Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Wayair Foundation

Wayair Foundation

Poznań

Nasze korzenie to rewolucyjna szkoła w Polsce, a nasz dowód to kolejne generacje dzieci, które dziś, jako młodzi dorośli są współpracownikami Wayair Foundation, politykami, poetami, architektami, researcherami, aktorami, podróżnikami, informatykami. Są świadomymi Europejczykami poszukującymi nowych rozwiązań dla lepszego świata.

A my? My nie mamy gotowych rozwiązań, mamy świetne ramy, trochę doświadczenia, trochę wiedzy i mnóstwo entuzjazmu. Ale mamy to i z wami, waszymi dziećmi i nauczycielami możemy wnieść nowy podmuch powietrza (Wayair – New Air) do waszych szkół, gdziekolwiek jesteście.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

40291 PLN z 150000 PLN

269 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

26%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 13.05.2019.

Buduj z nami wyjątkową szkołę z teatrem w Tanzanii!

6 dni do końca zbiórki!!!

Dodano 07.05.2019, godz. 14:43

Habari za leo? czyli "Co dzisiaj słychać?"

 

Zostało 6 dni do końca zbiórki. Wiele jeszcze brakuje, mamy prawie 30 tysięcy co prawie pozwoli na wybudowanie jednej z czterech potrzebnych klas. Tak ja już pisałem we wcześniejszych aktualnościach potrzebujemy Waszej pomocy w dokończeniu zbiórki!

Nie ma rzeczy niemożliwych!

My pracujemy wszem i wobec informując o naszej zbiórce. W opisie projektu pojawiły się publikacje medialne dotyczące całego projektu gorąco zachęcam do sprawdzenia. Ostatnia, bardzo ciekawa, pochodzi z magazynu Hollistic

https://holistic.news/nauka-poprzez-sztuke-i-ekologie/ 

Zaktualizowaliśmy również film główny projektu

A w nim Franek Sterczewski, poznański aktywista, rozmawia z Iwem Borkowiczem, który razem z Adam Siemaszkiewiczem, którzy spędzili czas w Ulyankulu projektując budynki szkoły. 

Chcecie wiedzieć co łączy Franka i Iwa? Zapraszam do oglądania :)

 

A do #jengeshule dołączyła m.in. projektantka biżuterii Anna Orska

Natomiast z tego co mi wiadomo w piątek szykuje się prawdziwa bomba w wyzwaniu, także bądźcie czujni.

 

Pozdrawiamy Was serdecznie i gorąco namawiamy do wspierania projektu i przekazywania informacji dalej.

Wybudujmy razem szkołę w Ulyankulu!

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 13.05.2019 22:10