Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Wayair Foundation

Wayair Foundation

Poznań

Nasze korzenie to rewolucyjna szkoła w Polsce, a nasz dowód to kolejne generacje dzieci, które dziś, jako młodzi dorośli są współpracownikami Wayair Foundation, politykami, poetami, architektami, researcherami, aktorami, podróżnikami, informatykami. Są świadomymi Europejczykami poszukującymi nowych rozwiązań dla lepszego świata.

A my? My nie mamy gotowych rozwiązań, mamy świetne ramy, trochę doświadczenia, trochę wiedzy i mnóstwo entuzjazmu. Ale mamy to i z wami, waszymi dziećmi i nauczycielami możemy wnieść nowy podmuch powietrza (Wayair – New Air) do waszych szkół, gdziekolwiek jesteście.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

40291 PLN z 150000 PLN

269 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

26%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 13.05.2019.

Buduj z nami wyjątkową szkołę z teatrem w Tanzanii!

Wyzwanie #jengeshule !

Dodano 24.04.2019, godz. 13:58

Jambo!

 

W języku suahili oznacza "Cześć"! Natomiast "Hamjambo?" to "Jak się macie?"

Nasze wyzwanie #jengeshule, o którym pisaliśmy ostatnio powoli się rozkręca. Zobaczcie sami ile już osób już się odważyło na ten językowy połamaniec :)

Cały czas zapraszamy Was wszystkich do podjęcia wyzwania.

Wy już dokonaliście bardzo dużo wspierając budowę. Teraz powiedzcie o tym innym. W suahili :)

Niech wszyscy się o tym dowiedzą i wybudujemy razem szkołę!

 

Asante sana!

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 13.05.2019 22:10