Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony
Tomek Pawlak

Tomek Pawlak

Poznań, Polska

Tomek Pawlak jest Scrum Masterem, blogerem oraz trenerem Scruma. Wytwarzaniem oprogramowania zajmuje się nieustannie od 2004 roku. Ze SCRUM’em zetknął się po raz pierwszy w 2008 roku jako programista i od tamtej pory jest wielkim entuzjastą zwinnego podejścia w rozwoju oprogramowania. Od ponad 3 lat dzieli się swoją wiedzą, pomagając firmom IT podnosić jakość oprogramowania oraz budować przyjazne środowisko pracy. Takie w którym zaangażowanie, produktywność oraz rozwój stają się realną zmianą. Do tej pory pomagał m.in. takim firmom jak StepStone, RST Software Masters, Logintrans oraz Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych. Tomek współorganizował trzy dotychczasowe edycje konferencji Scrum Days, jest założycielem „inicjatywy dla Scruma” (#i4scrum) oraz prowadzi autorskiego bloga „Buena Vista People’s Scrum.”

0

Wsparł

2

Własne projekty

Własne projekty

Karty Utture dla Product Ownera - Utture.com UTTURE

Aktywność

UTTURE

UTTURE

Tomek Pawlak

aktualizacja projektu

Zapraszam wszystkich, którzy są ciekawi co to jest Kompas Utture oraz jak może pomóc rozwijać zwinność oraz Scruma w organizacji. Spotkanie organizowane w ramach Społeczności Agile Silesia obędzie się za 2 tygodnie. Wymagana wcześniejsza rejestracja https://www.meetup.com/AgileSilesia/events/255781751/

25.10.2018
UTTURE

UTTURE

Tomek Pawlak

aktualizacja projektu

Jedną z nagród dla ofiarodawcy projektu jest udział w webinarze specjalnie przygotowanym dla osób wspierajacych projekt Utture. Jak wygląda taki webinar i czy warto można się przekonać oglądając https://www.youtube.com/watch?v=8uOBOOGyxCU. Do zobaczenia!

23.10.2018
UTTURE

UTTURE

Tomek Pawlak

aktualizacja projektu

Do tej pory miałem okazję zaprezentować Kompas UTTURE zwinnym społecznością z Poznania oraz Krakowa. Przeprowadziłem też warsztat na ostatnim Agile Coach Campie, który odbywał się w Krynicy. Dziś otrzymałem wiadomość potwierdzającą zaproszenie do Wrocławia. Niemalże na samym finiszu kampanii (21 listopada) będę gościem społeczności Wrocław Lean Coffee. Wydarzenie będzie organizowane przy współpracy z Nokia Garage (https://nokiagarage.pl/). Jeżeli jesteś z Wrocławia albo będziesz wtedy w okolicy i chcesz zobaczyć w jaki sposób korzystać z kart Kompasu Utture to zapraszam na meetup. Rejestracja od 24 października pod tym linkiem.

18.10.2018
UTTURE

UTTURE

Tomek Pawlak

aktualizacja projektu

Dziś późnym popołudniem został opublikowany najnowszy odcinek podcastu Retrospektywa.com, którego autorem jest Mateusz Kupilas (JavaDevMatt). Posłuchajcie krótkiego wywiadu.

18.10.2018

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty