Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Wayair Foundation

Wayair Foundation

Poznań

Nasze korzenie to rewolucyjna szkoła w Polsce, a nasz dowód to kolejne generacje dzieci, które dziś, jako młodzi dorośli są współpracownikami Wayair Foundation, politykami, poetami, architektami, researcherami, aktorami, podróżnikami, informatykami. Są świadomymi Europejczykami poszukującymi nowych rozwiązań dla lepszego świata.

A my? My nie mamy gotowych rozwiązań, mamy świetne ramy, trochę doświadczenia, trochę wiedzy i mnóstwo entuzjazmu. Ale mamy to i z wami, waszymi dziećmi i nauczycielami możemy wnieść nowy podmuch powietrza (Wayair – New Air) do waszych szkół, gdziekolwiek jesteście.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

40291 PLN z 150000 PLN

269 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

26%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 13.05.2019.

Buduj z nami wyjątkową szkołę z teatrem w Tanzanii!

4 dni do końca i 4 klasy do wybudowania!

Dodano 09.05.2019, godz. 12:49

Hamjambo!

 

Dziś głos i pióro oddaję Adamowi z Jeju Studio. Adam jest jedną z osób, która na miejscu współtworzyła projekt szkoły.

O swoim pobycie mówi tak:

"Mnie osobiście dotknęło najbardziej uzmysłowienie sobie jak bardzo coś , co w żadnym stopniu nie zależy od ciebie (w tym przypadku urodzenie się na prowincji państwa afrykańskiego w opozycji do wychowania się w państwie zachodnim, europejskim ) zmienia (zmniejsza) radykalnie twoje szanse na życiowy start. W teorii każdy o tym wie, ale w momencie s którym staje się to namacalne, i odbywa się tuż przed twoimi oczami, ta świadomość uderza podwójnie.\"

Oraz tak:

Zostały 4 dni do końca zbiórki i 4 klasy do wybudowania!

Nie poddajemy się zbieramy i wspieramy dalej!

 

Asante sana!

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 13.05.2019 22:10