Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Wayair Foundation

Wayair Foundation

Poznań

Nasze korzenie to rewolucyjna szkoła w Polsce, a nasz dowód to kolejne generacje dzieci, które dziś, jako młodzi dorośli są współpracownikami Wayair Foundation, politykami, poetami, architektami, researcherami, aktorami, podróżnikami, informatykami. Są świadomymi Europejczykami poszukującymi nowych rozwiązań dla lepszego świata.

A my? My nie mamy gotowych rozwiązań, mamy świetne ramy, trochę doświadczenia, trochę wiedzy i mnóstwo entuzjazmu. Ale mamy to i z wami, waszymi dziećmi i nauczycielami możemy wnieść nowy podmuch powietrza (Wayair – New Air) do waszych szkół, gdziekolwiek jesteście.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

40291 PLN z 150000 PLN

269 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

26%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 13.05.2019.

Buduj z nami wyjątkową szkołę z teatrem w Tanzanii!

Sikukuu nzuri! Życzenia i zaproszenie :)

Dodano 19.04.2019, godz. 13:17

Sikukuu nzuri!

W języku suahili słowa te oznaczają „Wesołych Świąt”. Tego Wam wszystkim serdecznie życzymy!

 

Zapraszamy Was również, tych którzy już budują razem z nami, do wyzwania #Jengeschule 

 

Obejrzyjcie i posłuchajcie jak Mtasha Ishaya, nauczyciel w budowanej szkole, mówi:” Jenge shule pamoja Ulyankulu” czyli "Buduj z nami szkołę w Ulyankulu. Czy potraficie to powtórzyć ? J

Dla chętnych do wzięcia udziału poniżej instrukcja do wyzwania#JengeShule#WayairFoundation

  1. Ustaw kamerę/telefon/inne urządzenie rejestrujące video. Bądź w kadrze półśrednim (popiersie). Zadbaj o jednolite gładkie tło. 

  

2.  Następnie wypowiedz następujące słowa: „Wspieram Wayair Foundation, bo uważam, że wszystkie dzieci na świecie mają prawo do edukacji. Wejdź na Polak Potrafi i tu jenge shule pamoja Ulyankulu (czyt. tu dźenge szule pamodźa uljankulu). To ostatnie zdanie w suahili oznacza Buduj z nami szkołę w Ulyankulu!

 

3.  Zakończ słowami: Zachęcam wszystkich, żeby włączyli się w budowę szkoły, a ja wytypuję 3 osoby, które poproszę, żeby wzięły udział w tym wyzwaniu i wypowiedziały to zdanie.

 

Nagrany filmik zamieść na swoim profilu na Facebooku i oznacz @wayair foundation, @polakpotrafi.pl oraz trzy osoby, które nominujesz do wykonania wyzwania. 

Dodaj tekst Buduj z nami szkołę w Ulyankulu!, hashtag: #JengeShule oraz link do wpłat: bit.ly/WayairFoundation_Zbiorka.

 

Już nie możemy się doczekać zobaczenia Was mówiących w suahili :)

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 13.05.2019 22:10