Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Wayair Foundation

Wayair Foundation

Poznań

Nasze korzenie to rewolucyjna szkoła w Polsce, a nasz dowód to kolejne generacje dzieci, które dziś, jako młodzi dorośli są współpracownikami Wayair Foundation, politykami, poetami, architektami, researcherami, aktorami, podróżnikami, informatykami. Są świadomymi Europejczykami poszukującymi nowych rozwiązań dla lepszego świata.

A my? My nie mamy gotowych rozwiązań, mamy świetne ramy, trochę doświadczenia, trochę wiedzy i mnóstwo entuzjazmu. Ale mamy to i z wami, waszymi dziećmi i nauczycielami możemy wnieść nowy podmuch powietrza (Wayair – New Air) do waszych szkół, gdziekolwiek jesteście.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

40291 PLN z 150000 PLN

269 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

26%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 13.05.2019.

Buduj z nami wyjątkową szkołę z teatrem w Tanzanii!

Dziękujemy!!

Dodano 14.05.2019, godz. 15:06

Dziękujemy za wsparcie, pomoc, dobre słowo i każdą wpłatę  Dostaliśmy od was dużo dobra i przekazujemy je dalej, do naszych tanzańskich dzieci 🌞🌞
Zbiórka na platformie już zamknięta, ale jeśli chcesz wesprzeć nasze działania skontaktuj się z nami.

https://www.wayair.org/

https://www.facebook.com/fundacjaulejerow/

Każda dodatkowa złotówka przybliża nas do celu - ukończenia wyjątkowej podstawówki w Ulyankulu.

Dziękujęmy 🙏
Asante 🙏

W ciągu następnych dni Polak Potrafi będzie się z Wami kontaktował w celu uzupełnienia danych do wysyłki nagród. Po zakończeniu tego procesu roześlemy do Was wybrane nagrody :)

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 13.05.2019 22:10