Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Wayair Foundation

Wayair Foundation

Poznań

Nasze korzenie to rewolucyjna szkoła w Polsce, a nasz dowód to kolejne generacje dzieci, które dziś, jako młodzi dorośli są współpracownikami Wayair Foundation, politykami, poetami, architektami, researcherami, aktorami, podróżnikami, informatykami. Są świadomymi Europejczykami poszukującymi nowych rozwiązań dla lepszego świata.

A my? My nie mamy gotowych rozwiązań, mamy świetne ramy, trochę doświadczenia, trochę wiedzy i mnóstwo entuzjazmu. Ale mamy to i z wami, waszymi dziećmi i nauczycielami możemy wnieść nowy podmuch powietrza (Wayair – New Air) do waszych szkół, gdziekolwiek jesteście.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

40291 PLN z 150000 PLN

269 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

26%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 13.05.2019.

Buduj z nami wyjątkową szkołę z teatrem w Tanzanii!

Zabawa w teatr – najlepszym sposobem na traumę i edukację

Dodano 16.05.2019, godz. 14:04

W oczekiwaniu na przesyłkę nagród gorąco zachęcamy do przeczytania rozmowy zamieszczonej w magazunie HOLISTIC z Anetą Sadowską, współzałożycielką i prezeską naszej fundacji na temat tego jak zabawa w teatr może pomóc dzieciom (i dorosłym) radzić sobie z powojenną traumą i dlaczego metoda łejerska sprawdza się nie tylko w Poznaniu ale też w każdym innym miejscu na świecie. Miłej lektury! 

https://holistic.news/nauka-poprzez-sztuke-i-ekologie/

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 13.05.2019 22:10