Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

tpragski

tpragski

Kuty, Polska

Ziemia, plony, obiektywy. Czyli pasje i wykształcenie, w skrócie. Fascynują mnie nowoczesne technologie, w szczególności te pozwalające na polepszanie współistnienia z Naturą. Ostatnie lata i zdobyta wiedza pozwoliły mi odkryć siebie na nowo czego owocem jest projekt na PolakPotrafi.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7389 PLN z 44500 PLN

86 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

16%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.03.2018.

Praekologia na Travniku - odbudujmy wartości odżywcze!

RSS

24 godziny do końca! Dodano 28.03.2018, godz. 22:28

Drodzy!
Zostały nam 24 godziny zbiórki. Gorąco Wam dziękujemy! Za każde wsparcie! Za ciepłe słowa, za uwagi dotyczące projektu, za pomoc w szukaniu rozwiązań, za vouchery i nagrody rzeczowe dla wspierających! To był wymagający i pouczający czas.
Pewnie jak zdecydowana większość niezrealizowanych przez PolakPotrafi projektów, ostatecznie rozbiliśmy się o zasięg. Ale mamy plan :: )

 

Nie poddajemy się! Zobaczcie klip i dowiedzcie się, co dalej się będzie działo z projektem.Raz jescze - bardzo gorąco Wam dziękujemy za tę część podróży - jesteście dla nas motorem napędowym i dowodem na to, że nie wszyscy mają w nosie tak poważny temat - sprawmy, by projekt nie przepadł!

Rekordowe wsparcie Dodano 24.03.2018, godz. 12:38

Drodzy,
dziś otrzymaliśmy jednorazowo 1,3% potrzebnego minimum! Uprawiając statystykę, dotarcie do niemal 60 osób z takim zapałem i tworzymy nową historię polskiego rolnictwa ::: )

Nawet jeżeli czasu jest mało a tych procentów brakuje dużo - nie ma to wielkiego znaczenia! Wykazując poparcie, udostępniając informacje o projekcie - poruszamy bardzo ważny temat niezależności żywieniowej i odpowiedzialności za własne zdrowie. Dziś i w najbliższych miesiącach, latach - absolutna konieczność. Przechodząc na racjonalne żywienie odciążymy budżety - domowe, służby zdrowia, środowiskowe. Ratujemy zdrowie! Każdy człowiek się liczy, każda osoba podejmująca decyzję "od teraz żyję bardziej odpowiedzialnie" dokonuje zmiany. A w sile, ta zmiana robi się zauważalna i ciężka do zignorowania. Kto by nie chciał żyć w "utopii normalności"? Marzymy o tym normalnym świecie - a jedyną barierą przed życiem w nim w pewnym momencie jesteśmy my sami - na co się na co dzień godzimy, jakie podejmujemy decyzje. Co wkładamy do ust, komu za to płacimy i skąd on to bierze... i tak niemal ze wszystkim.

 

Praekologia jest małą rewolucją i zdecydowanie przyczyni się do przyspieszenia pozytywnych zmian - wiemy, że wspieracie nas ponieważ to rozumiecie i chcecie wziąć w tym udział. Założyliśmy Stowarzyszenie PRAEKOLOGIA - znajdziemy metodę.

Wciąż dzięki projektowi poznajemy wspaniałych ludzi zaangażowanych w potrzebne przemiany. Dzięki Wam i nim przestajemy czuć się tak absurdalnie - wyrzutkami "normalności". Teraz widzimy, że jest nas coraz więcej. To grzeje lepiej niż kaloryfery.


Wszystkim Wam bardzo gorąco dziękujemy i liczymy na to, że wciąż udostępniacie i wspominacie przy każdej nadarzającej się okazji o samym fakcie wsparcia i tym dlaczego to zrobiliście. To ważny i odważny krok. Musicie wiedzieć, że właśnie naprawiamy nasz świat. Ten mały, lokalnie. Pokazujemy, co można zrobić, by zmiana ogarnęła ten duży, dziki i szalony. Robimy to bez oglądania się na "górę" czy w bok - patrząc na swoje odpowiedzialności i wypowiadając swoje zdanie.

 

To jest piękne.

Roślinna pasta, pizza? Restauracja Leonarde Verde zaprasza! Dodano 15.03.2018, godz. 22:18

Najmilsi,
otrzymaliśmy razem 6 voucherów na nieziemskie jedzenie w Leonardo Verde w Warszawie!

 

Jest to pierwsza w Polsce restauracja oferująca roślinne wariacje na temat kuchni włoskiej w wydaniu zdrowym, często z produktów bezglutenowych. Lokal posiada certyfikat Fundacji Szczęśliwi Bez Cukru.

Najmocniejszą stroną menu są oryginalne i nieoczywiste połączenia smaków i konsystencji roślin. Oprócz części restauracyjnej, w Leonardo Verde znajduje się przytulna sala barowa. Na gości czekają ciasta bez cukru i bez glutenu, ekologiczne wina oraz koktajle alkoholowe na bazie owoców, warzyw i ziół.

 

Leonardo Verde pamiętamy jeszcze z czasów Vegan Pizzy i GORĄCO polecamy Wam ich kuchnię!
Takich placków się nie zapomina.

 

Fabryka Muzyki w Warszawie wspiera Praekologię! Dodano 14.03.2018, godz. 17:12

Drodzy,
dziękujemy za nieustające wsparcie! Mamy kolejny piękny upominek dla wspierających - Fabryka Muzyki podarowała nam razem 8(!) voucherów na zajęcia. Śpiewająco!

