Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Wayair Foundation

Wayair Foundation

Poznań

Nasze korzenie to rewolucyjna szkoła w Polsce, a nasz dowód to kolejne generacje dzieci, które dziś, jako młodzi dorośli są współpracownikami Wayair Foundation, politykami, poetami, architektami, researcherami, aktorami, podróżnikami, informatykami. Są świadomymi Europejczykami poszukującymi nowych rozwiązań dla lepszego świata.

A my? My nie mamy gotowych rozwiązań, mamy świetne ramy, trochę doświadczenia, trochę wiedzy i mnóstwo entuzjazmu. Ale mamy to i z wami, waszymi dziećmi i nauczycielami możemy wnieść nowy podmuch powietrza (Wayair – New Air) do waszych szkół, gdziekolwiek jesteście.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

40291 PLN z 150000 PLN

269 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

26%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 13.05.2019.

Buduj z nami wyjątkową szkołę z teatrem w Tanzanii!

TABLICA BUDOWNICZYCH JUŻ STOI!!!

Dodano 20.06.2019, godz. 14:04

Hamjambo!

 

Zapraszam na wayair.org lub na https://www.facebook.com/fundacjaulejerow/ gdzie możecie podziwiać swoje nazwiska (Ci, którzy je podali oczywiście bo czasem są pseudonimy :) )

Jesteśmy w trakcie wysyłki i rozwożenia nagród jeśli się z Tobą nie skontaktowałem napisz proszę na jakub.wrotek@wayair.pl i wtedy wszystko szybko załatwimy :)

 

A jeśli jesteś zainteresowana / zainteresowany dalszym wsparciem zapraszam na https://www.wayair.org/inspire gdzie cały czas zbieramy na dokończenie budowy wspaniałej szkoły w Ulyankulu!!!!

 

Asante sana! 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 13.05.2019 22:10