

Pomóż nam zmieniać sposoby pracy w zespołach tak, aby każdy pracując mógł rozwijać się i mieć z tego fun! Wspieram ten projekt! 

Tomek Pawlak

email: hello@tomekpawlak.pl

tel: +48 607 647 847

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 04.07.2019 22:10