 

4x Zajęcia w szkole muzycznej Fabryka Muzyki, centrum Warszawy.

Lekcja próbna gry na instrumentach lub wokalu /śpiewu, emisji głosu (zajęcia indywidualne) lub udział w zajęciach grupowych (harmonijka, gordonki, Akademia Małego Muzyka).

Zajęcia prowadzone przez profesjonalistów, dostosowane do indywidualnych potrzeb, dla ludzi w każdym wieku.

Więcej informacji https://fundacjafabrykamuzyki.pl/

 

oraz

 

4x Pakiet zajęć w szkole muzycznej Fabryka Muzyki, centrum Warszawy. 4 zajęcia indywidualne raz w tygodniu, 50 min. Śpiew, beatbox oraz emisja głosu.

Gra na wybranym instrumencie. Zajęcia prowadzone przez profesjonalistów, dostosowane do indywidualnych potrzeb, dla ludzi w każdym wieku.

Więcej informacji https://fundacjafabrykamuzyki.pl/

Roślinny makijaż od PINK MINK Studio! Dodano 02.03.2018, godz. 20:47

Drodzy wspierający,
mamy 10% - dziękujemy! Otrzymaliśmy również...

voucher od PINK MINK Studio na dowolny rodzaj makijażu (dzienny, okazjonalny, wieczorowy, sesyjny) wykonany wyłącznie nietestowanymi na zwierzętach kosmetykami wyprodukowanymi z roślinnych naturalnych składników pochodzących z upraw ekologicznych.

Makijaż wykonany będzie w studio znajdującym się w śródmieściu Warszawy, termin spotkania jest uwarunkowany dostępnością i obwiązują wcześniejsze zapisy.

Podzielcie się tą wiadomością ze znajomymi (Warszawa i okolice!)

Lawendowe Pole podarowało akcji warsztaty dla 1 osoby! Dodano 26.02.2018, godz. 19:16

Przyjaciele z Lawendowe Pole zrobili nam piękny prezent i podarowali zbiórce praekologicznej udział w LAWENDOWYCH warsztatach - u siebie, w Nowym Kawkowie na Warmii! ^ _ ^
Byliśmy - jest pięknie i pachnie oszałamiająco!
 
Stamtąd będziecie pewnie mieli dużo bliżej na Travnik, więc po warsztatach zapraszamy do nas, do Kut - opowiecie o wrażeniach, zjemy coś, porozmawiamy!
 
O warsztatach:
Udział w jednodniowych warsztatach lawendowych w Lawendowym Polu dla 1 osoby. Jest możliwość przyjazdu z osobą towarzyszącą. Program w skrócie:
- Jak uprawiać lawendę – zajęcia na plantacji.
- Podstawy wiedzy o ziołach leczniczych – spacer ziołoznawczy.
- Olejki eteryczne, zajęcia wykładowe.
- Obiad.
- Kosmetyki naturalne-warsztat: dwa kremy lawendowe: tłusty i nawilżający, mydło lawendowe, hydrolat – woda lawendowa i olejek eteryczny, olejki i oleje na zimno i ich kompozycje.
- Wykonanie ekologicznych środków czystości do użytku domowego.
 
Terminy i program szczegółowy: http://lawendowepole.pl/warsztaty-alchemiczne-2018/
 
Jak widzicie - piękna sprawa! Prosimy - udostępniajcie TEN LINK.
Cena jest atrakcyjna a przygoda niesamowita. Doskonały prezent dla bliskiej osoby!

Łapkodzieło Magdy Bębenek wspiera Praekologię Dodano 26.02.2018, godz. 6:46

Na liście upominków dla wspierających pojawiły się wesołe kolczyki Magdy Bębenek.
Obejrzeć możecie je TUTAJ.

Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i prosimy o udostępnianie poniższego linku:

https://web.facebook.com/photo.php?fbid=562612260767784&set=a.562612787434398.1073741826.100010570444815&type=3&theater

Za mało upominków dla wspierających? Dodano 24.02.2018, godz. 0:27

Do sekcji nagrody doszły druki autorskich fotografii.
Wkrótce kolejna niespodzianka!

Nowy upominek! Dodano 18.02.2018, godz. 1:22

Do listy upominków doszedł voucher zniżkowy od Małgorzaty Rokickiej na sesję EQuine Coachingu. Jest to praca nad sobą w towarzystwie konia. Polecamy!

Opinia farmaceuty? Dodano 08.02.2018, godz. 21:57

Takie spontaniczne wiadomości, poza samym wsparciem podbudowują nas po trzykroć!
Co myśli o projekcie odbudowy wartości odżywczych farmaceuta, Małgorzata Marciniak?

\"Chętnie wesprę, świetna inicjatywa. Mało tego, próbowałam tego na sobie i wierzę jako farmaceuta że nasza dieta - zwłaszcza jej jak najwyższa jakość ma kluczowy wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie\"

Udostępniajcie proszę przyklejony post z linkiem do projektu - nawet małe wsparcie, w dużej liczbie i osiągniemy cel!

Jak to zrobimy? Dodano 08.02.2018, godz. 18:32

Dziękujemy za pierwsze wsparcie!


Ze względu na Waszą niepohamowaną żądzę wiedzy ; ) uzupełniłem akapit Jak?

 

Jeżeli pojawią się kolejne pytania lub wątpliwości - piszcie śmiało! Transparentność i klarowność są dla nas priorytetem.

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.03.2018 22:10